• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Olivera Hudsona – Erinn Bartlett

Nevyslovená pravda manželky Olivera Hudsona – Erinn Bartlett

ObsahÚvod

Hollywood otvoril svoju náruč ľubovoľnému množstvu osobností, z ktorých niektoré sa stali superhviezdami, no niektoré tiež uprednostňujú skromný životný štýl a nepáči sa im všetok ten lesk a sláva. To je prípad Erinn Bartlettovej, ktorá je napriek tomu, že má slušnú kariéru, známejšia ako manželka brata Kate Hudson, Olivera Hudsona. V ktorých filmoch sa objavila, v ktorých hollywoodskych hviezdach hrala?

Raný život a vzdelanie

Erinn Anne Bartlett sa narodila 26. februára 1973 v Longmeadow, Massachusetts, USA rodičom Anne a Brooksovi Bartlettovým.

pridané Erinn Bartlett na Utorok 3. februára 2015

Málo sa vie o jej prvých rokoch, ale v určitom bode života sa presťahovala do Ithaky v New Yorku, aby sa zapísala na Ithaca College. Počas štúdia sa venovala aj lakrosu, kolektívnemu športu, ktorý sa hrá s lakrosovou palicou a loptičkou a je považovaný za najstarší organizovaný šport v USA. Vyštudovala bakalársky titul v odbore komunikácie a potom sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii.

Modelingová kariéra

Keď bola ešte na vysokej škole, začala Bartlett súťažiť v rôznych súťažiach a súťažiach krásy, prvýkrát v roku 1989, v Miss Massachusetts Teen USA, a bola na druhom mieste.

Pokračovala v súťažiach a v roku 1991 konečne vyhrala titul Miss Massachusetts Teen USA a pokračovala v reprezentácii svojho štátu na tohtoročnej súťaži Miss Teen USA, ktorá sa konala v Biloxi, Mississippi 19.thaugusta. V celoštátne vysielanom podujatí sa dostala do top 12 a umiestnila sa na 10. miestethvo večerných šatách, šiesty v rozhovore a 12thv plavkách. Keď sa počítalo celkové skóre, bola na 10thmiesto.

Herecká kariéra

Bartlettovej kariéra modelky jej pomohla získať prvú hosťujúcu rolu v televíznom seriáli Pacific Blue, kde si zahrala Suzanne v epizóde s názvom The Naked Truth z roku 1999.

V tom istom roku sa krátko objavila v dobrodružnom sci-fi filme Deep Blue Sea. Úlohy neustále pribúdali a počas nasledujúceho roka stvárnila postavu Sheily vo filme Mary Lambert The In Crowd a objavila sa v Little Nicky, v ktorej hrala Fennera.

V roku 2001 sa Bartlett objavil vo filme Shallow Hal v úlohe Belly, v ktorej hral Jack Black. Krátko ju bolo možné vidieť aj v epizóde slávneho krimiseriálu CSI: Vyšetrovanie miesta činu. Rok 2002 bol pokračovaním jej vystúpení v televíznych seriáloch, keďže mala hosťujúce úlohy vo Felicity a A Nero Wolfe Mystery. Objavila sa aj v krátkom filme A Day with the Meatball, kde si zahrala priateľku hlavného hrdinu.

Získala rolu v komediálnom filme Pumpkin, v ktorom hrala Christina Ricci, a vo filme Nákup kravy po boku Alyssy Milano, potom si zahrala ako Hope v ďalšom komediálnom filme Girl Fever.

Bartlett opäť spojila sily s Milanom, keď hrala hosťujúcu úlohu Jessicy v epizóde celosvetovo známeho seriálu Charmed, ktorý ukazuje každodenný život rodiny čarodejníc bojujúcich proti zlým silám. Bartletta možno vidieť v 13thepizóda piatej sezóny s názvom House Called, ktorá bola prvýkrát odvysielaná v roku 2003. Počas toho istého roku sa Bartlett objavil v epizóde ďalšieho známeho seriálu Monk, ako aj v epizóde kriminálneho seriálu 10-8: Officers on Povinnosť.

Niektoré z ďalších Bartlettových hosťujúcich úloh v televíznych seriáloch zahŕňajú jej stvárnenie Julie v CSI: Miami, Jasmine v komediálnom seriáli Out of Practice, Ted's date Mary v How I Met Your Mother, Madeline Torrance v NCIS a Nikki v Unhitched. Stvárnila modelku vo filme Garryho Marshalla Raising Helen z roku 2004 a Donnu vo filme Rumor Has It... po boku veľkých hollywoodskych mien ako Jennifer Aniston a Mark Ruffalo.

Bartlett sa naposledy objavila v televízii v roku 2013, keď mala ďalšiu hosťujúcu rolu v romantickom televíznom seriáli Pravidlá zásnub, v epizóde z poslednej sezóny s názvom Fontána mladosti – bola to jediná rola, za ktorú sa jej pripisovalo jej vydaté meno. .

Osobný život a manželstvo

Dňa 21svVo februári 2004 Bartlett oznámila zasnúbenie s hereckým kolegom Oliverom Hudsonom, synom slávnych hercov Goldie Hawn a Billa Hudsona a bratom kolegyne z Bartlett's Raising Helen, Kate Hudson. Hudson požiadal Bartlett o ruku tým, že jej poslal ľúbostný list a platinový prsteň, s ktorým sa pár zasnúbil dva roky, než sa uzavrel 9.thjúna 2006. Zdroje uvádzajú že sa zosobášili u budhistického mnícha a syn Bartlettovej novej švagrinej, Ryder Robinson, slúžil ako nositeľ prsteňa. Hudbu hralo štvorčlenné kvarteto a nevesta kráčala po ostrove so svojím otcom v hodvábnych šatách francúzskej značky Les Habitudes a v gladiátorských sandáloch.

Pár sa vzal pri oltári z bambusových tyčí, ktoré boli zabalené v bielych plachtách. Hostia boli požiadaní, aby si obliekli biele oblečenie a novomanželia sa podelili o svoj prvý tanec pri skladbe If Not for You od Georgea Harrisona.

Pár oznámil Bartlettovo tehotenstvo v prvej polovici roku 2007 a svojho prvého syna Wildera Brooksa Hudsona privítali 23.rdaugusta toho istého roku. Dňa 19thV marci 2010 sa im narodil druhý syn Bodhi Hawn Hudson ao tri roky neskôr, v júli 2013, dvojica privítala svoju prvú dcéru menom Rio Laura Hudson.

Po narodení ich tretieho dieťaťa sa Bartlett rozhodla odísť z herectva, usadiť sa a pokračovať v kariére v komunikácii.

Čistá hodnota

Erinn Bartlett pracovala ako modelka aj herečka a tieto kariéry jej priniesli pekné peniaze. Hoci nezverejnila svoj plat, jej čistý majetok je odhadnutý okolo 700 000 dolárov. Na druhej strane, čistý majetok jej manžela sa odhaduje na 10 miliónov dolárov!

Fyzicka charakteristika

Bartlett je žena, ktorú mnohí považujú za nádhernú a sexi. Je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,70 m), má blond vlasy a nápadne modré oči. Jej hmotnosť nie je zverejnená, no je štíhla a o svoje telo sa dobre stará. Mnohí majú uviedol že vyzerá mladšie, než v skutočnosti je, keďže ako modelka sa musela naučiť, ako si udržiavať zdravú postavu a dobrú pleť.