Nevyslovená pravda manželky Nicka Cartera – Lauren Kitt – Biografia

Lauren Kitt je fitness trénerka, nadšenkyňa kozmetológie a manželka Nicka Cartera, speváka z kapely Backstreet Boys, ktorý tiež rozvíja svoju sólovú kariéru. Manželia zdieľajú dve deti a navzájom si pomáhali prekonávať také životné ťažkosti, ako je závislosť od alkoholu a drog, pokusy o samovraždu atď.

ObsahRaný život a rodina

Lauren Michelle Kitt sa narodila 3. júna 1983 v Los Angeles v Kalifornii v USA, takže má americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu sú Blíženci. Jej rodičia sú Robin a Larry Kitt – Lauren vie, že jej matka bola adoptovaná, ale že jej biologickí rodičia boli írskeho pôvodu, jej otec je napoly Mexičan a napoly domorodý Američan. Lauren má mladšiu sestru Alexandru a mladšieho brata Dannyho.

Lauren mala veľmi tradičné detstvo, všetci muži z otcovej strany boli obchodníci, takže skoro ráno odchádzali do práce a vracali sa unavení, hladní a niekedy nahnevaní a neskoro v noci.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V laboratóriu pracujem na mojich NAJHORŠÍCH neistotách...celulitíde! 🤦‍♀️ Vyskúšala som všetko a ako najlepšie som zistila kombináciu sedení BodyFX, ktoré využívajú infračervené lasery ďalekej vzdialenosti, rádiofrekvenciu a odsávanie spolu s lasermi Verju na rozbitie a rozpustenie tukových usadenín, ktoré vytvárajú vlnivý efekt celulitídy. . Po ošetrení používam našu vibračnú platňu @drfujicyberstudio na rozhýbanie môjho lymfatického systému, aby som uvoľnil nahromadené toxíny a vypláchol tukový systém. ⏲Ošetrenia zvyčajne trvajú 30-60 minút v závislosti od množstva ošetrovaných oblastí. ⌛️nulové prestoje ⚠️Bezbolestné (pocit teplého sania BodyFx) Očakávajte 4-6 sedení, niektoré až 9 v závislosti od závažnosti celulitídy (Zobrazené výsledky sú z môjho prvého ošetrenia) Ceny sa líšia podľa oblastí a potrebných sedení ☎️Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie 1 (805) 379-5970. PSA-Doma môžete začať zdravou stravou, cvičením, pitím tony H2O, pridaním vlákninového doplnku k vášmu regimentu a SUCHÝM ČISTENÍM! #PDA #suché kefovanie #prodermimage #detoxtoretox #celulitída #ošetrenie celulitídy #fitaf #smoothaf #westlakevillage #bestdermatológ #organicchemistry #bodyfx #verju #aslongasyoulovemay #805 #estetika #itsaskinthing #nofilter #laser

Príspevok zdieľaný používateľom Lauren Kitt Carter (@laurenkittcarter) 15. mája 2018 o 12:22 PDT

Zostala doma s mamou, ktorá nepracovala, ale starala sa o deti, varila a upratovala dom, s čím jej pomáhala Lauren. Pamätá si, že jej otec bol veľmi prísny, ani nevedela, že taká kapela ako Backstreet Boys existuje, keďže nepozerala ani MTV – v jej dome to bolo zakázané. Keď mala Lauren deväť rokov, jej rodičia sa rozviedli. Za búrlivý označila aj vzťah medzi ňou a jej matkou, keďže jej mama ju porodila vo veku 18 rokov a za materstvom chcela mať spoločenský život. Lauren cítila napätie medzi nimi a využila každú príležitosť, aby sa vykradla z domu, keď zostala u svojej matky.

Vzdelanie

Lauren maturovala na miestnej strednej škole v roku 2001 a povedala, že to bola pre ňu ťažká skúsenosť: „Nezamerala som sa na školu. Vzbúril som sa proti rodičom a pri pohľade späť by som si prial, aby som počúval dospelých vo svojom živote a zostal v škole. Lauren vynechala veľa lekcií a rozhodla sa tráviť čas stretávaním sa s priateľmi, párty atď. Neexistujú žiadne informácie o Laureninom ďalšom vzdelávaní, no je známe, že neskôr získala certifikáciu osobnej fitness trénerky.

Kariéra

Fitness kariéra

Keď mala 21 rokov, Lauren sa presťahovala do Tokia v Japonsku a žila tam tri roky. Potom sa presťahovala do Paríža, skúšala sa ako modelka, no čoskoro sa vrátila do USA a začala rozvíjať svoju kariéru na sociálnych sieťach ako online fitness trénerka, zverejňovala fitness videá a cvičebné tutoriály.

Jej kanál na YouTube Kitt Fit bol spustený v roku 2013. V uvítacom videu na kanáli sa objavil aj jej vtedajší snúbenec Nick Carter, ktorý oznámil, že sa podelí o svoje vlastné tipy, ako zostať fit. Kanál však nemal veľký úspech a po odoslaní približne 30 Lauren prestala v roku 2015 nahrávať nové videá, pričom na svoj kanál prilákala iba 5 000 odberateľov.

Herecká kariéra

V roku 2011 sa Lauren vyskúšala ako herečka a producentka. Pracovala na krátkom filme – The Pendant – a potom koprodukovala hudobné videá Nicka Cartera Burning Up (s Britton Briddy Shaw) a Just One Kiss.

V roku 2013 sa objavila ako inštruktorka Boot Camp v epizóde The Snooze Test zo série One Life to Live a potom v jednej zo scén v trileri Decommissioned (2016), predtým ako získala rolu Sirene v Dead 7, zdieľajúc obrazovku. s ďalšími spevákmi z Backstreet Boys, vrátane jej manžela Nicka Cartera, AJ McLeana, Howieho Dorougha a ďalších.

V roku 2014 VH1 spustila reality show I Heart Nick Carter, ktorá rozprávala príbeh o vzťahu Nicka a Lauren, ktorého vyvrcholením bol ich svadobný obrad a seriál je tiež nahraný na YouTube.

Založenie ProDerm Aesthetics

Lauren spolu s Dr. Williamom J. Schweitzerom založila ProDerm Aesthetics ako základ kozmetickej a regeneračnej dermatologickej kliniky ProDerm Image – Lauren propaguje ich prispôsobené postupy a produkty starostlivosti o pleť.

Ďakujem všetkým za lajky! Bolo rušné leto a ja som konečne späť! Hľadám nejaké nové príspevky o Carters.-Jannika-

pridané My srdce Lauren Kitt Carter na Utorok 2. augusta 2016

Dr. Schweitzer tiež zdieľa niekoľko tipov na starostlivosť o pleť a ukazuje ich na Laureninej tvári a tele, pretože takmer vždy pôsobí ako model pre procedúry vykonávané na klinike.

Osobný život, manžel Nick Carter

Lauren a Nick sa stretli, keď mala 25 a on 28 rokov, s pomocou Nickovej sestry Angel a jeho brata Aarona. Poznali Lauren a rozhodli sa, že sa títo dvaja stretnú, a tak zavolali Lauren na jednu zo svojich párty. Nick a Lauren si okamžite našli desiatky tém na diskusiu a strávili asi tri hodiny rozprávaním sa na balkóne a sledovaním padajúcich hviezd. Nick neskôr priznal, že stretnutie s Lauren mu výrazne pomohlo v boji s depresiou, úzkosťou a nebezpečnými metódami, ktorými sa s nimi snažil bojovať: „Keď som prvýkrát stretol Lauren, bol som na mieste, kde som chcel úplne prestať piť a užívať drogy. “, spomína si Nick na stretnutie so svojou budúcou manželkou.

Zdieľal tiež, že to bolo v čase, keď mu diagnostikovali kardiomyopatiu – fyzické srdcové problémy – a tak mu Lauren pomohla zostať triezvym, zdravo jesť a piť a sústrediť sa na zmenu svojho života k lepšiemu. Pomohla mu tiež začať správne a dôsledne cvičiť. „Mal som pocit, že by som sa jej mohol zodpovedať a že by sme sa mohli schovať jeden do druhého. Len som sa cítil chránený a to bolo dôležité. Toto je osoba, s ktorou chcem stráviť svoj život a cítim sa s ňou v bezpečí,“ zdieľal Nick vo svojom televíznom seriáli o reality I Heart Nick Carter.

Lauren a Nick sa zasnúbili v roku 2013 a vzali sa 12. apríla 2014. Lauren porodila ich prvého syna Odina Reigna Cartera 19. apríla 2016. Je známe, že potratila v roku 2015 a ďalší v septembri 2018, keď bola tri mesiace tehotná s ich druhým dieťaťom, ktorým mala byť dcéra.

2. októbra 2019 mala Lauren cisársky rez a porodila dievčatko Saoirse Reign Carter. Zdieľala video o jej príchode do nemocnice a príprave na jej operáciu Instagram účtu. Lauren často zdieľa fotky svojich detí na svojich profiloch na sociálnych sieťach.

Kto je Nick Carter?

Laurenin manžel sa narodil ako Nickolas Gene Carter 28. januára 1980 v Jamestowne v štáte New York USA. Nick mal ťažké detstvo, keď sa jeho rodičia hádali, a keď sa rozviedol, keď mal asi deväť rokov, vždy sníval o lepšom živote a chcel sa stať spevákom. Keď mal len 12 rokov, bol pozvaný do kapely Backstreet Boys, ale jeho matka trvala na tom, aby si vybral klub Mickey Mouse, cez ktorý si našli cestu k popularite také hviezdy ako Britney Spears, Justin Timberlake a Christina Aguilera. Nick si však vybral Backstreet Boys, čím sa stal najmladším človekom v hudobnej skupine.

Spolu s Kevinom Richardsonom, AJ McLeanom, Brianom Littrellom a Howiem Doroughom si Nick podmanil celý svet hitmi ako Everybody (Backstreet’s Back), Get Down (You’re the One for Me) a As Long as You Love Me. The Backstreet Boys nahrali deväť štúdiových albumov a stali sa jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete.

Nick tiež rozvinul svoju sólovú kariéru a nahral tri albumy: Now or Never (2002), I’m Taking Off (2011) a All American (2015). Objavil sa aj vo viacerých filmoch a televíznych seriáloch, a to ako sólový herec, tak aj ako člen skupiny Backstreet Boys. Zoznam jeho televíznych vystúpení zahŕňa okrem iného také seriály ako Sabrina The Teenage Witch, Arthur, 90210. Od roku 2020 mal byť Nick na turné so svojou kapelou v rámci DNA World Tour (2019 – 2021), avšak vystúpenia boli zrušené alebo odložené z dôvodu pandémie COVID-19.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Lauren má na krku tetovanie, sú to iniciály Nicka Cartera. Jej obľúbená farba je fialová. Laurenin obľúbený sviatok je Halloween. Rada trávi čas v posilňovni, ale môže efektívne cvičiť aj doma, keďže má na to dostatočnú motiváciu.

Vzhľad, štýl oblečenia

Lauren má stredne dlhé tmavohnedé vlasy a orieškové oči. Je vysoká 5 stôp 11 palcov (1,80 m) a váži okolo 150 libier (68 kg), jej dôležité štatistiky momentálne nie sú k dispozícii. Čo sa týka štýlu oblečenia, rada nosí dlhé šaty s kvetinovým vzorom, o ktorých sa podelila na svojom instagramovom účte, že sa v nich cíti žensky a mlado.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa odhaduje, že čistý majetok Lauren bude okolo 1 milión dolárov . Čo sa týka jej manžela Nicka Cartera, ten má údajne viac ako majetok 35 miliónov dolárov .