Nevyslovená pravda manželky NF – Bridgette Doremus – Wiki, Vek

ObsahKto je Bridgette Doremus?

Bridgette Doremus sa narodila 25. júla 1990 v Spojených štátoch amerických a je fitness guru, ako aj osobnosť sociálnych médií, ktorá je známa najmä svojou popularitou na webovej stránke Instagram. Je tiež manželkou rappera Nathana Feuersteina, známeho aj ako NF, ktorý je známy svojimi rôznymi piesňami a albumami.

Bohatstvo Bridgetty Doremusovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Bridgette Doremus odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra online, a to aj vo fitness priemysle, čo ju priviedlo k mnohým príležitostiam.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pred chvíľou som sa vás pýtal, ako ste zvládali karanténu, a tak som sa k tomu chcel vrátiť a dať vám pár mojich tipov týkajúcich sa vašich odpovedí. ⠀ ⠀ ⠀ 1. Motivácia je ŤAŽKÁ – najmä v časoch takých neistých ako teraz. Odporúčam vám zamerať sa na malé kroky namiesto VEĽKÝCH. Vyberte si jednu maličkosť, na ktorú sa každý týždeň zameriate, stavte na tom. ⠀ ⠀ 2. Ďakujeme všetkým nevyhnutným pracovníkom, ktorí boli počas celej tejto pandémie v prvej línii – vážime si vás a milujeme vás. ⠀ ⠀ 3. Dlhá vzdialenosť je super ťažká, urobil som to dvakrát v živote. Navrhujem FaceTime rande, kde môžete dokonca robiť všedné veci, ako je spoločné sledovanie filmu – aj posielanie malých darčekov alebo rukou písaných listov jeden druhému je skvelý spôsob, ako prejaviť svoju lásku. ⠀ ⠀ 4. Úzkosť je strašná a neprajem to nikomu. Aby som pomohol mojej úzkosti, beriem doplnky ako GABA a 5HTP. Tiež zisťujem, že pitie čaju mi ​​pomáha upokojiť sa alebo si denne písať denník vďačnosti. ⠀ ⠀ 5. Povedal by som, že väčšina z nás počas tejto karantény pribrala, takže sa nebite! Snažte sa robiť zdravšie rozhodnutia, keď máte možnosť a ak sa môžete každý deň nejakým spôsobom pohybovať, pretože väčšina z nás trávi oveľa viac času ako zvyčajne na gauči.

Príspevok zdieľaný používateľom Bridgette Flintstone (@bridge_fit) 15. mája 2020 o 13:04 PDT

Pustila sa do podnikania a pravdepodobne ťažila aj z úspechu svojho manžela, ktorého čisté imanie sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.

Život a kariéra

Bridgette sa začala zaujímať o fitness v mladom veku a ako hobby počas štúdia na bakalárskom štúdiu na Washington State University. Po ukončení štúdia sa začala učiť viac a nakoniec objavila stránku Instagram, ktorá sa stala centrom mnohých fitness modelov a nadšencov. Keďže chcela založiť značku a podnik, vytvorila účtu Bridge_Fit.

Jej sledovanosť v priebehu rokov rástla, keď uverejňovala cvičebné videá a návody. Uverejnila tiež príspevky o životnom štýle a pomohla motivovať mnohých svojich sledovateľov. Rozrástla sa na viac ako 100 000 sledovateľov a veľa ľudí tam bolo aj preto, že bola atraktívna. Nakoniec v roku 2013 založila fitness a lifestylovú značku Stripped Fitness a popularita značky tiež vzrástla po tom, čo začala vzťah s NF. Naďalej používa Instagram ako blog o životnom štýle a zároveň vytvára YouTube kanál ktorý slúžil skôr ako vlog s niekoľkými fitness cvičeniami. Založila aj lifestylový blog Halfway Hippie, ktorý predáva tovar a iné predmety.

Manžel – NF

Nathan John Feuerstein sa narodil v Gladwine v štáte Michigan 30. marca 1991 a vychovávala ho hlavne matka, keďže jeho rodičia sa rozviedli, keď bol malý – keďže bol zapojený do násilného vzťahu, jeho matka ho vzala preč, aby žil sám. Navštevoval Gladwinovu strednú školu, ale pred maturitou jeho matka zomrela na predávkovanie drogami, dôsledok dlhodobej závislosti.

Približne v tom čase sa na hudbu pozeral ako na spôsob úniku z drsného detstva. Na nahrávanie nástrojov používal karaoke stroj a jeho mikrofón používal na rapovanie. Talenty ukázal aj v basketbale, no nie natoľko, aby sa mu venoval profesionálne.

Po strednej škole začal pracovať v Kantone v štáte Michigan ako súčasť Connection Church, kde sa stal členom tímu, ktorý tam organizoval Fine Arts Festival. Pokračoval v tvorbe a nahrávaní hudby a v roku 2010 vydal svoj debutový album – Moments – nezávisle, pod svojím skutočným menom, čo ho viedlo k tomu, že spoznal niekoľkých hudobných producentov, vrátane Tommee Profitta.

Rise to Fame – NF

Partnerstvo NF so spoločnosťou Profitt sa ukázalo ako úspešné, pretože po vydaní jeho debutového singla Alone si ho všimol tím Xist Music, ktorý s ním začal spolupracovať, čo viedlo k vydaniu jeho debutovej rozšírenej hry (EP) I'm Free, vytvoreného s pomoc spoločnosti Profitt.

EP obsahovalo aj pieseň Alone a bolo vydané po jeho rebrandingu na NF, spolu s vydaním rovnomenného EP, čo bola jeho posledná spolupráca s vydavateľstvom kvôli nezhodám. Pokračoval vo vydávaní hudby a v spolupráci s ďalšími umelcami ako Shuree Williams a Danielle Swift.

V roku 2014 on podpísané s Capitol Christian Music Group, jeho partnerstvo dokonale načasované s prelomom jeho EP na Billboard. Rýchlo sa stal známym umelcom v rapových, gospelových a kresťanských rebríčkoch a na svoju prácu získal veľmi pozitívne recenzie a čoskoro začal pracovať na svojom prvom plnom štúdiovom albume Mansion, ktorý bol ďalším úspechom.

Okrem pravidelných hudobných vydaní spolupracuje s niekoľkými videohernými spoločnosťami na produkcii hudby pre ich soundtracky. Niektoré z hier spoločností, na ktorých pracoval, zahŕňajú Apex Legends, Madden NFL 16 a MLB The Show 18.

Nedávne projekty – NF

Okrem videohier je možné vidieť aj prácu NF, pretože si ho najali rôzne kanály a televízne programy, aby predviedol svoju hudbu. Niektoré z relácií, na ktorých pracoval, zahŕňajú Empire, Grimm a Chicago PD a jeho hudbu možno počuť aj na kanáloch ako Showtime, VH1 a ESPN.

V roku 2016 vydal svoj druhý album Therapy Session a v roku 2017 naň rýchlo nadviazal tretím štúdiovým albumom Perception, ktorý bol veľmi úspešný a debutoval na top v rebríčku Billboard 200, čím sa stal druhým umelcom, ktorý vydal album bez toho, aby bol prvý v rebríčku Hot 100. Album získal platinový certifikát a vydal sa na turné po boku rapperov Kylea a Logica. Jedným z jeho najnovších vydaní je The Search z roku 2019, album, ktorý bol vydaný spolu s titulným singlom.

Zatiaľ čo hudba NF bola identifikovaná ako kresťanská, priznal, že nie je kresťanský rapper. Je kresťan, ale jeho rap a presvedčenie nemusia nevyhnutne odrážať názory každého. Nemusia byť kresťania, aby sa im páčili alebo sa k nim vzťahovali.

Spomína, že jedným z jeho najväčších vplyvov je kolega rapper Eminem.

Osobný život

Keď Bridgett začala chodiť s NF, stal sa častou súčasťou jej rôznych účtov na sociálnych sieťach. V poslednej dobe bol menej prezentovaný, pretože ona sa viac zameriavala na svoju značku a uverejňovala o nich iba pri zvláštnych príležitostiach. Pár sa zosobášil v roku 2018 po tom, čo sa začiatkom roka zasnúbili. Pár žije v Tennessee a ona je stále veľmi vášnivá zdravý životný štýl , so zameraním na pravidelné cvičenie a zdravú výživu, propagujúc svoj životný štýl tým, ktorí majú tiež záujem.