• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Nathana Kressa – London Elise Kress

Nevyslovená pravda manželky Nathana Kressa – London Elise Kress

ObsahKto je London Elise Kress?

London Elise Kress sa narodila 2. novembra 1992 v Texase v USA. Je to kaskadérka, modelka a herečka, no možno najznámejšia je manželka herca Nathana Kressa. Jej manžel je známy svojou prácou v televízii a preslávil sa v seriáli iCarly, v ktorom stvárnil postavu Freddieho Bensona.

Bohatstvo Londýna Elise Kress

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok London Elise Kress odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v zábavnom priemysle, keďže počas svojej kariéry pracovala ako kaskadérka v rôznych významných filmoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je aj zima bez toho, aby ste zdokladovali sveter vytiahnutý až po bradu? Tiež uvádzané: popraskané pery #instavsreality #gettindatbasicwintahselfiein

Príspevok zdieľaný používateľom Londýnsky Kress (@londonelisekress) 7. decembra 2018 o 13:24 PST

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, ktorý má údajne čistú hodnotu viac ako 1,7 milióna dolárov, pričom sa v hereckých projektoch zúčastňuje už od detstva.

Život a kariéra

Zatiaľ čo sa London Elise narodila v Texase, jej rodina sa neskôr presťahovala do Adriana v Michigane, kde navštevovala súkromnú kresťanskú školu Lenawee. V mladom veku túžila po kariére v zábavnom priemysle a snívala o tom, že sa stane herečkou. Ukázala prirodzené atletické sklony, ktoré by sa jej neskôr hodili do mnohých úloh.

Veci sa u nej otočili iným smerom, keď dokončila štúdium.

Začala si hľadať hereckú prácu, a hoci sa objavila v niekoľkých vedľajších úlohách, jej schopnosti z nej urobili efektívnu kaskadérku so vzhľadom, ktorý zodpovedá mnohým dnešným hviezdam. Jednou z jej najvýznamnejších úloh bola rola kaskadérky vo filme Oz Veľký a Mocný v roku 2013 pracoval ako dvojník Michelle Williamsovej. Vo filme si zahrali James Franco, Michelle Williams, Rachel Weisz a Mila Kunis. a berie inšpiráciu z románov Oz, odohrávajúcich sa pred pôvodným románom, ktorý vyšiel v roku 1900. Medzi ďalšie filmové projekty, na ktorých počas svojej kariéry pracovala, patria Ghost Adventures, Insidious: Chapter 3 a Into the Storm.

Nenechajte si ujsť Londýn Elise Moore dnes večer na 'Rake' o 21:00 EST na Fox.http://coed.com/2014/01/23/london-elise-moore-on-rake-see-her-tonight/

pridané COED na štvrtok 23. januára 2014

Manžel - Nathan Kress

Nathan Kress vyrastal v Glendale v Kalifornii spolu s dvoma bratmi. V mladom veku všetci súrodenci túžili po kariére v šoubiznise, pričom Nathan bol prvý, koho povzbudili k herectvu vďaka jeho schopnosti zapamätať si, čo dokázal, ako ľahko dokázal prehrať scény, ktoré videl v televízii, svojej rodine. Podpísal zmluvu s talentovým agentom a začal pracovať hlavne v reklame. Mal tiež niekoľko hlasových úloh, jednu z jeho prvých prejavov Easy v Babel Pig in the City, keď mal šesť rokov.

Potom si dal pauzu od herectva, aby mohol pokračovať v škole a žil relatívne normálny život, než sa v 11 rokoch rozhodol, že je pripravený vrátiť sa k tejto profesii.

Jedným z jeho prvých projektov bola produkcia Cisárove nové šaty, ktorá ho motivovala v pokračovaní hereckej kariéry. Aby ho podporili, rodičia ho prihlásili do programu domácej školy, aby sa mohol viac venovať herectvu, a v nasledujúcich rokoch sa objavil v niekoľkých hosťujúcich úlohách v predstaveniach ako Bez stopy, Dom a Život v apartmáne. Zack & Cody.

Rise to Fame – Nathan Kress

Po účinkovaní v mnohých krátkych filmoch získal Nathan podpornú úlohu v populárnom seriáli Nickelodeon Drake & Josh, kde hrá postavu Toplina, ktorý je zamilovaný do postavy Mirandy Cosgrove. Jeho úloha v šou by výrazne zvýšila jeho slávu a jeho výkon priťahoval producentov a pozval ho, aby sa pripojil k ďalšej šou, ktorá by sa stala iCarly.

V seriáli hral rolu Freddieho, pracoval po boku Jennette McCurdy a Mirandy Cosgrove. Výsledkom boli jeho neskoršie scény v Drake & Josh rezať aby nedošlo k zámene s fanúšikmi.

V roku 2007 spustila iCarly obrovský úspech , a jeho postava sa stala obľúbenou mnohých divákov. Hrá úlohu technického producenta fiktívnej šou iCarly‘, v ktorej hrajú jeho dvaja najlepší priatelia. V šou a je zobrazený ako zamilovaný do hlavnej postavy Carly a rýchlo sa stal známym vďaka úspechu šou. Súčasne mal ďalšie príležitosti, vrátane filmu Nickelodeon Gym Teacher: The Movie a iCarly: iGo do Japonska.

Neskoršia kariéra – Nathan Kress

Po dlhšej prestávke od iCarly bol Nathan naďalej spájaný s Nickelodeonom, hoci prijal ďalšie úlohy, ako napríklad hosťovanie v CSI: Crime Scene Investigation, ktoré prijal, aby sa odklonil od svojich obvyklých úloh. Jeho ďalšie úlohy by boli hosťovanie v True Jackson, VP a tiež prepožičal svoj hlas animovanej šou The Penguins of Madagascar. Potom sa vrátil, aby nakrútil posledné dve sezóny iCarly, pričom postavy sa rozlúčili v poslednej epizóde v roku 2012. Odvtedy si svoju rolu zopakoval iba raz, v spin-offe Sam & Cat.

V roku 2014 sa objavil vo svojom prvom veľkom filme – Do búrky – po boku Richarda Armitagea a Sarah Wayne Callies. Film rozpráva príbeh o nezvyčajných výskytoch tornád, ktoré zasiahli fiktívne mesto v Oklahome. Potom hosťoval vo webovom seriáli Video Game High School, ktorý je kultovým favoritom vysielaným na YouTube. Nasledujúci rok debutoval ako režisér a pracoval na epizóde seriálu Henry Danger. V posledných rokoch sa tiež viac zaujímal o prácu s hlasom, vrátane filmov Transformers: Cyberverse a Pinky Malinky.

Osobný život

London sa s Nathanom zoznámil v roku 2014 na natáčaní filmu Into the Storm a vtedy začali spolu chodiť. Po roku spolu sa zasnúbili a ženatý neskôr v roku 2015 na ceremónii v Los Angeles. Majú spolu dieťa narodené v januári 2018 a dvojica často zverejňuje spoločné fotografie na sociálnych sieťach. Je oddaným kresťanom a priznáva, že sa cíti skvele pri práci na Freddiem, úlohe, ktorá inšpirovala množstvo jeho fanúšikov. Vo svojom voľnom čase pár rád podporuje množstvo charitatívnych organizácií, vrátane Starlight Children’s Foundation, The Big Green Help a Youth with a Mission (YWAM). Rodina dokonca odcestovala do Litvy, aby pomohla YWAM postaviť domy pre tých, ktorí v krajine nemajú dostatok.