Nevyslovená pravda manželky Marka Hamilla – Marilou York

Len málo ľudí môže tvrdiť, že nepočuli o Markovi Hamillovi – tí, ktorí tak urobia, by pravdepodobne stále spoznali jeho tvár, keď by sa im to zobrazilo. Americký herec s viac ako 344 kreditmi na konte stál za jednou z najdlhšie trvajúcich franšíz v histórii: Star Wars. Herec ani zďaleka neupadol do úzadia, keďže je stále aktívny v tomto odvetví, dokonca vyjadril Chuckyho v horore Child's Play v roku 2019. Akokoľvek je rozpoznateľný, mnohí nepoznajú jeho skromnú a nenáročnú manželku Marilou York. . V skutočnosti sú manželia štyri desaťročia, čo je v Hollywoode pomerne zriedkavý jav. Takže, kto je Marilou York?

ObsahRaný život a rodina

Marilou bola narodený dňa 11. februára 1955 v Carmi, Illinois, USA, rodičom Jean Apple a Doyle Fredrick.

Mark a Marilou Hamill (vtedy York)

pridané Je to Mark Hamill na Utorok 6. mája 2014

Kariéra jej rodičov je neznáma, rovnako ako veľa o jej ranom živote. Pre svojich rodičov bola jedináčik a je to inteligentný a oddaný jedinec. Žiaľ, Marilou York stratila oboch rodičov, matku v roku 2009 a otca v roku 2001. Hamill a jeho rodina boli počas tohto obdobia nepostrádateľným pilierom podpory. Jediným známym dedičstvom, ktoré jej rodičia zanechali, bol postoj „zarytých demokratov“.

Vzdelávanie

York absolvovala školskú dochádzku na strednej škole Carmi Township Halls. Bola to svedomitá a inteligentná študentka, keďže maturovala ako valediktorka a mažoretka, čo svedčí o jej vytrvalosti a uplatnení sa v štúdiu.

Dokázala sa kvalifikovať na miesto na Parkland College, kde študovala dentálnu hygienu, kde v roku 1975 promovala, a okamžite pokračovala vo zvolenej kariére na pracovisku, kde sa nakoniec stretla s Markom Richardom Hamillom.

Kariéra

Zubný hygienik

Marilou teda pracovala ako dentálna hygienička. Nie je takou, ktorá by brala veci ako samozrejmosť, ani nie je taká, ktorá by sa uspokojila so životom z platu niekoho iného – aj keď je tým niekým slávny Mark Hamill s čistou hodnotou 18 miliónov dolárov – York si udržala svoju pozíciu v zubnom priemysle takmer tridsať rokov. , vypracovať sa na kvalifikovaného a dokonalého profesionála.

Amazing Invisible Inc.

V roku 1993 ju manžel Marilou pozval, aby pôsobila ako Chief Financial Officer (CFO) pre spoločnosť, ktorú založil, Amazing Invisible Inc. Je tiež finančnou riaditeľkou úzko spriaznenej spoločnosti Hamjamill Inc, ktorá bola založená v máji 2014 a je tiež duchovným dieťaťom jej manžel. Je tiež vlastníkom spoločnosti My Management, ktorá bola založená približne v rovnakom čase ako Hamjamill Inc.

Producent

York urobila jediný podnik v zábavnom priemysle, ktorý jej manžela natoľko ovládol. V roku 2004 koprodukovala Comic Book: The Movie, čo je popísané ako film „priamo na film“. Film je mockumentár, ktorý skúma úplne zvrátený vzťah medzi tvorcami komiksov a hollywoodskymi producentmi.

Vo filme sa objavili ikonické postavy ako Stan Lee, Kevin Smith, čo filmu dodávalo príťažlivosť a dôveryhodnosť. Film bol posiaty hviezdami, od Billyho Westa až po epického producenta J. J Abramsa. Aj keď tento film nezaznamenal práve najväčší úspech, získal v tomto odvetví určité popredné miesto, s najväčšou pravdepodobnosťou vďaka oslnivému obsadeniu hercov. Toto je tiež jediný záznam Yorkových nájazdov do zábavného priemyslu, pretože teraz bez akejkoľvek zlej vôle ustupuje do úzadia k úspechu a sláve svojho manžela.

Osobný život

Príbeh o vzťahu Hamilla a Yorka je sladký a zábavný, no zároveň sa týka aj účinkov slávy na vzťahy.

Títo dvaja sa stretli, keď Hamill vošiel do zubárskej ordinácie na vymenovanie a zazrel hygienika, ktorý bol nepopierateľne sexi. Opisuje jej vzhľad ako „pozeranie sa na Vargasov obraz“ – pre tých, ktorí to nevedia, Joaquin Albert Vargas y Chavez je neslávne známy peruánsky maliar, ktorý sa špecializoval na maľovanie zvodných a sugestívnych pin-up girls. Po tom, čo si spočiatku nevšímal Hamillov komentár o jej kráse, York prijal jeho návrh na rande po jeho vymenovaní. Pár vydržal krátke čkanie vo vzťahu po tom, čo Hamill okúsil slávu, keď sa A New Hope v roku 1977 dostala do hlavného prúdu. Pár sa rozišiel a Hamill sa presťahoval do Las Vegas, kde randil s herečkou a šou Anne Wyndham.

Hamill si však čoskoro uvedomil, že niekedy sú to práve vzťahy zrodené mimo slávy, ktoré sú najvernejšie. Vrátil sa do Marilou York a obaja spolu chodili rok pred svadbou v roku 1978. Ich svadba bola tichá a jednoznačná záležitosť, ktorá sa odohrala na dvore Marka Hamilla v Malibu 17. decembra.

Tí dvaja sa museli vzdať medových týždňov kvôli Hamillovmu vystúpeniu vo filme The Empire Strikes Back, ktorý sa v tom čase natáčal. To nemalo žiadny zjavný vplyv na ich manželstvo a pár privítal svoje prvé dieťa 25. júna 1979, ktorému dali meno Nathan Hamill. V roku 1983 sa 4. marca narodil druhý syn Griffin Hamill a napokon 27. júla 1988 boli odmenení dcérou Chelsea Hamillovou.

Rodina zostáva súdržná a láskavá. Zatiaľ čo sa všetky jej deti venovali rôznym povolaniam – Nathan ako umelec a ilustrátor, Griffin ako inštruktor bojových umení a Chelsea pracujúca v oblasti public relations v Amazing Invisible Inc. – všetky sa podieľali na výslní Hamillovho úspechu a všetci tvorili rôzne portréty. vo filmoch Star Wars. Zdá sa, že Nathan je jediný, kto má solídne postavenie v zábavnom priemysle, pracuje na umeleckej stránke produkcie, ako je hudba a umenie, a dokonca hral v niekoľkých ďalších filmoch, ako napríklad Office Ninja v roku 2014. pozoruhodná podobnosť s ich otcom.

Na rozdiel od mnohých hollywoodskych partnerov má Marilou tendenciu vyhýbať sa žiare reflektorov. Nie je vo vzťahu pre slávu alebo uznanie, hoci jej príslušnosť jej to určite dáva. York bola pripísaná ako hnacia sila, podpora a tajomstvo úspechu jej manžela v tomto odvetví. Tam boli nepodložené fámy že sa Marilou pokúsila prinútiť ženu Meagan Chen, ktorej syn otehotnel, aby podstúpila potrat, no dieťa sa narodilo a dostalo meno Autumn. Bola vykonaná séria testov otcovstva, ale výsledky nie sú zverejnené. Chen sa nakoniec súdnych sporov vzdal a záležitosť zostáva oficiálne nevyriešená.

Vzhľad

Marilou si možno nezachová všetky tie vzhľady, ktoré k nej prvýkrát pritiahli Marka Hamilla v roku 1977, ale duch všetkých týchto čŕt je stále zrejmý. Marilou je o niečo nižšia ako jej manžel, ktorý má výšku 5 stôp 9 palcov (1,75 m). York nosí vlasy po ramená a upravené a udržiava si ich bledohnedé. Má bledomodré oči a vždy je štýlovo vybavená.

Čistá hodnota a plat

Marilou nahromadila impozantný vlastný čistý majetok, nezávislý od majetku jej manžela, ktorý sa v polovici roku 2020 pohyboval na úrovni 5 miliónov dolárov. Je to výsledok rokov oddanosti, tvrdej práce a oddanosti jej remeslu. V súčasnosti poberá plat ako finančná riaditeľka dvoch Hamillových obchodných podnikov, ako aj z vlastníctva My Management.