• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Marca Blucasa – Ryan Haddon

Nevyslovená pravda manželky Marca Blucasa – Ryan Haddon

ObsahKto je Ryan Haddon?

Ryan Haddon sa narodil 17. apríla 1971 v Spojených štátoch amerických. Je producentkou, reportérkou a novinárkou, no možno je najznámejšia ako manželka herca Marca Blucasa. Jej manžel je známy svojou úlohou v televíznom seriáli Buffy the Vampire Slayer, v ktorom stvárnil postavu Riley Finn.

Čistá hodnota Ryana Haddona

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Ryan Haddon odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách, najmä v televíznej práci. Objavila sa v rôznych populárnych televíznych programoch a pravdepodobne tiež ťaží z úspechu svojho manžela, pretože Blucas má údajne čistú hodnotu viac ako 3 milióny dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tapping (technika emocionálnej slobody – EFT) je transformačný nástroj, ktorý kombinuje starodávnu čínsku akupresúru s modernou psychológiou. Zahŕňa to pomocou končekov prstov na stimuláciu deviatich špecifických akupresúrnych bodov na vašom tele, pričom svoju myseľ držte pri negatívnych emóciách. To stimuluje meridiány tela, zvyšuje tok energie na liečenie energetických blokov/stresových reakcií, keď vznikajú, a učí telo reagovať pokojne a nie stresovo, keď čelí negatívnej skúsenosti. 12. ročník Tapping World Summit je 10-dňová bezplatná online udalosť začínajúca zajtra, 24. februára! Summit zahŕňa učenie ťukania s Gabrielle Bernsteinovou, Jackom Canfieldom, Dr. Christiane Northrupovou, Dr. Markom Hymenom a je mi cťou vyučovať 9. deň, 3. marca o 20:00, lekciu o tom, ako používať ťukanie na nastolenie mieru v napätých vzťahoch. Link v bio na registráciu zadarmo! @thetappingsolution @nickortner @jessicaortner @drmarkhyman @gabbybernstein @drchristianenorthrup @jackcanfield_official #tapping #tappingsolution #tappingworldsummit #tappingsummit #stres #freeevent #onlineevent #virtualseminar #energyrelation #shipsergyflow #

Príspevok zdieľaný používateľom Ryan Haddon (@ryanhaddoncoach) 23. februára 2020 o 9:18 PST

Život a kariéra

Ryan je dcérou bývalej modelky Dayle Haddon, ktorá bola známa svojou kariérou počas 70. rokov minulého storočia, objavovaním sa v rôznych populárnych časopisoch a propagovaním produktov L’Oreal. Jej otec pracoval ako obchodník a kvôli kariére jej rodičov často cestovali. Väčšinu svojej mladosti strávila v Paríži a Toronte, neskôr sa presťahovala do USA, aby študovala na vysokej škole. Zapísala sa na Bostonskú univerzitu, kde dokončila štúdium komunikácie.

Po ukončení štúdia pracovala pre rôzne publikácie, väčšinou zamerané na zábavný priemysel. Informovala o povestiach, celovečerných príbehoch, pripravovaných udalostiach a najnovších udalostiach v šoubiznise.

Nakoniec prešla do televízie a začala sa objavovať v programe MacNeill/Lehrer NewsHour a potom sa stala trvalou prítomnosťou v Good Morning America. Program ABC je vlajkovou loďou rannej šou spravodajskej siete a vysiela sa od 70. rokov minulého storočia. Svojím ľahším tónom a zameraním na zaujímavé príbehy pracovala v relácii na rôznych zábavných novinkách. Medzi ďalšie programy, ktorých sa zúčastnila, patrí Hollywood Heat a Extra!

Manžel – Marc Blucas

Marcus Paul Blucas vyrastal v Pensylvánii spolu so staršou sestrou.

V mladom veku sa u neho vyvinula silná láska k športu, najmä basketbalu. Jeho otec pracoval v jeho oblasti ako superintendent škôl svojho okresu. Navštevoval Girard High School a ukázal veľké schopnosti, vďaka čomu sa stal hviezdou svojho tímu. Pomohol im vyhrať štátny šampionát a získal niekoľko vyznamenaní, čo viedlo k tomu, že ho naverbovali Wake Forest University , ktorá mu ponúka športové štipendium.

Počas posledného ročníka hral za známy univerzitný basketbalový tím Demon Deacons po boku budúcej basketbalovej hviezdy Tima Duncana. Marcus vstúpil do draftu do Národnej basketbalovej asociácie (NBA), ale nepodarilo sa mu to, čo ho viedlo k presťahovaniu do Anglicka, kde rok hral v British Basketball League.

Bez vyhliadok na budúcnosť v profesionálnom basketbale odišiel zo športu a krátko uvažoval o štúdiu právnika. Nakoniec objavil herectvo a sústredil tam všetko svoje úsilie. V polovici 90. rokov začal hrať v televízii, vrátane filmu Inflammable, ktorý bol jeho debutom.

Buffy the Vampire Slayer – Rise to Fame

V roku 1998 mal Blucas rolu vo filme Pleasantville, v ktorom hral ako Basketbalový hrdina. Vo filme sa objavili ďalšie hviezdy ako Paul Walker, Tobey Maguire a Reese Witherspoon. Film rozpráva príbeh o súrodencoch, ktorí uviazli v televíznej šou odohrávajúcej sa v 50. rokoch minulého storočia, v ktorej sa všetci jej obyvatelia zdajú dokonalí.

Film je známy ako posledný film JT Walsha pred jeho smrťou.

Nasledujúci rok sa zúčastnil konkurzu na úlohu agenta Rileyho Finna Buffy, premožiteľka upírov , ale zmaril svoj prvý konkurz. Našťastie mu tvorca Joss Whedon ponúkol ďalšiu šancu a dokázal túto rolu získať a hrať v láske Buffy asi rok.

Úspešná šou je založená na rovnomennom filme, ktorý sleduje život titulnej postavy, ktorá je súčasťou línie zabijakov upírov, ktorých osudom je bojovať proti nadprirodzeným silám zla. Počas svojho trvania získalo uznanie kritikov a je často považované za jedno z najlepších predstavení všetkých čias, ktoré získalo množstvo ocenení, zatiaľ čo kariéra Sarah Michelle Gellar sa výrazne zvýšila.

Od svojho vzniku sa show rozšírila o videohry, romány, komiksy a dokonca vytvorila niekoľko spin-offov.

Život po Buffy

Po tom, čo Blucas odišiel zo show, pokračoval vo filmovej práci, objavil sa v Summer Catch a We Were Soldiers z roku 2002, kde spolupracoval s Chrisom Kleinom a Melom Gibsonom. Príbeh je založený na rovnomennej knihe generálporučíka Hala Moorea o bitke pri Na Trangu vo Vietname. Potom sa objavila po boku Katie Holmes vo filme First Daughter, ktorý rozpráva príbeh o dcére amerického prezidenta, ktorá sa romanticky zapletie s inou študentkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Minulú noc sme sa nezhodli s naším riaditeľom @shinyboots. @mishatrillxxl mal zasiahnuť a pomôcť. #underground #makeupteamrocks #goodpeople

Príspevok zdieľaný používateľom Marc Blucas (@marcblucas11) 22. apríla 2015 o 21:34 PDT

Počas roku 2000 pokračoval v preberaní hlavných úloh, ako je vidieť vo filme The Killing Floor, v ktorom pracoval po boku Shiri Appleby. Pracoval aj na pilotnom diele True Blue, ale ten nebol vyzdvihnutý. V roku 2011 sa stal jedným z pravidelných členov šou Nevyhnutná drsnosť , ktorá sa zaoberá rôznymi ľuďmi zapojenými do profesionálneho amerického futbalu. V posledných rokoch sa zameral na prácu v oblasti televíznych filmov, pričom spolupracoval s Hallmarkom na mnohých projektoch vrátane The Fix, Season for Love a The Irresistible Blueberry Farm. Jeho posledným filmom bol Brawl in Cell Block 99, ktorý vyšiel v roku 2017.

Osobný život

Ryan chodil v roku 1998 s hercom Christianom Slaterom a o dva roky neskôr sa vzali. Je známy svojou prácou v projektoch ako Mr. Robot, The Legend of Billie Jean, Interview with a Vampire či Nymfomaniac. Mali spolu dve deti, ale v roku 2005 sa rozišli, čo viedlo k a rozvod o dva roky neskôr. Niekoľko rokov po rozvode začala chodiť s Marcom Blucasom a vzali sa v roku 2009, pričom sa stal nevlastným otcom jej detí.

Okrem svojej práce v zábavnom priemysle je veľmi zanietená životným koučingom a využívaním hypnózy ako formy liečby. Má certifikácie, aby sa mohla zúčastňovať kurzov a pracovať ako osobný kouč pre ostatných.