Nevyslovená pravda manželky Luka Waltona – Bre Ladd – Biografia

Bre Ladd je bývalá americká volejbalová hviezda, no preslávila sa jej manželstvom Luke Walton , hlavný tréner Národnej basketbalovej asociácie (NBA) a bývalý basketbalový hráč Los Angeles Lakers.

ObsahRaný život a rodina

Breinne Filene ‚Bre‘ Ladd sa narodila 19. apríla 1984 v Tucsone, Arizona, USA. Jej rodičia Robert Douglass Bob a Tammie Elaine Ladd ju vychovávali spolu so starším bratom Joshuom. Jej starí rodičia z otcovej strany sú Dr. Robert M. Ladd a Virginia Ladd. Jej otec zomrel prirodzenou smrťou vo veku 53 rokov 23. januára 2013, jej matka sa v roku 2016 znovu vydala za Eda Kinga a momentálne žije v Salt Lake v Utahu. Jej brat je ženatý so Sarah a má štyri deti, Kirin, Hunter, Aspen a Marley.

Ďalší skvelý obrázok Luka Waltona a Bre Ladda počas ich svadobného obradu v Aspene, CO.

pridané Spoločnosť Tom James Company na Pondelok 26. augusta 2013

Vzdelávanie a volejbalová kariéra

V roku 2001 absolvovala s vyznamenaním strednú školu Canyon del Oro a v roku 2003 ukončila bakalársky titul v odbore Komunita a verejné zdravie, dvojročný kurz, na University of Arizona. Potom sa venovala ošetrovateľstvu.

Stredná škola

Bre začala hrať volejbal na strednej škole a bola kapitánkou školského tímu dva roky po sebe, 2000 a 2001. Jej vynikajúce štatistiky 146 kariérnych blokov, 146 kariérnych es, 971 kariérnych zabití a jej neuveriteľných rekordných 21 zabití v zápase, viedla ju k získaniu mnohých individuálnych herných ocenení – najvýznamnejšími boli Gatorade National High School Volleyball Player of the Year v roku 2001, Tucson Citizen a Arizona 5A MVP v roku 2001, čo bolo mimoriadne špeciálne, keďže o nej hlasovali tréneri.

Po absolvovaní strednej školy bola najlepšie hodnotenou volejbalovou hráčkou a v roku 2002 bola na čele rebríčka Fab 50 Volleyball Magazine. Bre bola tiež použitá, aby sa pripojila k americkému juniorskému národnému tímu v roku 2001 a v tom istom roku súťažila na juniorských majstrovstvách sveta žien. .

Skúsenosti s volejbalovým klubom

Štyri roky hrala s klubom Tucson Cactus Club v Arizone.

vysoká škola

V rokoch 2002 až 2004 získala pozíciu strednej blokárky vo volejbalovom tíme Wildcats na Arizonskej univerzite. Jej spoluhráčkami boli rovnako dobré Jennifer Abernathy a Kim Glass. Ako prváčka prekonala rekordy vo väčšine blokov s priemerom 1,09 a drží rekord so 124 blokmi. Bre bola vždy zaradená do výberu All PAC-10 od prvého ročníka až po posledný rok na univerzite.

Kariéra

Bre je certifikovaná rozvodová koučka, ktorá pomáha párom prejsť rozvodom v Kalifornii.

Osobný život, manžel Luke Walton

Po siedmich rokoch chodenia sa vydala za Luka Waltona – spoznala ho v roku 2002 na University of Arizona. Pri prvom stretnutí nič nezaiskrilo, no v roku 2005 sa znova zoznámili a začali spolu chodiť. Zasnúbili sa v roku 2012 po ňom navrhol jej na Štedrý večer šikovne vložil prsteň do väčšej škatuľky, aby nič netušila. Povedala: „Vložil šperkovnicu do skutočne veľkej krabice a ja som predpokladal, že mi zohnal náušnice, o ktoré som žiadal. Otvoril som škatuľku a uvidel som svoj prsteň a bol som tak úprimne šokovaný, dokonca aj po takom čase.“ Bre a Luke si vymenili svadobné sľuby 17. augusta 2013 v Aspene v Colorade.

225 hostí, z ktorých polovica bola zo športového sveta, sa skvele bavilo na gondole, aby vyliezlo na vrchol Malej Nell, pričom v pozadí slúžili Skalnaté hory. Svadbu odbavil blízky priateľ jej otca. Teraz majú dvoch synov: Lawson, narodený v roku 2014, a Landen v roku 2016. V súčasnosti ona a jej rodina bývajú na Manhattan Beach, Kalifornia, USA.

Kto je Luke Walton?

Luke Walton je Američan, narodený 28. marca 1980 v San Diegu, Kalifornia, USA. Jeho rodičia, člen Siene slávy NBA Bill Walton a Susie Walton ho vychovávali spolu s jeho tromi bratmi Chrisom, Nathanom a Adamom. V roku 1998 absolvoval strednú školu University of San Diego a v roku 2003 ukončil bakalársky titul v odbore rodinné hodnoty a ľudský rozvoj na University of Arizona.

Basketbalová kariéra

Počas celej vysokej školy bol basketbalovým hráčom a po ukončení štúdia bol druhým výberom počas druhého kola draftu NBA v roku 2003, ktorý si vybrali Los Angeles Lakers. Dokázal dokázať svoju hodnotu, a tak keď v roku 2007 obnovil zmluvu s Lakers, mohol podpísať šesťročný kontrakt na 30 miliónov dolárov. Počas deviatich rokov ako Laker hrali tri roky po sebe vo finále NBA. Jeho tím prehral prvý v roku 2008, ale v rokoch 2009 a 10 vyhral po sebe idúce majstrovstvá.

V roku 2012 ho vymenili do Clevelandu Cavaliers a tam ukončil svoju basketbalovú kariéru.

Trénerská kariéra

Luke začal svoju trénerskú kariéru počas výluky v NBA v roku 2011, kde boli zápasy zastavené, kým sa medzi majiteľmi a hráčmi nedosiahla dohoda, takže pracoval ako asistent trénera University of Memphis.

Po skončení 161-dňovej výluky sa vrátil k hraniu v NBA. Po jeho odchode z profesionálneho basketbalu pokračoval vo svojej trénerskej kariére, no tentoraz si ho na sezónu 2013-2014 najal ako tréner rozvoja hráčov tím Los Angeles D-Fenders, tím NBA Development League.

Po jednej sezóne angažovali Golden State Warriors Luka ako asistenta trénera tímu v rokoch 2014 až 2016. Počas svojho pobytu v tíme si mohol do životopisu pridať ďalšie prvenstvo, pretože Warriors v roku 2015 vyhrali finále NBA proti Cleveland Cavaliers . Luke dostal tiež úžasnú príležitosť byť dočasným trénerom tímu, pretože hlavný tréner Steve Kerr mal vážne problémy s chrbtom a nemohol si plniť svoje povinnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cieľom pre túto sezónu je presadiť sa a dostať túto sériu späť do play-off #Kings2020 #Playoffs

Príspevok zdieľaný používateľom Luke Walton (@coach.walton) 1. júna 2019 o 17:46 PDT

Jeho trénerský výkon bol ocenený titulmi trénera mesiaca Západnej konferencie NBA za október a december. Steve Kerr sa vrátil v januári 2016 a doviedol tím až do finále, no tentoraz prehral s Clevelandom Cavaliers, no aj tak prekonal rekord NBA, keď dokončil základnú časť so 73 víťazstvami a 9 prehrami. Zatiaľ čo Luke dokázal trénovať Warriors o štyri zápasy viac ako Steve (43 – 39), vďaka pravidlám NBA a výsledkom hlasovania získal cenu Tréner roka Steve Kerr s Lukom na 9. mieste.thv zozname hlasovaní.

V roku 2016 bol späť v Lakers nie ako hráč, ale ako hlavný tréner. S tímom zostal až do roku 2019 s bilanciou 98 víťazstiev a 148 prehier, čo v skutočnosti mierne zlepšilo rekord tímu.

Došlo však k rezignácii kontroverzného Magica Johnsona na post prezidenta tímu, čo naznačuje dôvody, ako je túžba ukončiť Luke, ale nemohol tak urobiť zo strachu z konfliktu s vlastníkmi tímu. Nakoniec ho vedenie Lakers pustilo. Ihneď po tom, ako sa rozišiel s Lakers, bol najatý iným tímom NBA – Luke je v súčasnosti hlavným trénerom Sacramento Kings s Vladom Divacom, bývalým spoluhráčom z Lakers, ktorý slúži ako generálny manažér tímu.

Športová kotva

V roku 2013 mal krátke vysielanie ako moderátor Spectrum SportsNet v sieti Time Warner Cable spolu s bývalým hráčom a trénerom NBA Byronom Scottom, ktorý sa pripojil k vysielaciemu tímu bývalých hráčov NBA Jamesa Worthyho a Roberta Horryho.

Zaujímavé fakty, koníčky

  • Hovorí celkom plynule posunkovou rečou a mentorovala nepočujúcich a nemých na Arizonskej štátnej škole pre nepočujúcich a nevidomých so sídlom vo Phoenixe, ale miestnu školu mala v Tucsone.
  • Bola na čestnom mieste po celej strednej škole Canyon Del Oro
  • Počas vysokej školy bol jej obľúbeným televíznym seriálom FRIENDS, jej obľúbeným filmom bola Pretty Woman a chce, aby ju stvárnila Natalie Portman, ak by bol jej životný príbeh niekedy sfilmovaný.
  • Jej obľúbeným profesionálnym športovcom je Michael Jordan pre jeho intenzívnu súťaživosť.
  • Jedným z jej trápnych momentov bolo, keď sa jej pri plávaní zošmykol vrch.

Bre Ladd a Luke Walton

Škandál

22. apríla 2019 bolo Breovo šťastné manželstvo otrasené, keď Kelli Tennant, bývalá športová moderátorka, obvinila svojho manžela zo sexuálneho napadnutia. Kelli a Luke spolu krátko pracovali v Spectrum Sports Net, keď bol Luke v roku 2013 najatý, aby sa pripojil k vysielaciemu tímu. Keď Kelli písala knihu, požiadali ho, aby do nej napísal predslov, a údajne, keď upustila od kópie zverejneného rezervovať vo svojej hotelovej izbe v Santa Monice v Kalifornii, k útoku došlo. Luke obvinenia poprel, ale priznal, že sa krátko stretli v hotelovej hale. Dokonca aj tím Sacramento Kings a NBA začali svoje vlastné vyšetrovanie, len aby zistili, že na tvrdenie nie sú dostatočné dôkazy.

Právnik jej manžela nazval Kelli oportunistkou. Prípad bol stiahnutý v decembri 2019, pretože obvinený sa nechcel zúčastniť vyšetrovania. Počas celého vyšetrovania Bre stála pri svojom manželovi a odmietla všetky žiadosti médií o rozhovor.

Vzhľad

Je vysoká 1,85 m, váži okolo 148 libier (67 kg) a jej vitálne štatistiky sú 36-28-36. Je kaukazská s dlhými blond vlasmi a hnedými očami.

Čistý majetok

Zdroje odhadovali, že jej čisté imanie sa začiatkom roku 2020 blíži k 1 miliónu dolárov a v kombinácii s čistou hodnotou jej manžela 16 miliónov dolárov by ona a jej deti nemali problém žiť celkom luxusný život.