Nevyslovená pravda manželky Luka Hemswortha, Samantha Hemsworth

ObsahKto je Samantha Hemsworth, manželka Luka Hemswortha?

Samantha Hemsworth sa narodila 14. augusta 1980 v Canberre v Austrálii – jej znamenie zverokruhu je Lev a má austrálsku štátnu príslušnosť. Je to osoba bez celebrít , známa len preto, že sa vydala za Luka Hemswortha, slávneho austrálskeho herca.

Raný život a vzdelanie

Samantha bola vychovaná spolu so svojou mladšou sestrou v Canberre, hlavnom meste Austrálie, ich otcom, ktorý je interiérovým dizajnérom, a ich matkou architektkou. Samantha vyrastala a viedla neformálny dievčenský život – čítala dievčenské časopisy, hrala sa s bábikami s kamarátkami a pozerala filmy v televízii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Späť do skutočného sveta, večera s deťmi #materstvo #loveit #moremojitos

Príspevok zdieľaný používateľom Samantha Hemsworthová (@thesamanthahemsworth) 29. septembra 2016 o 17:27 PDT

V roku 1994 začala navštevovať strednú školu, kde začala byť fyzicky aktívna, hrala rôzne športy, ako je futbal a kriket, pričom mala rada aj beh. Na vysokú školu sa zapísala po imatrikulácii v roku 1998 a v roku 2002 ukončila bakalársky titul.

Kariéra Samanthy

Samantha nehovorila o svojej kariére, ale predpokladá sa, že od promócie pracuje ako psychologička – všeobecne sa verí, že sa nemôže dostať do centra pozornosti, pretože je vydatá za muža tak slávneho ako Luke.

Milujte život a manželstvo s Lukom

Samantha sa zoznámila s Lukom v roku 2004 na večierku organizovanom ich spoločným priateľom, ktorý ich zoznámil – začali spolu chodiť asi o mesiac neskôr, a 15. decembra 2007 si vymenili sľuby na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina. V roku 2009 Samantha porodila prvú dcéru Holly a o rok neskôr druhú dcéru Ellu. V roku 2012 nasledovala ich tretia dcéra Harper Rose a v roku 2013 Samantha porodila syna Alexandra. Šesťčlennú rodinu možno často vidieť, ako sa spoločne zúčastňuje podujatí na červenom koberci – o manželstve Luka a Samanthy nie sú žiadne klebety ani kontroverzie.

Samantha pred stretnutím s Lukom nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými mohla chodiť, a od augusta 2020 je vydatá a má štyri deti.

Koníčky a záujmy

Samanthiným obľúbeným ročným obdobím je leto, pretože rada leží na pláži a opaľuje si pokožku, pričom rada pláva a cvičí surfovanie, ktoré jej veľmi nejde.

Je zamilovaná do farieb, preto má rada jeseň a dúhu.

Samantha je veľká milovníčka zvierat , a bola súčasťou niekoľkých charitatívnych akcií, na ktorých sa zbierali peniaze pre útulky – je podporovateľkou organizácie Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA).

Svoj voľný čas rada trávi v prírode a svoje a Lukove deti vychováva mimo mesta, pretože je presvedčená, že by bolo lepšie, keby vyrastali bližšie k prírode ako k ľuďom.

Samantha vo svojom voľnom čase pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Russell Crowe a Natalie Portman, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Gladiátor, Dobrý rok a V ako Vendeta.

Vek a výška

Samantha má 40 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 59 kg.

Zdá sa, že nemá nezávislý príjem, ale od augusta 2020 sa čistý majetok jej manžela Luka odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Luke Hemsworth?

Luke Hemsworth sa narodil v Melbourne, Victoria, Austrália, 5. novembra 1980 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má austrálsku národnosť. Je to herec azda najznámejší tým, že stvárnil Nathana Tysona v 10 epizódach austrálskej televíznej telenovely Neighbours, v ktorej v súčasnosti hrajú Stefan Dennis, Alan Fletcher a Tom Oliver – séria sleduje životy ľudí žijúcich v Erinsborough's Ramsay Street. sa vysiela od roku 1985 a dnes má takmer 9000 epizód.

Lukea vychovávali spolu so svojimi mladšími bratmi Chrisom a Liamom – obaja dnes herci – ich matka Leonie, ktorá bola učiteľkou angličtiny, a ich otec Craig, ktorý bol poradcom a ktorý väčšinou pracoval pre sociálne služby.

Luke navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej sa začal zaujímať o herectvo a po imatrikulácii zapísal do Národného ústavu dramatického umenia , ktorú v roku 2002 ukončil.

Luke odštartoval svoju hereckú kariéru rolou v seriáli Neighbors v roku 2001 a v roku 2003 sa objavil v epizóde Foster Horse: Part 1 austrálsko-kanadského detského seriálu The Saddle Club, potom v dvoch epizódach policajného dramatického seriálu Blue Heelers v r. 2004 a tri epizódy seriálu Last Man Standing v roku 2005. Luke bol potom pozvaný, aby hosťoval v jednej epizóde lekárskej drámy All Saints a seriálu Satisfaction predtým, ako sa objavil v ďalšej epizóde Neighbors v roku 2008.

Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v detskom seriáli The Elephant Princess, v krimiseriáli Carla Cametti PD a v dramatickom seriáli Tangle – niektoré z jeho najnovších účinkov v seriáloch boli v Bikie Wars: Brothers in Arms a v dramatickom seriáli Winners & Losers v roku 2012, ako aj sci-fi westernový seriál Westworld, v ktorom od roku 2016 stvárňuje hlavnú postavu Ashley Stubbs.

Luke debutoval vo filme v roku 2014, keď stvárnil detektíva Jasona Pearsona v kriminálnom trileri The Reckoning, v tom istom roku stvárnil postavu agenta Richarda Elkina v britskom akčnom filme sci-fi The Anomaly a Dylana Smitha v čiernom komediálnom thrilleri. film Zabi ma trikrát.

V roku 2015 sa objavil v sci-fi filme Infini a v roku 2016 v ďalšom sci-fi filme The Osiris Child: Science Fiction Volume One, predtým ako dostal svoju prvú hlavnú rolu vo filmoch, kde stvárnil Divokého Billa Hickoka v americkom westerne Hickok. . Objavil sa ako Thor v hre v superhrdinský film Thor: Ragnarok v roku 2017 a niektoré z jeho ďalších účinkov boli vo sci-fi filme Stretnutie v roku 2017, v thrilleri River Runs Red v roku 2017 (cameo) a vo fantasy filme We Are Boats v roku 2018. Lukove najnovšie vystúpenia vo filmoch boli v kriminálnom trileri Crypto v roku 2019 a horore Death of Me v roku 2020, pričom nedávno bolo oznámené, že bude hrať Robinsona vo vojnovom filme The 34th Battalion, ktorý má byť uvedený v druhej polovici 2020.