• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Kunala Nayyara – Neha Kapur

Nevyslovená pravda manželky Kunala Nayyara – Neha Kapur

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Indická herečka, modelka a bývalá kráľovná krásy Neha Kapur sa narodila 31. marca 1984 v Naí Dillí v Indii a vyrastala v hinduistickej rodine s dvoma staršími bratmi. Jej matka pochádza z Biháru a jej otec pochádza z Pandžábu.

Keď mala osem rokov, začala chodiť na hodiny tanca a naučila sa klasické tanečné formy. Štyri roky absolvovala výcvik v Bharatanatyame a osem rokov v Kathaku. Vyštudovala módny dizajn na Pearl Academy.

Kariéra

V rokoch dospievania začala Neha s modelingom a v apríli 2003 podpísala zmluvu s Elite Model Management.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Len tak na cestu – #groceryruns

Príspevok zdieľaný používateľom Neha Kapur (@nehakapur) 21. mája 2020 o 18:49 PDT

V Indii je etablovanou modelkou na mólach.

Po získaní diplomu z módy a dizajnu sa v roku 2006 prihlásila do súťaže Femina Miss India a získala ďalšie špeciálne ocenenia, ktoré získala, boli Miss Fresh Face a Miss Photogenic. Po víťazstve Femina Miss India Neha reprezentovala Indiu na súťaži Miss Universe neskôr v tom istom roku 23. júla v Los Angeles a dostala sa medzi 20 najlepších. V rozhovore prezradila, že miluje modeling, pretože jej umožňuje veľa stretávať. ľudí a cestovať po svete. Navštívila mnoho miest vrátane Ekvádoru, Zambie a Cannes.

Jej parádne tituly a účasť na Miss Universe pomohli zlepšiť jej reputáciu v modelingu. Následne zdobila obálku rôznych časopisov vrátane Elle, India Today, Femina a L'Officiel. Pracovala aj pre známe značky ako Toscan Verve, Pantaloons a Sunsilk.

Vlastní Hensley, luxusnú líniu oblečenia založenú na jej osobnom módnom zmysle. Svoju líniu propaguje na Instagrame spolu s popisom ‚Objímanie ženskosti a jednotlivca.‘ Kunal je jej manželom, ktorý ju podporuje a často ju podporuje v práci na svojom Instagrame.

Osobný život

V rozhovore pre Vogue India sa Neha podelila o to, ako stretla svojho manžela na večierku v roku 2008. Páčil sa jej jeho zmysel pre módu a on cítil, že je to láska na prvý pohľad, a chcel sa tú noc spojiť. Neprekážalo mu, že je Neha od neho vyššia, a napriek tomu ju chcel lepšie spoznať. Pripili si spolu a zvyšok je história.

Po troch rokoch randenia sa Neha 22. decembra 2011 vydala za Kunala na zábavnom a pestrofarebnom ceremoniáli s množstvom jedla. Mala na sebe šaty Tarun Tahiliani.

Ich predsvadobné udalosti, mehendi a haldi a ich obrad boli prísne pandžábske a svadba trvala šesť dní a mala tisíc hostí. Podľa tradície mal Kunal doraziť na svadbu na bielom koni. Pre Vogue povedal, že sa zachvel, keď videl Nehu kráčať uličkou, pretože bola taká krásna, a dodal, že na svoju svadbu nikdy nezabudne.

Neha a Kunal žijú v Los Angeles, no ona cíti, že jej srdce je v Dillí. Prirovnáva ich dom k bábätku a je posadnutá udržiavaním čistoty a poriadku. Povedala, že svoj dom miluje, pretože má v sebe kúsky jej kultúry a poskytuje slobodu a priestor.

Ich domovom je španielska Hacienda z roku 1948 s moderným dekorom zmiešaným s indickým vplyvom a bola uvedená vo vydaní Architectural Digest zo septembra 2017. Podľa magazínu sa domov cíti ako svätyňa. Hodnota ich domu nie je známa, ale podľa veľkosti a polohy sa odhaduje na viac ako sedem čísel.

Vzhľad

Neha má čierne vlasy a tmavohnedé oči. Je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 120 libier (55 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-32-37.

Čistý majetok a plat

Jej čistý majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na viac ako 15 miliónov dolárov.

Kto je Kunal Nayyar?

Britsko-indický herec Kunal Nayyar sa narodil 30. apríla 1981 v Hounslow, Londýn, Spojené kráľovstvo – jeho rodičia sú indickí prisťahovalci. Keď mal štyri roky, jeho rodina sa presťahovala späť do Naí Dillí, kde Kunal navštevoval školu St Columba a hral bedminton v školskom tíme.

Je známy najmä pre hranie Rajesh Koothrappali od roku 2007 do roku 2019 v sitcome CBS Teória veľkého tresku.

V roku 1999 sa Kunal presťahoval do Spojených štátov amerických študovať na University of Portland v Oregone.

Získal bakalársky titul v odbore financie a počas štúdia sa objavil v univerzitných inscenáciách. Po účasti na American College Theatre Festival sa rozhodol venovať herectvu profesionálne a študoval na Master of Fine Arts v herectve na Temple University vo Philadelphii v Pensylvánii.

Objavil sa v televíznych reklamách v USA a v niekoľkých produkciách v Londýne. V roku 2006 hral indického výmenného študenta v produkcii West Coast Huck & Holden od Rajiva Josepha.

Jeho postava bola nadšená tým, že žije v Amerike a zažíva všetko, čo ponúka, kým sa vráti domov. Úloha bola tiež to, čo mu prvýkrát získalo popularitu v USA.

V roku 2007 ho Kunalov agent povzbudil, aby sa zúčastnil konkurzu na pilota CBS Teórie veľkého tresku ako vedec a bol obsadený ako astrofyzik Rajesh Koothrappali, ktorý sa objavil až doteraz.

V rokoch 2015 a 2018 ho Forbes uvádza ako tretieho najlepšie plateného televízneho herca. V roku 2015 zarobil 20 miliónov dolárov a v roku 2018 23,5 milióna dolárov a v polovici roku 2020 má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 50 miliónov dolárov.