Nevyslovená pravda manželky Kelseyho Grammera – Kayte Walsh

ObsahKto je manželka Kelsey Grammer Kayte Walsh?

Kayte Walsh sa narodila v Hartlepoole v Anglicku 7. januára 1979 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má britskú národnosť. Je spisovateľkou a televíznou osobnosťou , ale možno najznámejšia ako manželka Kelsey Grammerovej, známeho amerického herca, speváka a komika, okrem iného.

Detstvo a vzdelanie

Kayte bola vychovaná spolu so svojím bratom a sestrou Philom a Sophie v Hartlepoole, ich otcom Alanom, ktorý bol futbalistom, a ich matkou Susan Walsh, ktorá bola v domácnosti. Phil nasledoval kroky svojho otca a hral futbal za Dagenham & Redbridge a Barnet súťažiaci v British Football League.

Kelsey Grammer a Kayte Walsh na červenom koberci Audemars Piguet na odovzdávaní cien Tony Awards 2011. Obrázok: WireImage.com

pridané Tony Awards na Nedeľa 12. júna 2011

Kayte navštevovala miestnu strednú školu a počas svojich tínedžerských rokov snívala o tom, že sa stane modelkou, a keď sa blížila imatrikulácia, Kayte začala uvažovať o tom, že sa stane letuškou . V roku 1997 zmaturovala a potom sa zapísala na školu, kde získala certifikát, a začala svoju kariéru ako letuška.

Kayteina kariéra

Kayte pracovala ako letuška, kým jej Kelsey pomohla s písaním a produkciou prvá a posledná séria WhyUGotDumped , ktorý odvysielal sedem epizód a v ktorom si zahrali Lauren Behrle, Sarah Burrows a Dane Corrigan. Séria nedokázala pritiahnuť veľkú pozornosť, a preto bola zrušená. V roku 2020 sa objavila ako sama v jedinej epizóde talk show Lorraine.

Kayte pracovala ako letuška asi 11 rokov, potom ako 30-ročná skončila.

Milujte život a manželstvo s Kelsey Grammer

Kayte sa stretla s Kelsey Grammer, keď pracovala ako letuška, možno na letisku Johna F. Kennedyho v New Yorku. Začali spolu chodiť začiatkom roku 2010, keď bol Kelsey ešte ženatý so svojou treťou manželkou Camille Donatacci a Kayte. neskôr uvedené v relácii Oprah's Next Chapter v auguste 2012, že nebola veľmi hrdá na to, že viedla k rozvodu Kelsey a Camille.

Kayte oznámila, že je tehotná v júni 2010 a približne v rovnakom čase Kelsey požiadala o rozvod s Camille. V decembri bolo oznámené, že Kayte potratila.

Začiatkom februára 2011 bol rozvod Kelsey a Camille dokončený a o dva týždne neskôr sa Kayte a Kelsey vzali v hoteli The Plaza, pričom boli pozvaní iba ich najbližší priatelia a rodina. 13. júla 2012 porodila ich dvojičky v Los Angeles, no chlapec zomrel krátko po narodení a dali svojej dcére meno Faith Evangeline Elisa Grammer. Ich syn Kelsey Gabriel Elias Grammer sa narodil v roku 2014 a v roku 2016 ho nasledoval Auden James Ellis Grammer.

Kelsey sa 30. mája 1982 oženil so svojou prvou manželkou Doreen Alderman, ktorá im porodila dieťa predtým, ako sa v roku 1990 rozviedli. Jeho druhou manželkou bola Leigh-Anne Csuhanyová, s ktorou sa oženil 11. septembra 1992, no v nasledujúcom roku sa rozviedli.

S Camille sa oženil 2. augusta 1997 a ona im porodila dve deti.

Koníčky a záujmy

Kayte sa väčšinou zameriava na výchovu svojich detí, no stále si nájde čas aj pre seba. Je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, takže má fit postavu, a tiež drží prísnu diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie a jej príjem cukru je nízky až žiadny. pričom sa väčšinou zameriava na konzumáciu zeleniny, ovocia a kuracieho a rybieho mäsa. Rada cestuje a bola po celých USA, pričom pri viacerých príležitostiach navštívila aj Áziu a Európu. Kayte je vášnivá čitateľka a uprednostňuje historické knihy pred všetkými ostatnými.

Vo voľnom čase sleduje filmy s Kelsey a niektorí z Kayteiných obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Leonardo DiCaprio a Julia Roberts a niektoré z jej obľúbených filmov sú Taxikár, Titanic a Chyť ma, ak to dokážeš.

Kaytein čistý majetok a vzhľad

Čistý majetok Kayte sa od júna 2020 odhaduje na viac ako 1 milión dolárov Kelseyho bohatstvo sa odhaduje na viac ako 60 miliónov dolárov. Kayte má blond vlasy a modré oči, pričom jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m). Má 41 rokov.

Kto je Kelsey Grammer?

Allen Kelsey Grammer sa narodil v Saint Thomas, Panenské ostrovy USA, 21. februára 1955 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť.

Keďže vo filmovom priemysle pôsobí už 41 rokov, je možno stále najznámejší vďaka stvárneniu psychiatričky Dr. Fraiser Craneovej v komediálnom seriáli Na zdravie, ktorý sa vysielal od 30. septembra 1982 do 20. mája 1993, ako aj v seriáli „Na zdravie“. Frasier, ktorý sa vysielal od 16. septembra 1993 do 13. mája 2004.

Kelsey bol vychovaný v Saint Thomas spolu so svojou sestrou Karen, ich otcom Frankom Allenom Grammerom, Jr., ktorý bol hudobníkom a majiteľom kaviarne, a ich matkou Sally, ktorá bola speváčka a herečka. Mal dosť krušné detstvo, pretože jeho starý otec zomrel na rakovinu v roku 1967 a o rok neskôr mu zabili otca, keď sa do ich domu dostali zlodeji.

Jeho sestra Karen bola v roku 1975 unesená, znásilnená a zavraždená , a o päť rokov neskôr sa jeho dvaja nevlastní bratia utopili pri potápaní. Kelsey študoval na Pine Crest School, na ktorej sa zamiloval do herectva, a neskôr pokračoval vo vzdelávaní na Juilliard School, no po smrti svojej sestry bol z Juilliardu vylúčený, pretože nechodil na hodiny.

Svoju hereckú kariéru odštartoval koncom 70. rokov, keď začal hrať v divadle Old Globe a neskôr v divadle Guthrie. V roku 1981 sa objavil vo svojej prvej hre na Broadwayi, keď hral Macbetha v rovnomennej hre napísanej Shakespearom, a v nasledujúcich rokoch sa objavil v mnohých hrách, zatiaľ čo v roku 1982 debutoval v televíznom seriáli.

Herectvu sa venuje dodnes a získal 28 ocenení vrátane troch Zlatých glóbusov, dvoch za výkony vo Frasierovi v rokoch 1996 a 2001 a jedného za Bossa v roku 2012 – nominovali ho na 62 ďalších ocenení vrátane šiestich Zlatých glóbusov.

Počas 80-tych a 90-tych rokov bol Kelsey závislý na alkohole aj kokaíne, no napokon sa z toho dostal s pomocou náboženstva, ako uviedol. Počas paddleboardingu s Camille 31. mája 2008 dostal infarkt a jeho osobný asistent Scott MacLean mu zachránil život. Neskôr sa objavila správa, že infarkt bol dosť nebezpečný a mohol ho zabiť, pretože jeho srdce prestalo pumpovať.