Nevyslovená pravda manželky Johnnyho Knoxvilla – Naomi Nelson

ObsahKto je Naomi Nelson?

Naomi Nelson je americká režisérka, asistentka produkcie a spisovateľka, no verejnosti je pravdepodobne známejšia ako manželka Johnnyho Knoxvilla. Slávny pár má dve deti a sú zosobášení od septembra 2010. Je známa prácou na rôznych televíznych seriáloch a filmoch, najviac uznávaných vďaka práci na seriáli Carnivale (2005) a dokumente Piata hviezda (2010). ).

Nevyslovená pravda Naomi Nelsonovej

Naomi Nelson sa narodila 20. augusta 1980 v USA, ale jej presné miesto narodenia nie je všeobecne známe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Johnny Knoxville a jeho manželka Naomi Nelson na červenom koberci. #jonnyknoxville #naominelson #redcarpet #oscar #oscars #oscars2014

Príspevok zdieľaný používateľom LA Social Fashionista (@lasocialfashionista) 2. marca 2014 o 19:04 PST

Je ťažké určiť, čo ovplyvnilo jej výber povolania, pretože existuje nedostatok informácií o jej rodinnom zázemí a žiadne informácie o jej vzdelaní. Podľa jej fyzických čŕt je zrejmé, že Naomi je zmiešaného etnika. Menej sa vie o jej aférach pred vstupom do Hollywoodu.

Kariéra

Najstaršia známa práca Naomi Nelson bola podľa verejných záznamov na IMBD za kamerou. V roku 2005 debutovala ako členka štábu televízneho seriálu Carnivale, na ktorom pracovala ako asistentka producenta vo všetkých 12 epizódach tohto seriálu HBO.

Potom si dala štyri roky pauzu do svojho ďalšieho známeho projektu Reel Grrls 2009 Productions, ktorý je dokumentárnou fúziou rôznych krátkych filmov, na ktorých bola spolurežisérkou.

Reel Grrls je nezisková organizácia, ktorej cieľom je zlepšiť programy filmovej tvorby a mediálnej gramotnosti v krajine, konkrétne pre dospievajúce dievčatá. Účastníci vytvárajú obsah zo svojich životov na témy, ktoré nie sú zahrnuté v bežných médiách, žijú ako mladí bez domova, prechádzajú generačným cyklom závislosti, rasových stereotypov, násilia zo zoznamovania tínedžerov a problémov LGBT. Naomi najvýznamnejší kariérny úspech prišiel v roku 2010 – bola režisérkou a scenáristkou dokumentárneho filmu Piata hviezda.

V tomto desaťminútovom filme Naomi robí rozhovory s historikmi, miestnymi politikmi a starostom Seattlu o histórii žien, ktoré získali volebné právo v štáte Washington pred sto rokmi. V posledných rokoch sa nezúčastnila žiadnych hollywoodskych projektov, pretože po svadbe (zrejme) odišla z Hollywoodu a zábavného priemyslu.

Deti, rodina a manželstvo Naomi Nelson

Naomi je svetu známa najmä vďaka jej vzťahu s Johnny Knoxville obaja sa stretli cez spoločných priateľov a veľmi rýchlo si vytvorili nerozbitné puto.

Chodili spolu takmer dva roky, než povýšili svoj vzťah na ďalšiu úroveň – Johnny si kúpil 2,50-karátový edwardiánsky zásnubný prsteň od LA’s Platt Boutique Jewelry a položil veľkú otázku. Pred svadbou v septembri 2010 sa im narodil syn Rocko Akira Clapp, ktorý sa narodil v decembri 2009. V októbri 2011 pribudla do rodiny ich dcéra Arlo Lemoyne Yoko Clapp. Zatiaľ čo toto manželstvo je prvé pre Naomi, je to druhé pre jej manžela Johnnyho, takže je nevlastnou matkou Madison z predchádzajúceho manželstva Knoxville s Melanie Lynn Cates (1995-2008).

Naomi Nelson Čistá hodnota a vzhľad

Ako osoba zodpovedná za prácu za kamerou zarábala Naomi Nelson menej peňazí ako ľudia pred kamerou. Aj keď mala len tri veľké projekty, jej majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov. Žije príjemným a relatívne stabilným životom so svojou rodinou v Daytona Beach na Floride v USA. Životné štatistiky Naomi nie sú známe, rovnako ako jej výška a váha, no má štíhle telo. Jej oči sú hnedé a má tmavohnedé vlasy.

O jej manželovi Johnnym Knoxvilleovi

Philip John Clapp sa narodil 11. marca 1971 v Knoxville, Tennessee, v robotníckej rodine, jeho otec bol predajcom áut a jeho matka bola učiteľkou v nedeľnej škole.

Má dve staršie sestry. Po absolvovaní strednej školy South-Doyle v roku 1989 sa presťahoval do Kalifornie, aby sa stal hercom.

Kariéra

Svoje umelecké meno prijal z toho, že bol fanúšikom Johnnyho Casha a jeho rodného mesta. Knoxville spočiatku hral v reklamách a ako komparzista vo filmoch. Myšlienkou, ktorá ho priviedla do sveta Hollywoodu, bolo otestovať na sebe vybavenie na sebaobranu, čo prilákalo skateboardový magazín Big Brother Jeffa Tremaina. So svojimi priateľmi, producentom Dimitrijom Elyashkevichom a filmovým režisérom Spikeom Jonzem, uzavreli dohodu s MTV a v roku 2000 sa zrodila kaskadérska šou Jackass.

Prehliadka sa vysielala tri sezóny až do roku 2002, potom sa rovnaký štáb zhromaždil okolo Knoxville a natočil tri celovečerné filmy s rovnakou témou a obsadením: Jackass: The Movie v roku 2002, Jackass Number Two v roku 2006 a Jackass 3D v roku 2010. Johnny sa tiež zúčastnil Gumball 3000 for Jackass spolu s hereckými hviezdami Chrisom Pontiusom a Steve-O.

V roku 2009 Knoxville produkoval a napísal krátku reality show Nitro Circus o skupine priateľov vykonávajúcich nebezpečné činy. Knoxville je vlastníkom produkčnej spoločnosti s názvom Dickhouse Productions.

V máji 2014 oznámil vytvorenie novej produkčnej spoločnosti s názvom Hello Junior, ktorá mala koncom roka 2013 obrovský úspech s filmom Bad Grandpa s Johnnym Knoxvillom v hlavnej úlohe. Johnny mal tiež významné úlohy vo filmoch Muži v čiernom II v roku 2002, Špinavá hanba, Walking Tall v roku 2004, The Dukes of Hazzard, The Ringer, The Last Stand v roku 2013 a Skiptrace v roku 2016. Knoxville tiež nahovoril Leonarda vo filme Teenage Mutant Ninja Korytnačky v roku 2014.

Osobný život a čistá hodnota

15. mája 1995 sa Johnny oženil s Melanie Lynn Cates, s ktorou mal o rok neskôr dcéru Madison.

Johnny Knoxville prehovorí Leonarda v TEENAGE MUTANT NINJA TURTLEShttp://geektyrant.com/news/johnny-knoxville-to-voice-leonardo-in-teenage-mutant-ninja-turtles

pridané GeekTyrant na štvrtok 3. apríla 2014

Možno ju počuť v titulkoch k Jackass Number Two, pri natáčaní Jackass Two a bolo vidieť v titulkoch Jackass 3D, ako udiera Tremaine boxerskou rukavicou. Knoxville a jeho manželka sa rozišli v júli 2006 a manželstvo legálne skončilo v marci 2008.

Johnny hral v mnohých filmoch a na svojom konte má množstvo ďalších projektov, z ktorých všetky prispeli k jeho bohatstvu. V dôsledku toho sa čistý majetok Knoxville odhaduje na 75 miliónov dolárov podľa autoritatívnych zdrojov od začiatku roku 2020.