Nevyslovená pravda manželky Johna Goodmana Anna Beth Goodman

ObsahKto je Anna Beth Goodman?

Anna Beth Goodman (rodená Hartzog) sa narodila v Bogaluse v štáte Louisiana v USA v roku 1969, pričom svoj presný dátum narodenia tajila pred pozornosťou médií – jej znamenie zverokruhu sú vraj Blíženci a má americkú národnosť. Je podnikateľkou ktorá by mohla byť najznámejšia ako manželka Johna Goodmana, slávneho amerického herca.

Raný život a vzdelanie

Anna nezverejnila žiadne podrobnosti o svojich súrodencoch alebo rodičoch, ale je známe, že vyrastala v Bogaluse v rodine strednej triedy.

O herectvo sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, pretože väčšina jej rovesníčok snívala o tom, že sa stanú herečkou alebo modelkou – Anna pokračovala v skúšaní svojich schopností v školskom dramatickom krúžku, no čoskoro zistila, že na herectvo nie je dostatočne talentovaná.

Navštevovala strednú školu Bogalusa High School z ktorého v roku 1986 zmaturovala, vynechala rok a potom sa zapísala na University of New Orleans, kde v roku 1989 promovala s titulom Bachelor of Fine Arts.

Annina kariéra

Po promócii sa Anna presťahovala do Los Angeles v Kalifornii za manželom a tam začala pracovať v módnom priemysle – po narodení dcéry v auguste 1990 sa vrátila do Louisiany a vo francúzskej štvrti New Orleans si otvorila obchod s detským oblečením. , po vykonaní mnohých výskumov a uvedomení si, že New Orleans nemal obchod, ktorý by predával európske oblečenie pre deti – obchod sa volá Pippen Lane , a dnes predáva okrem oblečenia aj iné veci ako hračky, darčeky a kočíky.

V roku 2011 Anna kúpila značku oblečenia Lylian Heirloom a spolupracuje s ňou dodnes. Najnovšie Anna vytvorila svoj podpisový štítok s názvom Layette.

Milujte život a manželstvo s Johnom Goodmanom

Anna a John Goodmanovci sa zoznámili v roku 1987 – niektoré zdroje tvrdia, že to bolo v roku 1988 – na halloweenskej párty, na ktorej ich zoznámil spoločný priateľ – Anna v tom čase navštevovala druhý ročník štúdia, zatiaľ čo John natáčal pre svoj film Everybody's All. -Americký. Chodili spolu dva roky, než sa vzali na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina v roku 1989 a 31. augusta 1990, obaja privítali svoju dcéru Molly Evangeline Goodman – rodina sa potom odsťahovala z Los Angeles a Hollywoodu, pretože Anna a John chceli svoju dcéru odpútať od pozornosti médií.

Všetko najlepšie k výročiu John Goodman a Annabeth Hartzog! Milý herec a jeho nádherná manželka dnes oslavujú 27 rokov manželstva!

pridané Hollywood Planet Gourmet na Štvrtok 27. októbra 2016

Podľa Johna Anna zostala po jeho boku aj v najťažších časoch, keď mu pomohla bojovať so závislosťou od alkoholu a podstúpiť terapiu – pomohla mu aj schudnúť, keď spolu cvičili v posilňovni.

Anna nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od novembra 2020 je vydatá za Johna Goodmana a má s ním dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Anna bola počas svojich tínedžerských rokov dosť športová, pretože hrávala rôzne športy vrátane futbalu a tiež cvičila v telocvični niekoľkokrát týždenne – pokračovala v cvičení aj vo svojich 20 rokoch, ale nakoniec prestala.

Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov a Anna bola po celých Spojených štátoch, väčšinou preto, aby robila spoločnosť svojmu manželovi počas jeho filmových udalostí, ale aj kvôli svojej vlastnej kariére.

Cestovala aj pre potešenie a bola v rôznych európskych krajinách, ako je Francúzsko, Taliansko a Grécko.

Anna je milovníčkou zvierat, pričom medzi jej obľúbené patria zebry a podporuje organizáciu Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA).

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Meryl Streep, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Večný svit nepoškvrnenej mysle, Bruce Almighty a Kramer vs. Kramer.

Vek, výška a čistý majetok

Anna má 51 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 4 milióny dolárov Johnov čistý majetok je údajne viac ako 65 miliónov dolárov.

Kto je John Goodman?

John Stephen Goodman sa narodil v Afftone v štáte Missouri v USA 20. júna 1952 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Asi najlepšie je známy pre jeho stvárnenie Dana Connera v komediálnom seriáli Roseanne, ktorý vytvorila Roseanne Barr, ktorá si v seriáli zahrala aj po boku Johna a Laurie Metcalfovcov – sleduje životy americkej rodiny zo strednej triedy. Prehliadka bola hitom, získala 49 ocenení vrátane troch Zlatých glóbusov, pričom bola nominovaná na 113 ďalších ocenení – za svoj výkon John získal cenu Zlatý glóbus za najlepšieho herca.

Vyrastal spolu so svojím bratom a sestrou Leslie a Elisabeth v Afftone.

Ich otec Leslie Francis Goodman pracoval na pošte, kým nezomrel na infarkt, keď mal John dva roky, a ich matka Virginia Roosová bola čašníčkou v Jack and Phil’s Bar-B-Que, predtým ako pracovala v maloobchode a v práčovni. John bol v škole šikanovaný a útechu našiel v skautoch, komiksoch a rádiu. Navštevoval Affton High School, na ktorej začal hrať v školskom dramatickom klube a tiež hral futbal. V roku 1970 zmaturoval a potom si dal ročnú prestávku v štúdiu pred zápisom na Missouri State University , ktorú v roku 1975 ukončil s titulom bakalár výtvarných umení.

Potom sa presťahoval do Hell’s Kitchen na Manhattane v New Yorku a pracoval v rôznych zamestnaniach vrátane barmana a čašníka, pričom získaval roly v divadelných hrách.

Objavil sa vo svojom prvom filme Eddie Macon’s Run v roku 1982 a počas nasledujúcich piatich rokov hral väčšinou v divadelných hrách ako Big River, za ktorú bol nominovaný na Drama Desk Award za najlepšieho herca v muzikáli. Jednou z úloh, ktoré mu pomohli stať sa slávnym hercom, ktorým je dnes, bola v roku 1986 satirická komédia True Stories. S Coen Brothers spolupracoval prvýkrát v roku 1987, keď hral v ich kriminálnom komediálnom filme Raising Arizona, zatiaľ čo v nasledujúcich rokoch sa objavil vo viacerých ich filmoch, vrátane Barton Fink v roku 1991, The Big Lebowski v roku 1998 a O Brother, Kde si ty? v roku 2000 – John sa objavil aj v troch filmoch Stevena Spielberga Always, Flinstonovci a Arachnofóbia.

Za výkon v komediálnom seriáli Studio 60 on the Sunset Trip získal John cenu Emmy za vynikajúceho hosťujúceho herca – činoherný seriál. Pustil sa aj do oblasti hlasového herectva, keď prepožičal svoj hlas Robotovi Santovi v animovanom sci-fi situačnej komédii Futurama, zatiaľ čo John si zahral aj ako Pacha v kriticky uznávanom animovanom komediálnom filme The Emperor’s New Groove z roku 2000.

John tiež vyjadril svoj hlas Sullymu, jednej z hlavných postáv v animovaných filmoch Monsters, Inc. a Monsters University, v roku 2001 a 2013. Počas 21. storočia sa objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch a potom v roku 2011 hosťoval v jedinej epizóde kriticky uznávaného komediálneho seriálu Community.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Johnom Goodmanom (@john_goodman1980)

Dňa 10. augusta 2013 mu bola udelená cena Disney Legends Award a 10. marca 2017 získal svoju vlastnú hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Jedna z jeho najnovších úloh bola v komediálnom seriáli The Righteous Gemstones, v ktorom od roku 2019 hrá hlavnú postavu po boku Dannyho McBridea a Adama Levina. Seriál vytvoril Danny McBride a sleduje životy televíznej rodiny. .

Za svoje herecké schopnosti bol John nominovaný na 104 ocenení, pričom získal 31.

Je veľkým fanúšikom bejzbalu a fandí St. Louis Cardinals súťažiacim v Major League Baseball (MLB) a len nedávno v roku 2020 John narozprával dokumentárny film o tíme.