Nevyslovená pravda manželky Jamesa Van Der Beeka – Kimberly Brook

ObsahKto je Kimberly Brook?

Kimberly Brook sa narodila 22. marca 1982 v Spojených štátoch amerických a je obchodnou poradkyňou aj producentkou, no verejnosti je možno známejšia ako manželka herca Jamesa Van Der Beeka. Jej manžel je známy najmä vďaka svojej úlohe v televíznom seriáli Dawson's Creek, v ktorom stvárnil titulnú postavu Dawsona Leeryho. Počas svojej kariéry pracoval aj na iných populárnych reláciách.

Bohatstvo Kimberly Brook

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Kimberly Brook odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré zarobila úspechom v rôznych kariérnych snahách, hoci teraz nepracuje tak často, pretože sa viac zameriava na rodinný život.

James Van Der Beek a Kimberly Brook

pridané Šperky kabaly Sefira Gallery na štvrtok 7. mája 2015

Pravdepodobne ťaží z úspechu svojho manžela, pretože Van Der Beek má údajnú čistú hodnotu viac ako 8 miliónov dolárov, ktorú zarobil úspechom vo svojej práci herca.

Život a kariéra

Väčšinu svojho života žila Kimberly mimo centra pozornosti a pracovala ako obchodná konzultantka. Vždy sa zaujímala o film a nakoniec sa začala venovať produkcii Tínedžer Paparazzo v roku 2010. Dokument rozpráva príbeh 14-ročného chlapca, ktorý pracuje ako paparazzi fotograf, a predstavuje jeho úspech, pretože je často vítaný kvôli svojmu vzhľadu a veku.

Neskôr sa to však negatívne odrazí na jeho živote, čo ho vedie k tomu, že toto snaženie zastaví.

Počas tohto obdobia sa stretla a začala vzťah s Jamesom Van Der Beekom. Po rokoch sa odvážila vytvoriť ďalší dokument – ​​Heads Up: The Disappearing Art of Vaginal Breech Delivery, ktorý pojednáva o vážnom vplyve chybnej štúdie na klesajúca miera pôrodov koncom panvovým, čo viedlo k tomu, že viac žien v USA podstúpilo pôrod cisárskym rezom.

Manžel - James Van Der Beek

James vyrastal v Cheshire v štáte Connecticut, kde jeho otec po ukončení kariéry v profesionálnom baseballe pracoval ako výkonný riaditeľ spoločnosti zaoberajúcej sa mobilnými telefónmi.

James Van Der Beek

Jeho matka bola na druhej strane učiteľkou gymnastiky, ktorou sa po rokoch stala tanečnicou. Počas tínedžerských rokov sa u neho prejavil záujem o herectvo a požiadal svoju matku, aby ho priviedla na konkurzy. To ich viedlo k ceste do New Yorku, kde dostal svoju prvú príležitosť v off-Broadway hre Finding the Sun.

Pri svojom debute mal 16 rokov, ale potom sa vrátil domov, aby pokračoval v štúdiu na strednej škole. Počas navštevovania Cheshire Academy sa stal súčasťou divadelnej skupiny vo svojej lokalite a pracoval na niekoľkých muzikáloch, ako napríklad Shenandoah.

V roku 1996 debutoval v celovečernom filme v nezávislom filme I Love You, I Love You Not, romantickom filme s Jude Lawom a Claire Danes v hlavnej úlohe, ktorý sleduje vzťah medzi ženou a jej vnučkou, ktorá sa začína zamilovať. Potom pokračoval v tomto vzdelávaní na Drew University, kde sa zapísal na štipendium, ale nakoniec odišiel, aby sa venoval herectvu na plný úväzok.

Rise to Fame – Dawson's Creek

Po práci na niekoľkých divadelných projektoch a niekoľkých nezávislých filmoch sa Van Der Beek v roku 1997 odvážil do televízie, kde vyskúšal niekoľko pilotov.

To ho priviedlo k hviezde v šou Dawsonov potok keďže rolu vyhral po konkurze. Nasledujúci rok bol jeho debut veľmi úspešný, čo viedlo k jednej z najpopulárnejších relácií v tom čase, čo pozdvihlo kariéru mnohých jej členov. Stal sa medzinárodne známym ako Dawson, čo viedlo k viacerým príležitostiam vrátane filmových úloh.

Ukážte nám tínedžerský dramatický seriál, ktorý rozpráva príbeh o skupine priateľov žijúcich vo fiktívnom meste v Capeside v štáte Massachusetts. K nemu sa pripájajú Katie Holmes, ktorá hrá jeho lásku, a najlepší priateľ Joey Potter, Joshua Jackson hrá jeho priateľa Paceyho Wittera a Michelle Williams hrá Newyorčanku Jen Lindley, ktorá sa presťahuje do ich oblasti a spriatelí sa so skupinou.

Niekoľko rokov po šou bol Van Der Beek obsadený vo filme Varsity Blues, ktorý dosiahol vrchol v pokladni a zostal tam dva týždne. Časopis People ho tiež označil za jedného z najkrajších ľudí na svete.

Život po Dawsonovom potoku

Po skončení Dawson's Creek prevzal James filmové úlohy, vrátane filmov Scary Movie, Texas Rangers a Jay & Silent Bob Strike Back. Pracoval aj na filme Americké psycho, kde hral mladšieho brata hlavného hrdinu Patricka Batemana v podaní Christiana Balea. Potom bol vo filmovej adaptácii Pravidlá príťažlivosti podľa rovnomenného románu Breta Eastona Ellisa.

Film si získal kultovú sledovanosť napriek tomu, že bol spočiatku neúspešný.

Po niekoľkých neúspešných projektoch sa vrátil do divadla, kde účinkoval najmä v off-Broadwayských produkciách. Občas sa objavil v televízii v hosťujúcich úlohách, ako je vidieť vo filme How I Met Your Brother, v ktorom stvárňuje jedného z prvých priateľov Robina Scherbatského, ktorého hrá Cobie Smulders. V roku 2008 sa pripojil k obsadeniu One Tree Hill a hral postavu, ktorá bola opakom Dawsona Leeryho. Robil aj televízne filmové projekty a dostával dôslednú prácu, ale nedokázal zopakovať svoju slávu počas obdobia, keď bol tínedžerskou hviezdou.

Niektoré z jeho najnovších projektov zahŕňajú CSI: Cyber, v ktorom bol až doteraz hlavným hercom zrušenie . Súťažil aj počas 28. sezóny Dancing with the Stars v spolupráci s Emmou Slaterovou, pričom táto dvojica sa dostala do semifinále a potom vypadla.

Osobný život

Kimberly sa s Jamesom stretla v roku 2010 po tom, čo práve vyriešil rozvod svojho sedemročného manželstva s herečkou Heather McCombovou. Obaja začali vzťah a oženili sa neskôr v roku v Tel Avive v Izraeli v Kabbalah Centre. Majú spolu päť detí a v roku 2018 oznámili, že čakajú šieste. Utrpela však a potrat neskoro v tehotenstve.