• Hlavná
 • Herci
 • Nevyslovená pravda manželky Jamesa Murrayho - Jenna Vulcano

Nevyslovená pravda manželky Jamesa Murrayho - Jenna Vulcano

Jenna Vulcano je americká herečka, ktorá nikdy v skutočnosti nehľadala život slávy. Je najlepšie známa tým, že je mladšou sestrou hviezdy Impractical Jokers Salvatora Vulcana a objavila sa v troch epizódach show. Napriek tomu si svojím kontroverzným vzhľadom získala obdiv mnohých fanúšikov, najmä po krátkom manželstve s Jamesom Murrayom. Manželstvo bolo trestom po tom, čo Salvator nebol schopný dokončiť žart, ale zväzok bol anulovaný o dvadsaťštyri hodín neskôr.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Prečo je také nemožné nájsť piercera v nedeľu #JamesMurray #Murr #JennaVulcano #TheTenderloins #IJ #impracticaljokers

Príspevok zdieľaný používateľom Nepraktická stránka žolíkov (@thefourjokers_) 2. októbra 2016 o 4:02 PDT

Ak sa chcete dozvedieť viac o nepolapiteľnom súrodencovi Sala Vulcana, pokojne čítajte ďalej, pretože diskutujeme o všetkom, čo by sme o 33-ročnom komikovi našli.

ObsahRaný život a rodina

Keďže Jenna nie je extrémne populárna hviezda, informácie o nej sú obmedzené. Je však známe, že Jenna sa narodila dňa 4. augusta 1986 na Staten Island, New York City, USA.

Jej otec Salvator Vulcano Sr a jej matka Dianne Fernandez-Vulcano sa rozviedli, keď bola Jenna ešte mladá. Napriek tomu má Jenna blízky vzťah so svojím otcom a naďalej ho chváli a zbožňuje za úlohu, ktorú zohral v jej živote.

Rozvod mal následne vplyv aj na vzťahy detí, zblížil ich a vytvoril medzi nimi silné puto.

Jenna je najmladšia z troch súrodencov – jej brat, Salvator Edward Vulcano, je najstarší a kolega z hlavnej hviezdy a člen Tenderloins v populárnej šou Impractical Jokers. O jej mladšej sestre Danne Vulcano, ktorá zostala mimo pozornosti médií, sa veľa nevie, no je vydatá a má deti, hoci na verejnosť sa dostalo len málo podrobností o jej živote.

Vzdelanie

Keďže väčšina Jenninho života je zahalená rúškom tajomstva, nie je známe, kde Jenna ukončila strednú školu, ani či navštevovala nejakú inštitúciu terciárneho vzdelávania.

Kariéra

Povolaním Jenna nie je príliš herečkou a jej jediné vystúpenia na obrazovke boli v šou jej brata. Prvýkrát sa objavila v roku 2012 v epizóde Nepraktickí žolíci s názvom Strip-High-Five . Táto epizóda zahŕňala dvoch členov Tenderloin, ktorí museli kráčať po jednom z najrušnejších námestí v New Yorku a posadnutých päť cudzincov, ako trest za to, že nedokázali dokončiť žart.

Každé odmietnutie zo strany chodcov by viedlo k ich potrestaniu tým, že by si museli vyzliecť kus oblečenia. Bol to čin, ktorý mohol viesť k zatknutiu niekoho za neslušné odhalenie. V tejto epizóde sa Jenna objavila spolu so sestrou Josepha Gatta Carlou – „Joe“ je tiež členom Tenderloins.

Druhé vystúpenie Jenny, aj keď nie presne pred kamerou počas natáčania, bolo vo fotografickej prezentácii, ktorá ju zobrazovala v niekoľkých nepríjemných situáciách, čo bolo súčasťou žartu, ktorý museli členovia skupiny Tenderloins predviesť v dovolenkovom rezorte. Na niektorých obrázkoch bolo vidieť, ako sa Jenna bozkáva s Brianom Quinom, štvrtým členom Tenderloins, ktorý je známy pod prezývkou Q.

Jenna sa tiež objavila s nahým Q a v scéne, kde sa objavila v posteli s Q a Jamesom.

Jej tretie vystúpenie bolo ako kontroverzná nevesta Jamesa Murrayho, ktorý je v show známy jednoducho ako Murr. Udalosť sa odohrala s celou Salovou rodinou ako svedkami a išlo o legálnu záležitosť. Prišlo to ako trest, keď Sal prehral epizódu s príhodným názvom Brother-In-Loss. Netreba dodávať, že Sal nebol veľmi ohromený tým, čo sa stalo. Manželstvo bolo anulované o dvadsaťštyri hodín neskôr, ale nie pred koncom medových týždňov, ako neskôr James tweetoval aby ešte viac rozzúril svojho kolegu Salvatora.

Jenna neskôr tweetovala, že rozvod bol odplatou Jamesovi, ktorý raz prinútil Sala skákať z padáka a nechať si natrvalo vytetovať fretku skákajúcu z padáka.

Je známe, že Jennina skutočná profesia v živote je recepčná a koordinátorka – v súčasnosti pracuje ako recepčná v zdravotníckom zariadení na Staten Island. Jenna tiež občas vypomáha v šou Impractical Jokers ako producentka na podporu svojho brata.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Médiám sa o Jenniných preferenciách a záujmoch prezradilo len málo, no na jej facebookovom profile sa uvádza, že má rada párty.

Tiež tvrdí, že jej brat Sal je jej život a je zrejmé, že jej na ňom veľmi záleží.

Vzťahy

Jediný vzťah, ktorý mala Jenna a ktorý si získal veľkú pozornosť, bol jeden deň s Jamesom. Podľa nej však Facebook profil, odvtedy sa legálne vydala a má dievčatko. Mená jej dcéry ani manžela neboli zverejnené a zostávajú prísne utajené.

Fyzicka charakteristika

 • Dátum narodenia: 4. august 1986
 • Farba vlasov: Čierna
 • Farba očí: svetlohnedá
 • Výška : 5 stôp 8 palcov (1,72 m)
 • Hmotnosť: 119 libier (54 kg)
 • Veľkosť šiat: 8 (US)
 • Veľkosť obuvi: Neznáma
 • Veľkosť podprsenky : 32B (USA)
 • Hviezdne znamenie: Lev
 • Národnosť: Americká
 • Etnická príslušnosť: Kaukazská

Čistý majetok

Jenna's čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov od roku 2020.