Nevyslovená pravda manželky Jalen Rose – Molly Qerim

ObsahÚvod

Nestáva sa často, že by sme videli, ako žena uspeje vo svete športovej žurnalistiky, v ktorej dominujú muži, a je obzvlášť zriedkavé vidieť, ako sa niekto preslávil pri organizovaní podujatí Ultimate Fighting Championship (UFC). Manželke Jalen Rose sa to však podarilo.

Kto je Molly Qerim? Môže za jej úspech jej slávny manžel alebo sa presadila sama? Pokračujte v čítaní a dozviete sa.

Raný život a vzdelanie

Molly Qerim Rose sa narodila 31. marca 1984 v New Haven v štáte Connecticut v USA rodičom albánskeho a talianskeho pôvodu. Väčšinu detských rokov strávila na predmestí Cheshire v štáte Connecticut a predpokladá sa, že tam chodila aj na strednú školu, keďže o svojich raných rokoch neprezradila veľa informácií.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Krása pre Ashes. #Popolcová streda

Príspevok zdieľaný používateľom Molly Qerim Rose (@mollyqerim) 26. februára 2020 o 10:37 PST

Vyštudovala bakalársky titul v odbore komunikácie na Univerzite v Connecticute, vedľajšia odbor obchodná administratíva. O niekoľko rokov neskôr získala magisterský diplom na Quinnipiac University v odbore rozhlasovej žurnalistiky.

Kariéra

Kariéra Qerim v žurnalistike začala v roku 2006, keď začala pracovať pre ESPN. V roku 2008 bola interaktívnou hostiteľkou ich College Football Live, ako aj novou reportérkou Fantasy Football Now od ESPN2, ktorej príspevok bol odmenený cenou Emmy. Bola tiež spoluhostiteľkou pre ESPNU's Campus Connection.

Počas svojho pôsobenia v ESPN, Versus (dnešné NBCSN) a FS1 a od roku 2007 Qerim pokrývala UFC a od roku 2011 bola viackrát spoluorganizátorkou výročných svetových cien MMA. To jej vynieslo titul „priekopníčka v odvetví vysielania UFC“.

V roku 2010 začala pracovať pre CBS Sports Network, kde podávala správy o univerzitnom futbale, ako aj o turnajoch ako US Tennis Open a NCAA Tournament. Zaoberala sa aj Národným dňom podpisovania, keď sa noví študenti zaviažu na univerzitu. Zároveň hostila množstvo vystúpení, vrátane SEC Tailgate Show, SEC Tonight, ako aj MaxPreps Lemming Report, Bracket Breakdown, Full Court Press a mnohých ďalších.

V roku 2012 sa Qerim pripojil k sieti NFL ako hostiteľ a korešpondent. Hostila relácie ako NFL Fantasy Live a NFL AM, pričom v sieti zostala tri úspešné roky.

Vráťte sa na ESPN

V polovici júla 2015 sa Qerim vrátila na ESPN a spolu so Stephenom A. Smithom sa stala spolumoderátorkou americkej športovej talkshow First Take. Stalo sa tak po tom, čo bol predchádzajúci hostiteľ Cari Champion povýšený do ESPN’s SportsCenter. Dňa 15thseptembra a už po dvoch mesiacoch bola povýšená na stáleho hostiteľa.

Qerim sa nedržal len televízie a klasickej práce, ale je tiež veľkou súčasťou digitálneho mediálneho výstupu ESPN.

Viedla rozhovory s množstvom športovcov a iných celebrít pre ESPN mobile, ako aj ESPN.com. Bola hlavnou reportérkou mnohých Super Bowls, kde robila hosťovanie a reportáže z terénu, ako aj spravodajstvo o VIP podujatiach. Ďalšími udalosťami, o ktorých sa venuje, je prezentácia Heisman Trophy – každoročné podujatie, na ktorom je jeden futbalista NCAA odmenený za svoj vynikajúci výkon – draft NBA, Zápas hviezd NBA, ako aj zápas hviezd MLB, poskytovanie spravodajstva a rozhovorov z miesta.

Manželstvo s Jalen Rose

V júni 2016 vďaka obrázkom na jeho Instagramový profil , bolo potvrdené, že Qarim chodil s americkým športovým analytikom Jalen Rose.

Molly Qerim a Jalen Rose

Jalen Rose býval profesionálnym basketbalovým hráčom až do odchodu do dôchodku v roku 2007. Počas svojej vynikajúcej basketbalovej kariéry bol členom tímu Denver Nuggets, Chicago Bulls, Indiana Pacers a ďalších. Je synom slávneho Jimmyho Walkera, bývalého basketbalistu číslo 1, ktorý hral spolu s ďalším veľkým menom Jerry West. Keď Jalen odišiel zo športu, zmenil svoju kariéru na žurnalistiku a spravodajstvo a ESPN ho najala, aby bol spolumoderátorom ich športovej talkshow NBA Countdown. Čoskoro potom začal pracovať na Grantlande ESPN a stal sa spolumoderátorom s Davidom Jacobym v športovej rozhlasovej relácii Jalen a Jackoby na rádiu ESPN.

V apríli 2018 začal pracovať ako spolumoderátor Get Up spolu s Michelle Beadle a Mikeom Greenbergom. Qerim a Rose spolu začali chodiť po tom, čo sa stretli na nakrúcaní, a vzali sa na súkromnom obrade o dva roky neskôr, 20.thjúla 2018. Majú dve deti – dcéru Gracie Rose a syna LaDariusa. Rose má tiež dcéru so svojou bývalou priateľkou Maurie Goens, ktorá sa narodila v roku 2000.

Dvojicu spolu často vídať na mnohých športových podujatiach a na verejnosti sa vždy k sebe vrátili, čo svedčí o ich hlbokej vzájomnej náklonnosti. Pár má veľké úspechy vo svojich individuálnych kariérach, napriek tomu, že pracujú v rovnakom prostredí.

veselé Vianoce

pridané Molly Qerim Rose na Nedeľa 24. decembra 2017

Kontroverzie

V roku 2019 sa Qerim dostala do miernej kontroverzie po tom, čo jej kolega a otec hviezdy NBA Lonza Balla, LaVar Ball, urobil nevhodný komentár k nej počas epizódy First Take. Ball údajne po jej prechode Qerim povedal: „So mnou môžete kedykoľvek preradiť rýchlosť“, čo bola poznámka, ktorú sama Qerim zamietla. Tento incident spôsobil, že ESPN sa od Bella dištancovala, no toto rozhodnutie mnohých obviňuje Qerima z precitlivenosti a pomstychtivosti. Mnohí dokonca špekulovali, že samotná Qerim dostala Ball zakázaný, niektorí zašli tak ďaleko, že poukázali na to, že vo všetkom je rasový uhol, pričom poznamenali, že Qerim dostala černocha vyhodeného z ESPN – toto obvinenie dodnes úplne popiera, najmä preto, ona sama je vydatá za černocha.

Osobný život a sociálne médiá

Qerim oznámila svoj pokračujúci boj s endometriózou – problémom s jej reprodukčným systémom – v apríli 2018.

Je aktívna na sociálnych sieťach a jej Instagram má viac ako 380 000 sledovateľov, zatiaľ čo jej Twitter má od marca 2020 približne 215 000 sledovateľov. Aktívna je aj na Facebooku, kde má takmer 90 000 sledovateľov.

V roku 2012 bola jednou z 20 najsexi športových reportérok a v tom istom roku bola zaradená medzi 10 najkrajších športovkýň.

Čistý majetok

Mollyin plat ako športová moderátorka je okolo 50 000 dolárov. Jej kariéra jej priniesla medzinárodnú slávu a začiatkom roku 2020 jej zarobila odhadovanú čistú hodnotu približne 3 milióny dolárov. Môže to znieť ako veľa, no stále je to oveľa menej ako jej manžel, keďže jeho čistý majetok sa odhaduje na 60 miliónov dolárov.

Fyzicka charakteristika

Qerim je štíhla žena s mierami 37-27-38 palcov, čiernymi vlasmi, tmavými očami a olivovým odtieňom pleti. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m) – jej manžel má výšku 2,03 m – a váži 140 libier (64 kg). Jej telo v kombinácii s očarujúcim vzhľadom z nej robí v očiach mnohých naozaj krásnu dámu.