Nevyslovená pravda manželky Hugha Granta, Anny Elisabet Eberstein

ObsahKto je Anna Elisabet Eberstein?

Anna Elisabet Eberstein sa narodila v Sundsvall, Vasternorrland, Švédsko, 15. februára 1983 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má švédsku národnosť. Je filmovou režisérkou, producentkou a podnikateľkou , ktorá by však mohla byť verejnosti známa tým, že je manželkou slávneho britského herca Hugha Granta.

Detstvo a vzdelanie

Annu vychovávali po boku svojho brata Christiana Ebersteina ich rodičia Hans a Susanne, ktorí sú podnikatelia a ktorí väčšinu času trávili prácou, keď boli Anna a Christian ešte veľmi malí, a tak trávili veľa času s opatrovateľkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom salil arunkumar sand (@salilsand)

Annu povzbudili rodičia, aby študovala na vysokej škole, ale to, čo naozaj chcela, bola kariéra herečky – bola členkou stredoškolského dramatického krúžku a účinkovala v mnohých hrách, ktoré sa na škole hrali, ako aj v niekoľkých účinkoval v miestnom divadle. Po imatrikulácii v roku 2001 sa zapísala na Oxford Brooks University vo Veľkej Británii, kde absolvovala jej titul bakalár umenia v anglickej literatúre a politológii a potom v roku 2007 získala titul Master of Arts z ekonómie.

Anna pokračovala vo vzdelávaní, navštevovala Lincoln Memorial University v USA a Uppsala University vo Švédsku.

Kariéra

Po získaní magisterského titulu začala Anna pracovať ako producentka propagácie v predaji a marketingu pre sieť ESPN, u ktorej zostala niekoľko rokov a nakoniec bola povýšená na pozíciu asistentky producenta. V roku 2013 opustila ESPN a stala sa na voľnej nohe a potom sa stala podnikateľkou, keď založila online značku detského oblečenia Ace & Me – od roku 2016 pôsobí ako generálna riaditeľka spoločnosti.

Milujte život a manželstvo s Hughom Grantom

Predtým, ako sa títo dvaja stretli, mal Hugh niekoľko vzťahov s celebritami. V rokoch 1987 až 2000 chodil s Elizabeth Hurleyovou a internetom sa šírili zvesti, že sa títo dvaja tajne vzali niekedy počas tých 13 rokov, čo sa však nepotvrdilo. V roku 2011 chodil s Tinglan Hong a porodila im dcéru Xiao Xi, no do konca roka sa rozišli a on začal chodiť s Annou.

Anna porodila ich syna v septembri 2012, no keď si od seba oddýchli, dal sa opäť dokopy s Hong a ona im porodila syna. Druhé dieťa Anne a Hugha sa narodilo v decembri 2015 a ich tretie dieťa nasledovalo začiatkom roka 2018 – Hugh a Anne sa vzali na súkromnom obrade dňa 25. mája 2018 za účasti svojich najbližších priateľov a rodiny.

Anna nekomentovala žiadnych iných mužov, s ktorými mohla chodiť, a od novembra 2020 je vydatá a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Anna miluje cestovanie – s Hughom boli na svadobnej ceste v Paríži vo Francúzsku, ale veci neboli také skvelé, pretože ich taxikár odišiel s Annou, zatiaľ čo Hugh vyberal z bankomatu. Problém bol nakoniec vyriešený, hoci Hugh nezverejnil podrobnosti.

Anna je veľmi športová a je zanietenou tenistkou, momentálne členkou Queen’s Clubu v Londýne – hrá aj bedminton a volejbal.

Zaujíma sa o umenie a navštívila množstvo múzeí a galérií po celej Európe.

Vo svojom voľnom čase Anna rada pozerá filmy s Hughom a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Tom Hanks, Will Smith a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Sleepless in Seattle, You’ve Got Mail a Seven Pounds.

Vek a výška

Anna má 37 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m), váži okolo 130 libier (60 kg) a jej dôležité štatistiky sú 34-29-36, veľkosť podprsenky je 34D, veľkosť topánok šesť. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 10 miliónov dolárov Hughov čistý majetok je údajne viac ako 150 miliónov dolárov.

Hugh Grant a Anna Elisabet Eberstein

pridané Významní britskí a írski divadelní, filmoví a televízni činoherní herci na Nedeľa 12. júla 2020

Kto je Hugh Grant?

Hugh John Mungo Grant sa narodil v Londýne v Anglicku 9. septembra 1960 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má britské občianstvo. Je to herec, ktorý získal množstvo ocenení vrátane BAFTA, Zlatého glóbusu a čestného Cesara.

Hugha vychovávala po boku svojho brata ich matka Fynvola Susa MacLean a ich otec kapitán James Murray Grant – James bol tiež majiteľom firmy na výrobu kobercov a vášnivým hráčom golfu. Hugh navštevoval základnú školu Hogarth a potom sa presťahoval do základnej školy svätého Petra a nakoniec navštevoval prípravnú školu Wetherby. Začal športovať počas navštevovania Latymer Upper School hral futbal, kriket a futbal za školské tímy.

Hughovi bolo udelené štipendium na New College v Oxforde a v roku 1982 získal titul Bachelor of Arts v odbore anglická literatúra. Počas štúdia na vysokej škole sa začal zaujímať o herectvo, a hoci mu neskôr ponúkli miesto na doktorandské štúdium, rozhodol sa pre zamerať sa na herectvo.

Debutoval vo filme v dráme Privileged z roku 1982, no uznanie získal až v roku 1987 po tom, čo bol obsadený do hlavnej postavy v romantickej dráme Maurice. V roku 1994 nemal Hugh za sebou žiadne skvelé filmy a zvažoval, že opustí herectvo predtým, ako dostal pozvanie hrať v romantickej komédii Štyri svadby a jeden pohreb, ktorá sa stala obrovským úspechom v pokladniach a zarobila okolo 244 miliónov dolárov.

V roku 1999 si Hugh zahral po boku Julie Roberts v romantickej komédii Notting Hill, ktorá celosvetovo zarobila 363 miliónov dolárov a táto zostala jednou z najlepších romantických komédií všetkých čias. Hugh sa naďalej objavoval v romantických filmoch, ako napríklad Love Actually z roku 2003, av roku 2006 sa objavil vo svojom prvom filme čiernej komédie – American Dreamz. Dve z posledných úloh Hugha boli v britsko-americkom akčnom komediálnom filme The Gentlemen a v miniseriáli The Undoing.

Hugh je filantrop, ktorý väčšinou spolupracuje so zdravotnou charitou DIPEx, pričom peniaze venoval aj nadácii Fynvola Foundation – odkedy mu v roku 2001 zomrela matka, Hugh je veľvyslancom Marie Curie Cancer Care a tiež prispel na akciu proti rakovine pankreasu. .