Nevyslovená pravda manželky Hafthóra Júlíusa Björnssona – Kelsey Henson

ObsahKto je Kelsey Henson?

Kelsey Henson sa narodila 5. marca 1990 v znamení Rýb v Edmontone, Alberta, Kanada. Je to 30-ročná fitness modelka, influencerka a hviezda sociálnych médií, pravdepodobne najlepšie známa tým, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom má takmer 450 000 sledovateľov. Kelsey je známa aj tým, že je manželkou slávneho islandského siláka a herca Hafþóra Júlíusa Björnssona.

Aká bohatá je teraz? Kelsey Henson Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kelsey Henson odhaduje na viac ako 850 000 dolárov, ktoré zarobila vďaka svojej internetovej kariére fitness modelky a influencerky. Navyše sa predpokladá, že zdieľa bohatstvo svojho slávneho manžela Hafþóra Júlíusa Björnssona, údajne cez 2 milióny dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Snívanie o bazénoch, slniečku a čerstvom kokose 🥥☀️

Príspevok zdieľaný používateľom Kelsey Henson (@kelc33) 19. februára 2020 o 5:20 PST

Raný život, národnosť, etnicita

Kelsey Henson strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Edmonton, kde ju vychovali rodičia, no ich mená a profesie zatiaľ verejnosti neprezradili. Každopádne je známe, že má sestru Kathleen Henson, ktorá pracuje ako profesionálna fotografka. Kelsey je Kanaďan podľa národnosti a patrí k belošskej etnickej skupine.

Vzdelanie

Po imatrikulácii sa Kelsey zapísala na University of Alberta, kde v roku 2014 získala titul v odbore bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Je tiež držiteľkou takých odborných označení ako Health & Safety Administrator (HSA) a National Construction Safety Officer (NCSO). z Alberta Construction Safety Association.

Profesionálna kariera

Kelsey Henson začala svoju profesionálnu kariéru, keď získala prácu zástupkyne finančných služieb pre kanadskú Imperial Bank of Commerce. Pracovala tam od apríla 2010 do októbra 2012, keď sa zapísala na vysokú školu. Po ukončení štúdia pokračovala vo svojej kariére v oblasti stavebníctva ako juniorská bezpečnostná poradkyňa a projektová administrátorka pre Voice Construction OPCO ULC v máji 2014. V apríli 2015 potom Kelsey nastúpila do Guthrie Mechanical Services Ltd., aby pracovala ako stavebná operátorka. O niekoľko mesiacov neskôr sa zamestnala ako úradníčka správy terénnych služieb v spoločnosti Tervita Corporation, kde pracovala do decembra 2017.

jpeg

Okrem toho Kelsey nejaký čas pracovala ako čašníčka v miestnej reštaurácii – Earls Kitchen & Bar, ktorá sa nachádza vo Fort McMurray v Alberte – kým nestretla svojho manžela a neodišla z práce, aby išla v jeho stopách v kulturistike a fitness. teraz prevádzkuje svoju vlastnú 'Thor's Power Gym'. Okrem toho Kelsey rozšírila svoj vplyv na platformách sociálnych médií, pretože spustila svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom „ kelc33' , na ktorej pravidelne zdieľa ich tréningy.

Vzhľad a vitálna štatistika

Kelsey Henson má dlhé blond farbené vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 2 palce (1,57 m), pričom jej hmotnosť je približne 117 libier (53 kg). Jej typ postavy je štíhly, s dôležitými štatistikami 35-24-36.

Jej veľkosť podprsenky je 34B a veľkosť topánok 6 (US). Je veľkou fanúšičkou tetovaní a na tele ich má hneď niekoľko, napríklad tetovanie princeznej Leie z Hviezdnych vojen na ľavom bicepse, tetovanie na tvári dievčaťa na pravej ruke a tetovanie ruže na ľavom boku.

Manželstvo s Hafthórom Júlíusom Björnssonom

Kelsey Henson a Hafþór Júlíus Björnsson sa stretli v septembri 2017 v reštaurácii, kde pracovala ako čašníčka. Poznala ho zo slávneho seriálu HBO Game of Thrones, v ktorom stvárnil Sera Gregora ‚The Mountain‘ Clegane, a požiadala ho o fotku. Od tej chvíle sa stali neoddeliteľnými. Napriek veľkému rozdielu medzi nimi sa k sebe dokonale hodia – on je o 19 palcov vyšší a o 147 kilogramov ťažší ako ona.

V decembri 2017 jeden z ich fanúšikov na Instagrame zverejnil vtipný komentár k ich fotke a spýtal sa ich, ako sa bozkávajú vzhľadom na rozdiel vo veľkosti. Kelsey odpovedala, že Hafþór sa zvyčajne zohne a ona po špičkách alebo ju len zdvihne. Po dvoch rokoch chodenia Kelsey a Hafþór nakoniec zaviazal uzol na svadobnom obrade konanom 24. augusta 2018 na Islande. V apríli 2020 jej manžel oznámil, že Kelsey je tehotná cez fotografiu na svojom oficiálnom instagramovom účte . Bude to jej prvé dieťa, no Hafþórovo druhé, keďže má z predchádzajúceho vzťahu s Thelmou Björk Stiemann dcéru menom Theresa Lif. V roku 2016 randil aj s Andreou Sif Jónsdóttir.

Kto je jej manžel? Hafthór Júlíus Björnsson Krátke Wiki/Bio

Hafthór Júlíus Björnsson sa narodil 26. novembra 1988 v znamení strelca v Reykjavíku na Islande.

Vychovali ho na rodinnej farme neďaleko hlavného mesta jeho rodičia Björn a Ragnheiður. Jeho otec je vysoký 6 stôp a 8 palcov (2,03 m), zatiaľ čo jeho starý otec meral 2,07 m. Hafþór stojí vo výške 6 stôp 9 palcov (2,06 m), pričom váži 452 libier (205 kg).

Basketbalová kariéra

Počas strednej školy začal Hafþór pokračovať v kariére basketbalového hráča. V roku 2004 sa pripojil k tímu Breiðablik, ktorý súťažil v divízii I. Rok tam vydržal na pozícii centra a potom v roku 2005 prešiel do FSu (Körfuknattleiksfélag Selfoss) aj divízie I. V nasledujúcom roku bol preradený do Premier League KR, ale do FSu sa vrátil v roku 2007. Doviedol tím k postupu do Premier League, ale potom ukončil svoju basketbalovú kariéru po tom, čo utrpel zranenie členka.

Objavil sa aj v 32 zápasoch za islandské juniorské národné basketbalové tímy a reprezentoval svoju krajinu na nich majstrovstvách Európy do 18 rokov 2006 .

Kariéra Strongmana

Po odchode do basketbalového dôchodku začal Hafþór svoju kariéru ako kulturista a silák. Do povedomia sa dostal v roku 2010, keď sa stal víťazom podujatia Najsilnejší muž Islandu. V tom istom roku vyhral aj päť podujatí na OK Badur Strongman Championships, ako aj Island’s Strongest Viking. Viedlo ho to k druhému miestu na každoročnej súťaži strongmanov Jón Páll Sigmarsson Classic v novembri 2010 a po ňom nasledovali jeho víťazstvá v súťažiach Strongest Man na Islande a Island’s Strongest Man, obe v roku 2011.

O tri roky neskôr vyhral podujatie Europe’s Strongest Man a tento úspech zopakoval aj v rokoch 2015, 2017, 2018 a 2019. Hafþór tiež súťažil Najsilnejší muž sveta podujatia, ktoré vyhral v roku 2018, potom vyhral tri súťaže Arnold Strongman Classic v rokoch 2018, 2019 a 2020.

Celosvetové uznanie ako hora

Hafþór Júlíus Björnsson dosiahol celosvetové uznanie, keď sa zapojil do štvrtej sezóny hit seriálu HBO Game of Thrones . Bol vybraný, aby v rokoch 2014 až 2019 stvárnil Sera Gregora „The Mountain“ Clegane, pričom sa objavil celkovo v 17 epizódach. Bok po boku sa v roku 2017 objavil vo videoklipe k singlu Swish Swish od Katy Perry s Nicki Minaj.

Potom debutoval v úlohe Mongkuta vo filme bojových umení Kickboxer: Retaliation z roku 2018, ktorý napísal a režíroval Dimitri Logothetis. Po ňom nasledovalo jeho stvárnenie Veľkého Johna z islandského Viking Squad v akčnom thrilleri Fredrika Hillera z roku 2018 Operácia Ragnarök. Naposledy si zahral Franka v akčnom dobrodružnom thrilleri Faraónova vojna z roku 2019.

Iné podniky

Hafþór slúži ako ambasádor značky SodaStream a objavil sa v reklamách spoločnosti po boku svojej hviezdy z Game of Thrones Hannah Waddingham. Okrem toho je spoluzakladateľom značky Islandská horská vodka .