Nevyslovená pravda manželky Gordona Haywarda – Robyn Hayward

ObsahKto je Robyn Hayward? Wiki Bio

Robyn Hayward sa narodila v Indiane v USA 8. apríla 1994, takže jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to kozmetička, známa najmä ako manželka Gordona Haywarda, slávneho basketbalistu súťažiaceho v Národnej basketbalovej asociácii (NBA).

Raný život a vzdelanie

Robyn bola väčšinou vychovaná v Indiane svojimi rodičmi, ktorí sú obaja zapojení do charitatívnej práce. Strávila s nimi veľa času cestovaním po Južnej Amerike, kým boli na ich charitatívnych misiách, a motivovali ju, aby začala pracovať v potravinových bankách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďalšie správy ... moje vlasy sú super svetlé. Možno sa to nezdá ako veľký problém lol, ale neviem sa rozhodnúť, či je to dobrý alebo zlý pohľad🤔

Príspevok zdieľaný používateľom Robyn Haywardová (@robynmhayward) 11. februára 2018 o 19:51 PST

Nemá žiadnych biologických súrodencov, ale má adoptívneho súrodenca Maggie, ktorý pochádza z Guatemaly. Robyn navštevovala Bishop Chatard High School v Indianapolise a bola jednou z najlepších študentiek tam, pričom bola aj fyzicky aktívna, keď hrávala volejbal za školský tím a doviedla ho k zisku štátneho titulu, pričom Robyn sa dostala medzi päť najlepších ženských volejbalistov. hráčov. Po imatrikulácii, aj keď jej bolo ponúknuté štipendium na volejbal, rozhodla sa ísť do kozmetologického ústavu.

Robynina kariéra

Po absolvovaní Robyn začala pracovať ako kozmetička a po svadbe s Gordonom jej pomohol otvoriť vlastný obchod s kozmetikou a estetikou. Rovnakú prácu robí už niekoľko rokov a v Indianapolise si urobila meno.

Milujte život a manželstvo s Gordonom Haywardom

Robyn a Gordon sa zoznámili v lete 2013 a začali spolu randiť v júli 2013. Vzťah rýchlo napredoval, keď sa zasnúbili 25. decembra 2013. Návrh bol naplánovaný mesiac vopred, keďže Gordon kúpil prsteň a naplánoval žreb, počas ktorého kľakol si na jedno koleno a požiadal Robyn, aby si ho vzala.

Svadba sa konala 24. mája 2014 v katolíckom kostole St. Simon v Indianapolise za účasti najbližšej rodiny a priateľov oboch.

Robyn im v priebehu rokov porodila tri deti, prvýkrát privítali Bernadette Marie 6. júna 2015, Charlotte Margaret nasledovala 11. júla 2016 a Noru Mae privítali 24. januára 2018. Päťčlenná rodina žije vo svojom veľkom domov v Indianapolise – o ich manželstve sa nerozprávali ani nehovorili.

Záľuby a iné záujmy

Robyn sa po všetkých tých rokoch strávených s manželom začala venovať basketbalu a veľmi ho podporuje. Je tiež veľmi ochranárska, pretože po tom, čo sa zranil v roku 2017 a musel vynechať celú sezónu, použila svoj účet na Instagrame, aby varovala ostatných hráčov NBA, že mu ublížili, keď sa v roku 2018 vrátil na kurt – ešte raz ho obhajovala po ľuďoch. začal ho obviňovať z toho, že odišiel zo svojho tímu z Utah Jazz do Bostonu Celtics, po tom, čo pre neho Jazz toľko urobil.

Od tínedžerstva sa venuje cestovaniu a precestovala Južnú aj Severnú Ameriku a cestovala po Európe a navštívila krajiny ako Anglicko, Francúzsko a Nemecko, pričom jej vysnívanou destináciou bol Paríž vo Francúzsku. Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály, pričom jej obľúbeným hercom a herečkou sú Matthew Perry a Jennifer Aniston, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Odviate vetrom , 12 Angry Men a One Day a jej obľúbeným televíznym seriálom sú Priatelia.

Stále je fyzicky aktívna a s manželom občas chodia do posilňovne.

Vzhľad a čistý majetok

Robyn má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 56 kg. Začiatkom roku 2020 je jej čistý majetok viac ako 400 000 dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Gordona je viac ako 40 miliónov dolárov.

Kto je Gordon Hayward?

Gordon Daniel Hayward sa narodil v Indianapolise, Indiana, USA 23. marca 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to profesionálny basketbalový hráč, známy tým, že predtým hrával za Boston Celtics a Utah Jazz.

https://www.youtube.com/watch?v=1iEMOOws_3g

Vychovali ho Jody a Gordon Scott Haywardovi so sestrou dvojčaťom Heather, ktorá hrala tenis na Butler University. Gordon navštevoval strednú školu v Brownsburgu a hral tenis, pričom sa dvakrát stal celoštátnym singlovým hráčom. Po rastúcom špurte prešiel na basketbal a nakoniec sa stal hviezdnym hráčom roka Indianapolisu a získal cenu IHSAA Arthura L. Strestera. Po imatrikulácii prijal štipendium ponúkané Butler University a pripojil sa k ich tímu Butler Bulldogs, s ktorým vyhral Horizon League v rokoch 2008-2009.

Opustil vysokú školu a v roku 2010 začal hrať v lige NBA za Utah Jazz po tom, čo bol v drafte 2010 vybraný ako deviaty celkovo. 10. júla 2014 Charlotte Hornets ponúkla Robyn zmluvu na 63 miliónov dolárov, ale Utah Jazz ponuku zodpovedal a tak znovu podpísal Robyn. Dňa 4. júla 2017 bolo oznámené, že podpíše zmluvu s Boston Celtics v hodnote 112 miliónov dolárov, no v tom istom roku utrpel zranenie, ktoré si vyžiadalo operáciu, a nehral až do 16. októbra 2018.

Podľa jeho agenta Marka Bartelsteina sa Gordon Hayward túto sezónu „nepravdepodobne“ vôbec vráti. Svet NBA je za vami vo vašom uzdravovaní Gordon ☘️

pridané Basketbal navždy na Štvrtok 19. októbra 2017

Hral za americký tím na majstrovstvách sveta FIBA ​​do 19 rokov v roku 2009 a mal priemer 10 bodov a šesť doskokov, zatiaľ čo USA vyhrali šampionát.

Gordon je veľkým fanúšikom videohier, pričom jeho obľúbeným je League of Legends, pričom často sleduje turnaje a súťaže. Hrá aj iné hry ako Clash Royale a StarCraft II a v roku 2011 súťažil v IGO Pro League 3. V roku 2018 podpísal zmluvu o podpore s Anta, čínskou spoločnosťou zaoberajúcou sa športovou obuvou, pričom predtým mal zmluvy s Peak a Nike.