• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Franka Grilla – Wendy Moniz Grillo

Nevyslovená pravda manželky Franka Grilla – Wendy Moniz Grillo

ObsahKto je Wendy Moniz Grillo, manželka Franka Grilla?

Wendy Moniz sa narodila v Kansas City, Missouri USA, 19. januára 1969 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá je azda najznámejšia pre jej stvárnenie Dinah Marler v rozhlasovej a televíznej telenovele Guiding Light, v ktorej si zahrali Kim Zimmer, Beth Chamberlin a Maureen Garrett, a je o rodine Bauerovcov zo strednej triedy žijúcej v meste Springfield. Séria sa vysielala v rokoch 1952 až 2009 a mala obrovský úspech, získala 106 ocenení, pričom bola nominovaná na 450 ďalších. Za svoj výkon bola Wendy v roku 1996 nominovaná na cenu Soap Opera Digest za vynikajúci ženský nováčik, ako aj na cenu Soap Opera Digest za vynikajúcu mladšiu herečku v hlavnej úlohe v roku 1997.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem za glam guvernéra, ktorý mi dávaš @timmuir801 @greg_moon_mufilmartist a za toto včerajšie nádherné miesto➡️ @yellowstone #season4 🤠

Príspevok zdieľaný používateľom Wendy Moniz (@wendy_moniz_grillo) 1. októbra 2020 o 10:11 PDT

Detstvo a vzdelanie

Wendy vychovával ako jediné dieťa v Kansas City jej írsky otec, vodič kamiónu, a portugalská matka, ktorá pracovala ako upratovačka.

O herectvo sa začala zaujímať počas navštevovania BMC Durfee High School a začala sa objavovať v školských hrách – bola aj fyzicky aktívna, keďže hrala futbal a bedminton. Po imatrikulácii v roku 1987 zapísala sa na Siena College v New Yorku, kde v roku 1991 absolvovala bakalársky titul v odbore angličtina a divadlo.

Kariéra herečky

Wendy sa zaslúžila o účinkovanie v 17 televíznych seriáloch a troch filmoch – vo filme debutovala v roku 1999, keď stvárnila jednu z hlavných postáv Janine v životopisnej dráme Tuesdays with Morrie, v ktorej si zahrali aj Jack Lemmon a Hank Azaria. je o novinárovi, ktorému jeho umierajúci priateľ radí o láske a kariére.

Film bol hitom, pretože získal 12 ocenení a bol nominovaný na 11 ďalších. Druhé účinkovanie Wendy vo filme bolo v dráme The Grief of Others v hlavnej úlohe Rickyho Ryrieho, ktorá je úzko založená na rovnomennom románe napísanom Leah Hager Cohen. Jej posledná rola vo filme bola v roku 2017, keď stvárnila Jessicu v akčnom kriminálnom trileri Wheelman, ktorý napísal a režíroval Jeremy Rush a v ktorom si zahrali jej manžel Frank Grillo a Caitlin Carmichael.

Potom, čo sa stala populárnou pre svoju rolu v Guiding Light, bola Wendy v roku 1999 pozvaná hrať v dramatickom seriáli Partners, ktorý bol však zrušený po odvysielaní iba piatich epizód. V nasledujúcom roku hosťovala v epizódach How do You Solve a Problem Like Maria a Pilot of komediálny kriminálny seriál Battery Park .

Po účinkovaní v jedinej epizóde hororovej drámy The Others bola Wendy pozvaná, aby si zahrala ako inšpektorka Rachel McCabeová v 22 epizódach akčného kriminálneho seriálu Nash Bridges, v ktorom hral aj Don Johnson. V roku 2001 začala stvárňovať hlavnú postavu Louisy 'Lulu' Archer v kriticky uznávanom kriminálnom seriáli The Guardian, v ktorom hrali aj Simon Baker a Alan Rosenberg, a je o právnikovi pracujúcom pre úspešnú právnickú firmu jeho otca v Pittsburghu – séria vyhrala. šesť ocenení a bol nominovaný na 10 ďalších vrátane jedného Zlatého glóbusu.

Niekoľko ďalších vystúpení Wendy v televíznych seriáloch bolo v jedinej epizóde mysterióznej kriminálnej drámy Zákon a poriadok v roku 2005, štyroch epizódach komediálnej drámy Big Shots v roku 2007 a siedmich epizódach kriminálnej drámy Mysteriózne škody v roku 2009.

Bola pozvaná, aby hosťovala ako starostka Kathleen Finn v štyroch epizódach ocenenej romantickej drámy One Life To Live, ktorá je jednou z najdlhšie vysielaných sérií v rokoch 1968 až 2013. V roku 2012 sa Wendy epizóda Hero Complex fantasy mysterióznej série 666 Park Avenue a v roku 2013 sa objavila vo všetkých 13 epizódach dramatickej série Betrayal, v ktorej si zahrali aj Hannah Ware a Henry Thomas, a ktorá je o Sare, ktorá je vydatá fotografka a ktorá si začne aféru. s právnikom Jackom.

Tri z najnovších úloh Wendy v televíznych seriáloch boli v štyroch epizódach drámy Pure Genius, v ktorej hrala Juliannu Wallace v roku 2016, ako Laura Moretti v siedmich epizódach ocenenej drámy House of Cards v roku 2017 a medzi rokmi 2018 a 2020. , Wendy si zahrala ako guvernér Perry v dramatickom westerne Yellowstone, v ktorom si zahrali aj Kevin Costner a Kelly Reilly.

Milujte život a manželstvo s Frankom

Wendy sa zoznámila so svojím prvým manželom Davidom Birsnerom, keď obaja ešte študovali na vysokej škole, a dohodli sa, že sa vezmú hneď, ako získajú diplom – obrad bol súkromný a zúčastnilo sa ho len niekoľko ich najbližších priateľov a rodiny. Potom, čo boli spolu päť rokov, sa Wendy a David potichu rozviedli a potom začala vidieť Franka Grilla, ktorý hral po jej boku vo filme Guiding Light – verí sa, že Wendy sa rozviedla s Davidom, pretože sa do Franka zamilovala.

V októbri 2000 sa Wendy a Frank zosobášili vo veľkom obradu a 13. júna 2004 Wendy porodila syna Liama ​​Kikiho – 25. januára 2008 sa im narodil druhý syn Rio Joseph. Len nedávno vo februári 2020 , Wendy a Frank sa rozišli a ona požiadala o rozvod v Los Angeles.

Od septembra 2020 je Wendy vydatá, ale momentálne prechádza rozvodom a má dvoch synov.

Záľuby a iné záujmy

Wendy je fyzicky veľmi aktívna, pretože sa od nej vyžaduje, aby zostala vo forme a fit na svoje úlohy – každý týždeň má dva až tri tréningy v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu. Neje mäso a je podporovateľkou organizácie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA), ktorá pomáha zachraňovať ohrozené druhy pred vyhynutím zvyšovaním povedomia a darovaním peňazí.

Wendy je nadšená cestovaním a jej herecká kariéra ju zaviedla po celých Spojených štátoch, pričom navštívila aj niekoľko európskych krajín ako Švajčiarsko, Anglicko a Taliansko.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Leonardo DiCaprio a Julia Roberts, a medzi jej obľúbené filmy patrí Chyť ma, ak to dokážeš, Zachráňte vojaka Ryana a Dobrý Will Hunting. Wendy je tiež fanúšičkou sitcomov a jej obľúbená je Tretia skala zo slnka.

Vek a výška

Wendy má 51 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 120 libier (55 kg). Od septembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov Frankov čistý majetok je údajne viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Frank Grillo?

Frank Anthony Grillo sa narodil v New Yorku v USA 8. júna 1965 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť.

Je to herec, ktorý je azda najznámejší pre jeho stvárnenie hlavnej postavy seržanta Lea Barnesa v dystopickom akčnom horore The Purge: Anarchy, ktorý napísal a režíroval James DeMonaco a v ktorom si zahrali aj Carmen Ejogo a Zach Gilford. Príbeh sleduje tri skupiny priateľov, ktorí zostali sami počas čistkovej noci.

Frank bol vychovaný spolu so svojimi dvoma bratmi ich talianskymi rodičmi, ktorí sa presťahovali do USA krátko predtým, ako sa narodil. Vyrastal so zameraním na svoje vzdelanie a v roku 1987 získal titul Business na New York University – pokračoval v práci na Wall Street, než si ho všimol skaut, ktorý sa ho spýtal, či by sa nechcel objaviť v reklame na Miller Genuine. Čapované pivo.

pridané Frank Grillo na Piatok 17. februára 2017

Frenk sa objavil v mnohých reklamách pre spoločnosti ako Sure a American Express, pred rokom 1992 bol obsadený v r. jeho prvý film The Mambo Kings . V 90. rokoch sa objavil už len v dvoch ďalších filmoch, než bol ocenený za výkon v akčnom sci-fi filme Minority Report v roku 2002. Jeho prvá rola v horore prišla v roku 2010, keď stvárnil Daniela Sohapiho vo filme Deň matiek. V roku 2012 sa Frank stretol s Liamom Neesonom, keď si obaja zahrali vo filme o prežitie The Grey – v tom istom roku si zahral po boku Jakea Gyllenhaala v akčnom trileri End of Watch.

Dá sa povedať, že Frank sa stal populárnym v USA po tom, čo stvárnil Brocka Rumlowa, agenta HYDRA, v superhrdinskom filme Captain America: The Winter Soldier, v ktorom hrali Chris Evans, Samuel L. Jackson a Scarlett Johansson a je o Captain America a Black Widow, ktorí bojujú so Zimným vojakom – film bol hitom, získal päť ocenení a bol nominovaný na 51 ďalších vrátane Oscara.

Frank bol nedávno obsadený, aby sa objavil v piatich pripravovaných filmoch, ako je dráma This Is the Night, kriminálna dráma Body Brokers a western No Man’s Land.

Pokiaľ ide o televízne seriály, okrem úlohy v Guiding Light je Frank známy aj stvárnením Nicka Savrinna v oceňovanej seriálovej dráme Útek z väzenia a ako Martina Russa v kriminálnej dráme Blind Justice z roku 2005, ako aj hlavnou postavou. Alvey Kulina v dráme Kráľovstvo v roku 2017.