Nevyslovená pravda manželky Ethana Hawka – Ryan Hawke

ObsahKto je manželka Ethana Hawka Ryan Hawke? Wiki Bio

Ryan Shawhughes sa narodila v USA, ale pred médiami tajila presný dátum narodenia – jej znamenie zverokruhu sú vraj Ryby a má americkú národnosť. Ryan je filmový producent , ale možno najznámejšia ako manželka Ethana Hawka, slávneho amerického herca, spisovateľa a filmového režiséra.

Detstvo a vzdelanie

Ryan bola vychovávaná ako jediné dieťa v USA jej otcom, ktorý bol stavebným robotníkom, a jej matkou, ktorá pracovala ako sekretárka v miestnej spoločnosti. O filmy sa začala zaujímať v šiestich rokoch, keď začala pozerať filmy s rodičmi, a už počas základnej školy snívala o tom, že sa stane herečkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ethan & Ryan Páčia sa mi jej tetovania #ethanhawke #hawkers #ryanhawke

Príspevok zdieľaný používateľom Milujeme Ethana!❤️ (fanúšikovské konto) (@big_fan_of_ethan_hawke) 4. júla 2018 o 4:11 PDT

Počas navštevovania verejnej strednej školy hral Ryan futbal za školský tím a začal sa zaujímať o písanie, nakoniec sa začal zaujímať o produkciu filmov. Po imatrikulácii sa zapísala na Kolumbijskú univerzitu a promovala s titulom Bachelor of Arts.

Kariéra ako filmový producent a iné aktivity

Ryan hrala vo svojom jedinom filme z roku 2006, romantickej komédii The Hottest State, ktorú režíroval a napísal jej budúci manžel Ethan a v ktorej si zahrali Mark Webber, Catalina Sandino Moreno a Laura Linney. Film je o hercovi, ktorý prichádza do New Yorku pracovať na svojej hereckej kariére, pričom ho brzdí vzťah s krásnou speváčkou.

V roku 2014 produkovala biografický dokumentárny film Seymour: An Introduction, ktorý režíroval Ethan a v ktorom si zahrali Seymour Bernstein, Ethan a Sam Bachelor, a ktorý je o Seymourovi, ktorý je klavirista a učiteľ. Ryan sa objavila ako ona sama dokumentárny film Richard Linklater: Dream Is Destiny v roku 2016, ktorý je o živote filmára Richarda Linklatera. Potom bola pridruženou producentkou mysteriózneho thrilleru First Reformed v roku 2017, ktorý napísal a režíroval Paul Schrader a v ktorom hrali Ethan, Amanda Seyfried a Cedric the Entertainer.

Film bol obrovským úspechom, získal 62 ocenení, pričom bol nominovaný na 104 ďalších, vrátane Oscara.

V roku 2018 Ryan produkoval životopisný dramatický hudobný film Blaze, ktorý režíroval Ethan a v ktorom si zahrali Ben Dickey a Alia Shawkat, o Blaze Foleym, slávnom skladateľovi z Texasu. V roku 2019 produkovala dramatický film Adopt a Highway, ktorý režíroval a napísal Logan Marshall-Green a v ktorom hrali Ethan a Elaine Hendrixovci. Ryanovou najnovšou prácou je produkcia dramatickej mini-série The Good Lord Bird, ktorú vytvoril Ethan, ktorý v sérii tiež hrá, a doteraz bolo odvysielaných sedem epizód.

Milujte život a manželstvo s Ethanom

Pred stretnutím s Ryanom bol Ethan ženatý s americkou herečkou a modelkou Umou Thurmanovou – zoznámili sa na natáčaní sci-fi filmu Gattaca v roku 1996, vzali sa 1. mája 1998 a Uma im v tom istom roku porodila dcéru Mayu. V roku 2002 nasledoval syn Levon. Dvojica si najala Ryana ako opatrovateľku Hovorí sa, že Ethan v tom čase podvádzal Umu s Ryanom, a preto sa v roku 2003 rozišli, po čom nasledoval rozvod.

Dňa 21. júna 2008 sa Ryan a Ethan zosobášili na malom obradu za účasti ich najbližších priateľov a rodiny a 18. júla 2008 sa Ryanovi narodila dcéra Clementine Jane Hawkeová a ich druhá dcéra Indiana Hawke sa narodila 5. augusta 2011. Štvorčlenná rodina momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii.

Ethan Hawke a Ryan Hawke

pridané Správy18 na Nedeľa 22. februára 2015

Záľuby a iné záujmy

Ryan bola fyzicky aktívna už od tínedžerského veku, keďže sa venovala rôznym športom a ako 20-ročná začala chodiť do posilňovne s niekoľkými tréningami každý týždeň. Zaujíma sa o charitatívnu prácu a prispela niekoľkým organizáciám, väčšinou tým, ktoré pracujú s veteránmi a deťmi so zdravotným postihnutím. Je tiež veľkou milovníčkou zvierat a má niekoľko domácich miláčikov vrátane psov a mačiek, zatiaľ čo jej obľúbené sú delfíny. Ryan vo svojom voľnom čase rada číta a jej obľúbeným spisovateľom je Nicholas Sparks, zatiaľ čo jej obľúbené knihy sú The Notebook a Message In A Bottle.

Rád pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Channing Tatum, Robert De Niro a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dear John, Taxi Driver a Les Miserables.

Vzhľad a čistý majetok

Ryan má okolo 45 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,65 metra a váži okolo 58 kg. Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov Ethanov čistý majetok je údajne viac ako 55 miliónov dolárov.

Kto je Ethan Hawke? Wiki Bio

Ethan Green Hawke sa narodil v Austine v Texase v USA 6. novembra 1970 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť.

Je to herec, spisovateľ a hudobník, ktorý je možno stále známy tým, že si zahral v romantickej dráme Pred západom slnka v roku 2004, v ktorej si zahrali aj Julie Delpy a Vernon Dobtcheff, a je o Jesse a Celine, ktorí sa znova stretli, keď sa nevideli. na deväť rokov. Film bol veľkým hitom, získal deväť ocenení a bol nominovaný na 32 ďalších, vrátane jedného Oscara.

Ethan bol vychovaný v Austine jeho matkou Leslie, ktorá bola charitatívna pracovníčka, a jeho otcom Jamesom, ktorý pracoval ako poistný matematik. Stretli sa počas štúdia na Texaskej univerzite v Austine, no rozviedli sa, keď mal Ethan štyri roky. Ethan žil so svojou matkou a keď mal 10 rokov, študoval na Packer Collegiate Institute v Brooklyn Heights, jeho matka sa znovu vydala a presťahovali sa do West Windsor Township v New Jersey.

Navštevoval West Windsor Plainsboro High School predtým, ako sa v roku 1988 presťahoval na Hunskú školu v Princetone a absolvoval tam imatrikuláciu. Pokračoval vo vzdelávaní na Carnegie Mello University, ale odišiel, aby sa mohol venovať kariére herca.

Ethan skutočne odštartoval svoju hereckú kariéru v roku 1985, keď bol obsadený do hlavnej postavy Bena Crandalla v sci-fi fantasy filme Explorers a za svoj výkon bol nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepšieho mladého herca v celovečernom filme. V roku 1989 hral Todda Andersona v kriticky uznávanom dramatickom filme Dead Poets Society, v ktorom hral zosnulý Robin Williams a bol obrovským hitom.

Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v severskej dobrodružnej dráme White Fang v roku 1991, britskej mysterióznej dráme Waterland v roku 1992 a dráme o prežití Alive v roku 1993. Hral v prvom z troch filmov trilógie Before s názvom Before Sunrise v roku 1995 a bol nominovaný na MTV Movie Award za najlepší bozk spolu s Julie Delpy.

V nasledujúcich rokoch hral v mnohých filmoch, napríklad v dráme Snow Falling on Cedars v roku 1999, v experimentálnom filozofickom filme pre dospelých Waking Life v roku 2001 a v kriminálnom trileri Training Day, za ktorý bol nominovaný na Oscara a filmové plátno. Cena cechu hercov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som v porote tu na Sundance. Jeden z najlepších zážitkov môjho života. Budúcnosť filmu je jasná.

Príspevok zdieľaný používateľom Ethan Hawke (@ethanhawke) 28. januára 2020 o 17:30 PST

Jeho ďalší pozoruhodný výkon bol v kriminálnej dráme Before the Devil Knows You’re Dead v roku 2007, za ktorú získal cenu Boston Society of Film Critics Award, Gotham Independent Film Award a Satellite Award. Hral v poslednom filme trilógie Before Before Midnight v roku 2013, získal štyri ceny a bol nominovaný na šesť ďalších, a potom stvárnil hlavnú postavu Masona Evansa staršieho v dramatickom filme Chlapčenstvo o dospievaní. za výkon bol odmenený cenou Bostonskej spoločnosti filmových kritikov, pričom bol nominovaný na viac ako 10 ďalších.

V roku 2017 získal Ethan viac ako 10 ocenení za najlepšieho herca za výkon v dramatickom filme First Reformed, zatiaľ čo niektoré z jeho najnovších účinkov boli v dráme The Truth v roku 2019 a v akčnom dramatickom filme Cut Throat City v roku 2020.

Ethan je feministka a filantropka, ktorá už roky podporuje fond Doe. Je spoluzakladateľom ceny Young Lions Fiction Award, ktorá sa udeľuje spisovateľom mladším ako 35 rokov. Zaujíma sa o politiku a podporuje Demokratickú stranu vrátane Baracka Obamu a Hillary Clintonovej. Ethan bojuje za práva homosexuálov a je zástancom manželstiev osôb rovnakého pohlavia.