Nevyslovená pravda manželky Duffa Goldmana – Johnna Colbry

ObsahKto je Johnna Colbry, manželka Duffa Goldmana? Wiki Bio

Johnna Colbry sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 15. septembra 1993, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je spisovateľkou a vedúcou predajne , ale možno najlepšie známa ako manželka Duffa Goldmana, slávneho amerického cukrára a televíznej osobnosti.

Raný život a vzdelanie

Johnna bola vychovávaná ako slobodné dieťa v Los Angeles jej matkou Rebeccou, ktorá je zdravotná sestra, a jej otcom, ktorý je vodičom kamiónu. Johnna vyrastala na filmoch so svojimi rodičmi, a tak sa začala zaujímať o herectvo.

pridané John Goldman na Piatok 2. októbra 2015

Po zápise na Tulsa School of Arts and Sciences v Oklahome sa pripojila k jej dramatickému klubu a objavila sa v niekoľkých hrách, ktoré sa tam predstavili, pričom sa zaujímala aj o tvorivé písanie a prispievala stĺpčekmi do školských novín. Johnna bola tiež v školskom zbore a bola členkou jazzovej kapely. Po imatrikulácii sa zapísala na Santa Monica College v Kalifornii, kde v roku 2015 ukončila bakalársky titul v odbore film, film a video.

Kariéra spisovateľa a iné aktivity

Johnna odštartovala svoju kariéru v júli 2011, keď začala pracovať v Hollister Co. ako ich obchodná partnerka a modelka, pričom túto prácu zastávala dva roky.

V máji 2013 začala pracovať na Rusty's Surf Ranch ako hostiteľská trénerka a vo februári 2014 sa stala serverom, pričom sa súčasne pripojila k We Are Famous, Inc., kde pracovala ako ich asistentka producenta, upozorňovala hercov a herečky na ich nadchádzajúce konkurzy a odovzdávanie materiálov filmovým režisérom a producentom.

V apríli 2015 sa Johnna stala držiteľkou kľúčov v odevnej a módna spoločnosť Roots , pričom súčasne pracuje vo William B + Friends ako ich asistent manažéra, ktorý má na starosti skladové množstvá, každodenné operácie a objednávanie nového tovaru. Vo februári 2016 bola povýšená na vedúcu predajcu v spoločnosti Roots, čo prinieslo nové povinnosti, ako je počítanie pokladničných zásuviek a kontrola vkladov, dopĺňanie zásob a pomoc zákazníkom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný piatok!!! V Topange to bude nádherný deň a ja ho plánujem stráviť dobiehaním na Imajicu! @duffgoldman to odporučil a je to naozaj niečo špeciálne. Čo to čítate?! . . . . . #čítanie #piatok #piatokčítanie #knihy #imajica #clivebarker #bookclub #topanga #topangabeach #topangacanyon #instareader #readersofinstagram #bookworm

Príspevok zdieľaný používateľom John Goldman (@johnnapgoldman) 31. januára 2020 o 9:07 PST

Od januára 2018 pracuje Johnna v odevnej a módnej spoločnosti Greats ako ich asistentka manažéra.

Milujte život a vzťahy

Johnna sa stretla s Duffom Goldmanom v roku 2015, keď mala 22 a on 41, ale nezdalo sa, že by to obťažovalo ich dvoch, hoci to robilo jej rodičom, ktorí boli spočiatku proti vzťahu. Postupom času sa však Johnna a Duff zblížili a jej rodičia nakoniec prijali fakt, že ich dcéra chodí s niekým, kto je o 19 rokov starší ako ona. V januári 2019 ich sa oženil na malom ceremoniáli v Prírodovednom múzeu navštevovali len ich najbližší priatelia a rodina a celebroval Johnnin starý otec.

Tí dvaja spolu nemajú žiadne deti a sústredia sa skôr na svoju kariéru.

Všeobecne sa verí, že Johnna bola v dlhodobom vzťahu so svojou láskou z vysokej školy a že spolu chodili asi tri roky, kým sa rozišli, keď stretla Duffa. Duff bol tiež v niekoľkých vzťahoch, ale žiadny z nich netrval dlhšie ako rok.

Záľuby a iné záujmy

Johnna je vysoko spoločenský človek a rada trávi čas so svojimi priateľmi, zatiaľ čo jej účet na Instagrame je plný obrázkov, na ktorých je ona, jej rodina a priatelia. Baví ju fotiť profesionálnym fotoaparátom aj telefónom a niektoré z jej majstrovských diel možno vidieť nahrané na jej instagramový účet.

Rada cestuje a so svojím manželom bola v niekoľkých štátoch USA, pričom dvaja dovolenkovali v Európe dvakrát, raz v Grécku a druhýkrát v Taliansku. Johnna je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú kone a delfíny.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Keanu Reeves a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú The Sleepers, trilógia Matrix a Notting Hill.

Vzhľad a čistý majetok

Johnna má 26 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 55 kg.

Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje až na 1 milión dolárov, zatiaľ čo čistý majetok spoločnosti Duff je údajne viac ako 5 miliónov dolárov.

Kto je Duff Goldman? Wiki Bio

Jeffrey Adam Goldman sa narodil v Detroite, Michigan USA, 17. decembra 1974 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je známy tým, že sám hral v televíznej reality show Ace of Cakes, v ktorej vystupuje počas práce v jeho obchode Charm City Cakes. V šou si zahrali aj Erica Reid Harrison a Geoffry Manthorne a momentálne má 10 sérií a 120 epizód.

Duff bol vychovaný v Missouri spolu so svojím bratom Williem, ich matkou, ktorá bola v domácnosti, a ich otcom, ktorý bol obchodníkom. Keď mal Duff štyri roky, jeho matka ho našla, ako v televízii sleduje šéfkuchára Tella, zatiaľ čo drží sekáčik na mäso.

Keď mal Duff 10 rokov, jeho rodičia sa rozviedli , ale s oboma zostal v dobrých vzťahoch, často cestoval zo Severnej Virgínie do Cape Cod, Massachusetts a naopak. Študoval na McLean High School, kde bol hokejistom, a neskôr prešiel na Sandwich High School, z ktorej maturoval v roku 1992. V štúdiu pokračoval na University of Maryland, Baltimore, kde v roku 1996 ukončil bakalársky titul.

Mal iba 14 rokov, keď začal pracovať v kuchyni, začínal v obchode s bagetami a potom v McDonald’s ako kuchár vyprážok. Počas štúdia na vysokej škole sa uchádzal o prácu šéfkuchára v reštaurácii v Baltimore, ale keďže jeho životopis nebol dosť dobrý, najali ho, aby vyrábal iba sušienky a kukuričný chlieb.

Po ukončení štúdia sa presťahoval do Washingtonu D.C. a začal pracovať v reštaurácii Olives, v ktorej piekol chlieb.

Po rokoch zbierania peňazí a nápadov spustil v roku 2012 svoju vlastnú cukráreň Charm City Cakes, najprv pracoval vo svojom dome s dvoma zamestnancami, ale keď sa jeho torty stali čoraz populárnejšie, najal ďalších ľudí vrátane maliarov a architektov, ktorí navrhli jeho pekáreň. . Odvtedy sa cukráreň stala jednou z najpopulárnejších v Baltimore a Duff začal na svoje koláče používať horáky, vŕtačky a mlynčeky. Medzi najvýznamnejších ľudí, o ktorých sa staral, patria Barack Obama, Tom Clancy a celé herecké obsadenie seriálu 30 Rock and Lost.

Po získaní uznania Duff súťažil a pôsobil ako porotca na mnohých súťažiach a šampionátoch, ako napríklad Holiday Baking Championship v roku 2014, Kids Baking Championship a Spring Baking Championship v roku 2015, pričom niektoré z jeho najnovších vystúpení v televíznych seriáloch boli vo svojom vlastnom seriáli reality Duff Takes the Cake, televíznej hernej šou Double Dare v roku 2019 a v predškolskom akčnom seriáli Ryan's Mystery Playdate.

Duff je tiež hudobník a hrá na basgitaru pre skupinu Foigrock, zatiaľ čo v minulosti hral s Messgram, jeho obľúbenou skupinou je Clutch a jeho snom je raz za ňu hrať. Je židovský a veľmi nábožensky založený a na Cornell University hovoril o dôležitosti byť Židom a charitatívnej činnosti.

Duffovi chýba niekoľko prstov na nohách, o ktoré prišiel v roku 2012 pri nehode na motorke.