• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Douga Walkera – Robin Poage

Nevyslovená pravda manželky Douga Walkera – Robin Poage

ObsahKto je Robin Poage, manželka Douga Walkera?

Robin Poage sa narodila 6. novembra 1983 v Lombarde v štáte Illinois v USA – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to herečka a televízna osobnosť , no azda najznámejšia ako manželka amerického komika Douga Walkera.

Raný život a vzdelanie

Robin bola vychovaná v Lombarde spolu so svojou staršou sestrou, ich matkou, ktorá bola divadelná herečka, a ich otcom, ktorý bol taxikár. Jej sestra sa stala zdravotnou sestrou a pracuje v nemocnici v Lombarde.

Dobrú noc s dobrými priateľmi a rodinou.

pridané Doug Walker na Sobota 16. novembra 2019

Robin mala celkom normálne detstvo, pričom niektoré z jej hlavných záujmov počas tínedžerských rokov boli tancovanie a snívanie o tom, že sa jedného dňa stane slávnou modelkou. Aby si Robin vyplnila svoj voľný čas aktivitami, hrala bedminton a precvičovala svoje herecké schopnosti v stredoškolskom dramatickom klube, pričom si občas zahrala aj futbal so svojimi kamarátmi. V roku 2001 zmaturovala a potom sa zapísala na Greenville College, kde v roku 2006 ukončila bakalársky titul v odbore psychológia. Pokračovala vo vzdelávaní navštevovaním Aurora University, kde v roku 2009 získala magisterský titul v odbore sociálna práca.

Kariéra herečky a iné zamestnania

V roku 2010 Robin nahovorila postavu G.P.S. v epizóde krátkej komediálnej série Ask That Guy with the Glasses, ktorú vytvoril jej manžel, ktorý v nej tiež hral, ​​a v roku 2012 dala hlas G.P.S. v inej epizóde. Dostala špeciálne poďakovanie za osem epizód komediálnej talkshow jej manžela Nostalgia Critic, ako aj za tri a pol hodiny trvajúci akčný dobrodružný komediálny film svojho manžela To Boldly Flee.

V roku 2006 sa Robin po získaní bakalárskeho titulu stala mladšou riaditeľkou presbyteriánskej cirkvi v River Glen, kde zostala takmer tri roky, kým nastúpila na Krejciho akadémiu v Little Friends, kde im slúžila ako osobná asistentka v triede.

V máji 2010 sa stala stážistkou v questovom programe vo Warrenville Youth and Family Services, kde vyučovala vzdelávacie kurzy pre rizikových študentov, potom sa v septembri 2011 stala e terapeut a pracovník na podporu rodiny na stáži v The Branch Family Institute – súčasne pracovala ako obchodný zástupca v Bath and Body Works.

Do Talbots I nastúpila v júli 2012, kde zostala rok ako obchodný zástupca, a potom v auguste 2013 nastúpila do Memory Training Centers of America ako ich klinická sestra. Od augusta 2015 do novembra 2016 pôsobila ako špecialistka na pomoc v teréne v Katolíckych charitatívnych organizáciách v Diecéze Joliet a od decembra 2016 pracuje ako terapeutka na podporu adopcie a ochrany v službách Metropolitan family services.

Milujte život a manželstvo s Dougom

Robin a Doug Walkerovci sa stretli na charitatívnej akcii v roku 2009 a Doug ju pozval na rande o mesiac neskôr, keď sa opäť stretli na inej charitatívnej akcii. Chodili spolu a pracovali spolu na Dougových videách asi tri roky, pred sobášom 15. júna 2012 na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastňuje len pár ich najbližších priateľov a rodiny. Robin a Doug sa dohodli, že sa nebudú ponáhľať s deťmi, pretože sa chcú sústrediť na svoju kariéru, zatiaľ čo niektorí ľudia veria, že o deti vôbec nemajú záujem.

Robin pred stretnutím s Dougom nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, ale všeobecne sa verí, že mala dlhodobý vzťah s mužom, s ktorým sa zoznámila počas štúdia na Greenville College, a že pred rozchodom spolu chodili tri roky. z neznámych dôvodov.

Od augusta 2020 je Robin ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Robin nemá rada sociálne siete a verí, že sa ukázalo, že majú na ľudí len zlý vplyv – to je dôvod, prečo nie je aktívna na internete.

Vo svojom voľnom čase rada pracuje s deťmi, dobrovoľníčila v nemocniciach, detských domovoch a útulkoch, keďže je veľkou milovníčkou zvierat.

Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov , a spája to so svojou vášňou pre ochutnávanie rôznych kuchýň – bola po celých USA aj v mnohých európskych krajinách vrátane Maďarska, ktoré je jej obľúbenou krajinou, pretože má rada pikantné maďarské jedlá.

Neskoro v noci Robin rada pozerá komediálne filmy so svojím manželom a niektorí z ich obľúbených hercov a herečiek sú Jim Carrey, Chris Rock a Julia Roberts a niektoré z ich obľúbených filmov sú Bruce Almighty, Liar Liar a Ace Ventura: Pet Detective. – Keď príroda volá.

Vek a výška

Robin má 36 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 72 kg.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ja po fajčení tučného tupého kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva kurva Ty jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb. Ty jeb, kurva, kurva, kurva, kurva, jeb, kurva, kurva, pamätám si to, takže nemusíš!

Príspevok zdieľaný používateľom Kritik nostalgie (@dougwalkerofficial) 10. apríla 2020 o 23:00 PDT

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 6 miliónov dolárov.

Kto je Doug Walker?

Doug Walker sa narodil 17. novembra 1981 v Neapole v Taliansku ako jeho otec bol v americkom námorníctve a bol tam umiestnený v čase jeho narodenia – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť.

Doug sa počas svojho detstva viac ako 10-krát presťahoval a o filmy sa začal zaujímať vo veľmi ranom veku, pretože sa mu nepáčilo, že si musí hľadať nových priateľov zakaždým, keď sa jeho rodina presťahuje – našiel pohodlie vo svojej televízii a rozhodol sa stať hercom. jedného dňa bol členom jeho stredoškolského dramatického krúžku. Po imatrikulácii v roku 1999 zapísal sa na Northern Illinois University , na ktorej absolvoval bakalársky titul v odbore komunikácie.

Svoj prvý YouTube kanál – Nostalgia Critic – spustil v roku 2007, potom 10. júla 2014 spustil svoj aktuálny kanál Channel Awesome – v súčasnosti ho odoberá viac ako 1,2 milióna ľudí, pričom kanál má spolu takmer 900 miliónov zhliadnutí všetkých Dougových videí. . Doug je známy najmä vďaka svojej sérii recenzií komédie Nostalgia Critic, ktorú spustil 3. júla 2007 – jeho prvou epizódou bola recenzia filmu Transformers, no mnohé z epizód, ktoré nahral v roku 2007, YouTube odstránil z dôvodu porušenia autorských práv. 10. augusta 2008 spustil ďalšiu sériu – The Search for the Nostalgia Chick – aby sa našiel ako spolumoderátorka a Lindsay Ellis vyhrala „súťaž“.

Niektoré z ďalších sérií, ktoré Doug vytvoril, sú Atop the Fourth Wall, The Angry Joe Show a Todd in the Shadows. 6. januára 2011 získal cenu Mashable pre podnikateľa roka.