Nevyslovená pravda manželky Davea Bautistu – Sarah Jade

Sarah Jade, skúsená tanečnica pri tyči a inštruktorka z Floridy, sa preslávila po tom, čo sa stala treťou manželkou Davea Bautistu, populárneho herca a bývalého wrestlera WWE, ktorý je známy z role Draxa v Guardians of the Galaxy. Pár však oznámil, že sa začiatkom roka 2019 rozišli.

ObsahRaný život a rodina

Sarah Jade Claussen sa narodila 12. decembra 1987 v Bradentone na Floride v USA, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Sarah je jediné dieťa svojich rodičov, ktorí sú židovského pôvodu. Detstvo prežila v rodnom meste, kde veľa hrávala futbal a ako členka školského orchestra hrala na cimbale.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Bolo to také potešenie cestovať do Chicaga, aby ste boli mimo Pole Through: Art for Awareness. @jessrosepole odviedla úžasnú prácu a jej šou prospieva tak ušľachtilej veci. Ľúbim ťa Jess! Ďakujem veľmi pekne, že ma máte, a ďakujem všetkým krásnym tanečníkom a personálu, s ktorými som mohol stráviť takú krásnu noc. Foto od @poledancepix_kbevphoto . . . . . #polethrough #pdjade #idontcarrifyouresickofjadesplits #grataathlete #gratadesigns #sexyneverleft #oldschoolpoler

Príspevok zdieľaný používateľom Sarah Jade (@sarahjadepole) 30. marca 2020 o 12:28 PDT

Vzdelanie

Sarah zmaturovala na Bayshore High School v roku 2005. Po imatrikulácii pár rokov pracovala, aby si zarobila dosť peňazí na vstup na vysokú školu, keďže jej rodinná firma musela byť zatvorená pre bankrot. V roku 2007 sa Sarah zapísala na University of South Florida a v roku 2011 tam absolvovala Cum Laude s titulom BA v odbore sociológia.

Potom, čo sa zamerala na svoju kariéru pri tanci pri tyči, absolvovala niekoľko tréningových kurzov u Zoray Judd, ďalšej šikovnej a skúsenej tanečnice pri tyči.

Kariéra

Začiatok kariéry pri pole dance

V roku 2006 Sarah pracovala ako barmanka v jednom z miestnych striptízových klubov. Vtedy po prvýkrát pocítila záujem o tanec pri tyči, pretože na ňu zapôsobilo, akí fit, športoví a krásni sú tanečnice pri tyči v mieste, kde pracovala. Najprv si robila tanec pri tyči ako jednu zo svojich záľub, keďže vďaka futbalovej minulosti bola dostatočne fit. Inšpirovali ju aj tanečníci pri tyči ako Karol Helms a Alethea Austin, ktorí si pozreli ich videonávody na YouTube. Po niekoľkých rokoch sa Sarah stala inštruktorkou pole dance a potom v tom istom roku, keď ukončila univerzitu, založila svoje vlastné pole dance štúdio Buttercup Pole Dance.

V rokoch 2012 a 2013 bola Sarah ocenená ako najatletickejšia tanečnica pri tyči v profesionálnej divízii šampionátu Florida Pole Fitness Championship. V roku 2016 získala Sarah titul Miss Pole Dance America a stala sa aj ambasádorkou takých značiek ako Bad Kitty a Pole Dancewear. Od roku 2017 Sarah vystupuje na Miss Pole Dance America ako špeciálny hosť a možno ju vidieť vystupovať aj na podujatiach ako Pole Show L.A., Florida Pole & Aerial Arts Showcase, Ink-N-Iron Showcase of the Stars a mnohých iní. Sarah tiež pracuje ako ambasádorka a elitná športovkyňa fitness oblečenia Grata Designs.

Maslák Pole Dance

V roku 2010 sa Sarah stretla so svojím idolom pole dance, Aletheou Austin, ktorá Sarah povzbudila, aby sa prihlásila do americkej federácie pole Dance.

V roku 2011, keď Sarah založila svoje vlastné pole dance štúdio, okamžite preň vybrala názov – „Moja prababička, babička a moja mama vlastnili obchod so starožitnosťami od mojich 4 rokov až do mojich 17 rokov. sa volala Buttercup Cottage. A chcela som vzdať hold trom generáciám majiteľiek firiem predo mnou,“ povedala Sarah v jednom zo svojich rozhovorov. Alethea navštívila štúdio krátko po jeho otvorení a zaželala Sarah veľa šťastia, aby uverila, že môže svoju školu rozvinúť v niečo veľké.

Od roku 2020 má Buttercup Pole Dance osem inštruktorov vrátane jedného muža, ktorí vyučujú rôzne druhy tanca pri tyči, ako je polexotika atď. ft.

Sarah Jade

„O 10 rokov neskôr sa stále zobúdzam nadšená, že idem do práce!“, zdieľa Sarah svoje pocity z práce inštruktorky pole dance a majiteľky svojho podniku. V roku 2019 Sarah reprezentovala svoju školu na Metal Pole Mayhem.

Osobný život, manžel Dave Bautista. Rozišli sa?

V októbri 2015 sa Sarah vydala za populárneho herca Davea Bautistu. Stala sa jeho treťou manželkou, keďže Dave sa prvýkrát oženil s Glendou v roku 1990, ale po ôsmich rokoch manželstva sa s ňou rozviedol, aby sa oženil so svojou druhou manželkou Angie. Dave má zo svojich predchádzajúcich manželstiev tri deti, menovali sa Keilani (narodená v roku 1990), Athena (1992) a Oliver v roku 2000. Keďže Daveova najstaršia dcéra je už matkou dvoch detí, Sarah sa legálne stala nevlastnou babičkou Daveových vnúčat.

Sarah neporodila žiadne deti.

Začiatkom roka 2019 sa však Dave a Sarah rozišli a od roku 2020 Sarah odstránila všetky ich spoločné fotografie zo svojho účtu na Instagrame a už zdieľala správy o svojom novom priateľovi, s ktorým odcestovala do Las Vegas v júni 2019. Pokiaľ ide o Davea Bautistu , nezdieľal žiadne aktualizácie o žiadnych nových záležitostiach. Pár sa oficiálne nerozviedol, zatiaľ sa v médiách neobjavili žiadne správy o tom, že by jeden z nich požiadal o oficiálny rozvod.

Kto je Dave Bautista?

Sarahin manžel (aspoň sú stále legálne zosobášení), David Michael Bautista Jr. sa narodil 18. januára 1969 v Arlingtone vo Virgínii v USA. Svoju kariéru začal ako vyhadzovač a plavčík v nočnom klube, no čoskoro presedlal na kulturistickú kariéru. V roku 2000 Dave podpísal zmluvu so Svetovou zápasovou federáciou (WWF) a v roku 2005 vyhral svoje majstrovstvá sveta v ťažkej váhe, pričom tento titul si udržal až do roku 2008.

Vyhral tiež niekoľko šampionátov vo World Wrestling Entertainment (WWE), no v roku 2012 sa rozhodol pokračovať vo svojej hereckej kariére po tom, čo sa objavil ako Brass Body vo filme RZA The Man with the Iron Fists, v ktorom hrali Lucy Liu, Russell Crowe a Rick Yune. V roku 2014 sa objavil ako Drax vo filme Guardians of the Galaxy, rola, ktorá ho preslávila po celom svete, a neskôr ho mohli vidieť vo filmoch ako Blade Runner 2049 (2017), Ip Man (2018) a Avengers: Endgame (2019). Nakrátko sa vrátil do WWE, ale teraz odišiel zo svojej wrestlingovej kariéry a sústredil sa na svoje herectvo. Chystá sa natočiť tretiu časť Guardians of the Galaxy a niekoľko ďalších pripravovaných projektov, vrátane Groove Tails spolu s Jamiem Foxxom, Army of the Dead a The Killer’s Game.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Sarahine obľúbené záľuby sú cestovanie, nakupovanie a čítanie – jej vysnívanými cestovateľskými destináciami sú Miami a Havaj. Jej obľúbený herec je Tom Cruise a obľúbená herečka Jennifer Lawrence. Sarah rada navštevuje Dog Bar St Pete , ktorá je barom a parkom pre psov bez vodítka, zároveň je tam aj patrónkou viacerých psov a je dlhoročnou členkou klubu. Jej pitbul menom Franklin Beans bojuje proti rakovine a od mája 2020 podstupuje chemoterapiu. Má tiež ďalšieho pitbulla menom Jane.

Sarah často využíva služby masérky a chiropraktika a rolfing považuje za najlepšiu masážnu techniku ​​pre jej telo.

pridané Dave Bautista (Batista) na štvrtok 14. marca 2019

Vzhľad, štýl oblečenia

Sarah má dlhé tmavohnedé vlasy, ktoré si často farbí na rôzne farby, ako je modrá, ružová a sivá. Je vysoká 5 stôp 3 palce (1,60 m) a váži okolo 120 libier (55 kg), pričom jej vitálne štatistiky sú 34-26-35. Po celom tele má veľa tetovaní, väčšinou vzory starej školy ruží, na pravom ramene má tiež tetovanie zobrazujúce jej psa, pitbulla s názvom Sadie Seal , ktorú stratila v roku 2019 na rakovinu. Sarah rada nosí vysoké podpätky, jej obľúbená značka topánok je Nightshade Designs.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa odhaduje, že čisté imanie Sarah bude približne 300 000 dolárov jej manžel Dave Bautista, s ktorým sa Sarah rozišla začiatkom roka 2019, má údajne čistý majetok 16 miliónov dolárov.