• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Daniela Tosha – Carly Hallam Tosh

Nevyslovená pravda manželky Daniela Tosha – Carly Hallam Tosh

ObsahKto je Carly Hallam Tosh?

Carly Hallam Tosh sa narodila na Floride v USA 14. februára 1985 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je herečka a filmová spisovateľka , ktorá by mohla byť známa najmä ako manželka Daniela Tosha, slávneho amerického komika, herca a spisovateľa.

Raný život a vzdelanie

Carly bola vychovaná na Floride spolu so svojím mladším bratom, ich otcom, ktorý bol divadelným hercom, a ich matkou, ktorá bola realitnou agentkou.

Počas štúdia na strednej škole sa začala zaujímať o herectvo a objavila sa v niekoľkých hrách, ktoré sa tam odohrali, pričom približne v rovnakom čase sa začala zaujímať aj o tvorivé písanie.

Na TheFlySouth.Com bol pridaný nový príspevok – Daniel Tosh sa pred 2 rokmi tajne oženil s hollywoodskou spisovateľkou Carly Hallamovou

pridané Willie kontroluje na Utorok 26. júna 2018

Jej rodičia ju povzbudili, aby študovala na vysokej škole, a tak zapísaný na Floridskú štátnu univerzitu v ktorej pokračovala v herectve a začala sa aktívne venovať aj športu, napríklad tenisu a futbalu.

Carly v roku 2007 ukončila bakalársky titul z angličtiny.

Kariéra herečky

Pripísalo sa jej účinkovanie v jedinom filme a jedinom televíznom seriáli. V roku 2010 stvárnila Movie Starlet v romantickom komediálnom filme New Low, ktorý napísal a režíroval Adam Bowers, ktorý si v ňom zahral aj po boku Jayme Ratzer a Valerie Jones. Film sleduje mladého dospelého, ktorý hľadá dokonalé dievča.

Druhý herecký kredit Carly má v siedmich epizódach komediálny seriál Tosh.0 od roku 2010, ktorý vytvorili Mike Gibbons a Daniel Tosh a v ktorom si zahrali Daniel, T. K. Kelly a Sam Jarvis – zobrazuje Daniela, ako komentuje veci, ktoré našiel na internete.

Carly napísala 86 epizód Tosh.0 a 35 epizód kriminálneho komediálneho seriálu Brooklyn Nine-Nine, v ktorom hrali Andy Samberg, Stephanie Beatriz a Terry Crews, a ktorý bol veľmi populárny, pretože získal 14 ocenení vrátane dvoch Zlatých glóbusov. nominovaná na 107 ďalších – napísala aj dokumentárny športový film z roku 2019 And Two If by Sea: The Hobgood Brothers.

Milujte život a manželstvo s Danielom Toshom

Carly a Daniel sa stretli v roku 2010 pri natáčaní Tosh.0 a len o niekoľko dní neskôr ju Daniel pozval na rande. Tí dvaja boli o svojom vzťahu celkom otvorení a často ich bolo vidieť, ako spolu trávia čas v kine, miestnom divadle a miestnych reštauráciách. 15. apríla 2016 sa zosobášili na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina v Malibu v Kalifornii, o čom svedčí aj to, že Carly a Daniel držali svoje manželstvo v tajnosti dva roky.

Pred stretnutím s Carly bol Daniel vo vzťahu s Megan Abrigovou, modelkou a herečkou známou tým, že moderovala show Dialed In, súťažila ako modelka v hernej show Deal or No Deal a objavila sa v seriáli Tosh.0.

Od novembra 2020 je Carly vydatá za Daniela Tosha a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Carly je cestovanie a bola v mnohých štátoch USA, ako aj v niekoľkých európskych krajinách, pričom jej obľúbeným mestom z tých, ktoré navštívila, je Londýn v Anglicku.

Tiež rada číta knihy, najmä počas cestovania, a najradšej má Dear John od Nicholasa Sparksa.

Rada ochutnáva rôzne kuchyne – najradšej má taliansku.

Carly je tak trochu shopaholička a chodí nakupovať oblečenie aspoň raz do týždňa, pričom jej obľúbené farby sú modrá a biela.

✨ T R A C E Y C U N I N G H A M ✨ Hej, nezabudni, keď sme mohli strčiť 7 stylistov do 2-izbového bytu v centre mesta…

pridané Carly na Pondelok 18. mája 2020

Je tiež fyzicky aktívna a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni. pričom Carly cvičí aj jogu na dennej báze.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek – Tom Hanks, Russell Crowe a Joey King – ako napríklad The Terminal, Sleepless in Seattle a Cast Away.

Vek, výška a čistý majetok

Carly má 35 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 60 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 800 000 dolárov Danielov čistý majetok je údajne viac ako 20 miliónov dolárov.

Kto je Daniel Tosh?

Daniel Dwight Tosh sa narodil v Bopparde, Porýnie-Falcko, vtedajšie západné Nemecko, 29. mája 1975 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť (nie nemeckú). Daniel je známy najmä svojim čiernym zmyslom pre humor a hosťovaním seriálu Tosh.0.

Jeho rodina sa presťahovala do Titusville na Floride krátko po jeho narodení – vychovával ho jeho otec, ktorý bol presbyteriánskym kazateľom, a matka, ktorá bola v domácnosti, s dvoma sestrami a bratom. Daniel navštevoval astronautskú strednú školu, z ktorej maturoval v roku 1993, a potom sa zapísal na University of Central Florida, kde v decembri 1996 ukončil bakalársky titul v marketingu.

Daniel začal pracovať v Central Florida Research Park ako ich telemarketer krátko po ukončení štúdia, ale potom sa rozhodol presťahovať do Los Angeles, aby sa mohol sústrediť na svoju kariéru komika. Začal cestovať po komediálnych kluboch, potom v roku 1998 odcestoval do Montrealu v Kanade, aby sa tam objavil komediálny festival Len pre smiech , ktorý bol neskôr odvysielaný v divadle Saint-Denis. Daniel získal uznanie v roku 2001, keď sa objavil v The Late Show s Davidom Lettermanom, a potom bol pozvaný, aby sa objavil v mnohých ďalších reláciách, ako napríklad Jimmy Kimmel Live!, The Tonight Show s Jayom Lenom a Premium Blend.

Prvou show, ktorú Daniel hostil, bola nočná komédia Desiatky a potom bol pozvaný, aby hosťoval v rádiách ako Loveline, The Bob & Tom Show a Kevin and Bean. 17. júna 2007 dostal svoj vlastný stand-up špeciál s názvom Daniel Tosh: Completely Serious a svoju hereckú kariéru odštartoval rolami v seriáloch Punk'd a Elevator, ako aj vo filme The Love Guru, v ktorom hral hlavnú úlohu Kanadský herec Michael Myers.

Daniel v skutočnosti trpí sociálnou úzkosťou, čo mu sťažuje vystupovanie pred davom.

Je to filantrop, ktorý daroval peniaze rodine Grega Giralda, zosnulého amerického stand-up komika a právnika, a bol hostiteľom stand-up comedy show Tosh Saves The World, ktorá zbierala peniaze pre rôzne charitatívne organizácie.