Nevyslovená pravda manželky Cilliana Murphyho – Yvonne McGuinness?

ObsahKto je Yvonne McGuinness?

Yvonne McGuinnessová sa narodila 12. októbra 1972 v Kilkenny v Írsku a je výtvarnou umelkyňou, no pravdepodobne najlepšie známou ako manželka herca Cilliana Murphyho. Jej manžel je známy prácou v rôznych filmoch vrátane Raňajky na Plutu, Počiatok, trilógia Temný rytier a 28 dní neskôr. Má tiež veľa pozoruhodných televíznych vystúpení vrátane Peaky Blinders.

Bohatstvo Yvonne McGuinnessovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Yvonne McGuinnessovej odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra v umení, pričom väčšina jej diel je známa vo Veľkej Británii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď čítam toľko dobrých vecí o divadelnom debute Arana Murphyho, ide mi to awwww, mama a otec musia byť takí hrdí a nezabúdajme, že obaja rodičia sú umelci, takže musia byť v DNA dieťaťa. Gratulujeme rodine Murphy-McGuinness ❤ #CillianMurphy #YvonneMcGuinness #Hamnet

Príspevok zdieľaný používateľom Cillian Murphy (@cilliciousness) 2. septembra 2018 o 10:36 PDT

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, pričom Murphy má čistý majetok odhadovaný na viac ako 15 miliónov dolárov z rozsiahlej kariéry v hereckej profesii.

Život a kariéra

Yvonne vyrastala v Kilkenny a v mladom veku si vypestovala lásku k umeniu. Nakoniec študovala a učila sa umenie v rôznych štýloch a kontextoch. Stala sa známou svojou ukážkou umenia, ktoré sa zameriava na témy klamu a seba samého, ako aj na napätie, ktoré človek prežíva v túžbe naplno sa prejaviť, na rozdiel od skrývania svojich skutočných túžob.

Nakoniec pokračovala v štúdiu po získaní bakalárskeho titulu a presťahovala sa do Londýna, kde navštevovala Royal College of Art, aby získala magisterský titul, škola je známa tým, že je jedinou postgraduálnou univerzitou umenia a dizajnu na svete. Po ukončení štúdia sa vrátila domov do Írska a začala pracovať v Dubline, kde teraz sídli. V priebehu rokov boli mnohé z jej diel uznané v jej krajine a vo Veľkej Británii, kde usporiadala výstavy na rôznych miestach. Okrem umenia sa venuje aj filmovej tvorbe a počas svojej kariéry natočila niekoľko krátkych filmov vrátane Procession a This Is Between Us.

Obe sú veľmi štýlové. *-*Cillian Murphy a jeho krásna manželka Yvonne Mcguinness!!<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

pridané Cillian Murphy na Pondelok 21. septembra 2015

Manžel – Cillian Murphy

Cillian je tiež rodák z Írska, kde obaja jeho rodičia pracovali na akadémii, pričom jeho otec pracoval na írskom ministerstve školstva. S mnohými členmi jeho rodiny zapojenými do tohto sektora sa zdalo, že je naklonený nasledovať, ale veci sa drasticky zmenili, keď vyrastal. Písaniu piesní a hudbe si obľúbil už v mladom veku, pričom sa týmto aktivitám často venoval aj so svojimi súrodencami.

Navštevoval Presentation Brothers College, kde sa často dostával do problémov, pretože si uvedomoval, že na jeho škole nie je dobré kreatívne odbytisko, ale začal sa zaujímať o herectvo vďaka ponúkanému dramatickému kurzu.

Zameral sa na kariéru v zábavnom priemysle a svoju cestu začal s hudbou, keď so svojím bratom pôsobil v niekoľkých kapelách. To nakoniec viedlo k tomu, že im Acid Jazz Records ponúkol zmluvu na päť albumov, ale rozhodli sa nepodpísať, pretože jeho brat je stále na strednej škole. Cillian neskôr priznal, že to bol dobrý krok, pretože si uvedomil, že podpísať svoj život vydavateľstvu nebol dobrý nápad.

Prechod k herectvu – Cillian Murphy

Po ukončení bakalárskeho štúdia sa zapísal na University College Cork, aby študoval právo, ale nakoniec pre svoj nezáujem upadol. Herectvo sa v tom čase stalo viac než len záujmom, pretože začal chodiť do divadelných inscenácií.

Nakoniec vstúpil do UCC Drama Society a podieľal sa na produkcii Observe the Sons of Ulster Marching Towards the Somme. To viedlo k niekoľkým ďalším hlavným úlohám, ako napríklad v Little Shop of Horrors, hoci v tom čase nesníval o tom, že sa stane veľkým hercom, ale zaujímal sa len o životný štýl, ktorý mu herectvo poskytne.

V roku 1996 debutoval profesionálne na javisku v r Diskotékové prasiatka , ktorá bola veľmi úspešná a vďaka tomu precestovala niekoľko krajín. Chcel sa vrátiť k hudbe, no namiesto toho ho prehovoril herecký agent a jeho kariéra sa odvtedy rozbehla.

Počas 90. rokov sa objavoval v profesionálnych divadelných projektoch, ktoré nakoniec viedli k nezávislým filmom a filmovej adaptácii Disco Pigs.

Rise to Fame – Cillian Murphy

V roku 2000 dostával viac mainstreamových úloh. V roku 2002 sa Murphyho kariéra rozbehla, keď sa stal hviezdou hororového filmu 28 dní neskôr, zombie filmu, ktorý ho vidí ako preživšieho z rozsiahlej pandémie. Film sa stal medzinárodným hitom, a tak sa mu naskytli ďalšie príležitosti. V roku 2005 bol obsadenie vo filme Christophera Nolana Batman začína hrať úlohu Dr. Jonathana Cranea, ktorý je tiež superzloduchom Scarecrow. Jeho konkurz na Batmana tak zapôsobil na Nolana, že bol zaradený do obsadenia.

Pokračoval v opakovaní svojej úlohy v nasledujúcich filmoch Nolanovej trilógie Batman.

V roku 2005 pokračoval v získavaní uznania za prácu transgender ženy vo filme Raňajky na Plutu. O päť rokov neskôr spolupracoval s Nolanom ešte raz, hral úlohu Roberta Fischera vo filme Inception. Jeho ďalším veľkým projektom bol televízny seriál Peaky Blinders, dobová šou odohrávajúca sa v Birminghame po prvej svetovej vojne, ktorá sledovala zločinecký gang počas tohto obdobia a opäť vzbudila uznanie za jeho výkon. Jedným z jeho najnovších projektov je Nolanov film Dunkirk, v ktorom hrá armádneho dôstojníka – súhlasil s tým, že sa ujme nepomenovaná rola , keďže mal pocit, že to bola veľmi reálna skúsenosť mnohých vojakov počas vojny.

Osobný život

V roku 1996 sa Yvonne zoznámila s Cillianom počas jednej z vystúpení jeho kapely a začali spolu vzťah, boli spolu osem rokov, kým sa rozhodli vziať. Majú spolu dve deti a predtým dlho žili v Londýne pohyb späť do Dublinu v roku 2015. Dvojica uprednostňuje žiť ďaleko od zábavného priemyslu, pričom ako dôvod neuvádzajú túžbu presťahovať sa do Hollywoodu, pretože uprednostňujú svoj život v súkromí. Nepripája sa k nemu na podujatiach na červenom koberci a Cillian je často typ chlapa, ktorý sa príliš nezapája do scény celebrít, má iba priateľov hercov, ktorí sú tiež írskeho pôvodu.