Nevyslovená pravda manželky Christiana Balea – Sibi Blazic

Sibi Blazic je známa najmä tým, že je manželkou populárneho amerického herca Christiana Balea, ktorý sa preslávil rolou Batmana/Brucea Wayna vo filme The Dark Knight Rises.

ObsahRaný život a rodina

Srboslava Blazic sa narodila 14. apríla 1970 v Chicagu v štáte Illinois v USA – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Jej rodičia boli rodení Srbi, obaja sa narodili v Belehrade, no Slobodan Blazic a Nadezhda Topalski odišli do USA, kde sa im po imigrácii narodila dcéra. Aby to Srboslava uľahčila, rodičia jej dali iné americké meno Sandra, no rodinní príslušníci a blízki priatelia dievča často volali Sibi. Celé detstvo prežila v Chicagu, kde dodnes žijú jej rodičia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Christian Bale a Sibi Blazic v šatách Dolce&Gabbana na 22. výročnom odovzdávaní cien Screen Actors Guild Awards v Shrine Auditorium 30. januára 2016 v Los Angeles, CA. #ChristianBale #SibiBlazic #SAGAwards #DGgentlemen #DGwomen

Príspevok zdieľaný používateľom Dolce & Gabbana (@dolcegabbana) 31. januára 2016 o 1:37 PST

Vzdelanie

Sibi vyštudovala miestnu strednú školu v Chicagu v roku 1988, potom sa zapísala na University of Southern California, keď sa do tohto štátu presťahovala, aby napredovala vo svojej kariére modelky, ktorú začala rozvíjať počas ročníka strednej školy. Vyštudovala vysokú školu s titulom BS v obchode.

Kariéra

Začiatok kariéry

Sibi niekoľko rokov pracovala ako modelka, no snívala o tom, že bude herečkou, a tak si našla spôsob, ako sa dostať do Hollywoodu aj bez ponuky od režiséra – stala sa maskérkou a potom osobnou asistentkou. Potom získala Sibi svoju prvú významnú prácu v roku 1997, keď sa stala asistentkou producenta Jordana Kernera, keď produkoval také slávne filmy ako George of the Jungle (ich prvý film, keď spolupracovali) a Red Corner (1997).

V roku 1999 získala Sibi prácu osobnej asistentky Winony Ryderovej na natáčaní filmu Girl, Interrupted, v ktorom účinkovali aj Angelina Jolie, Brittany Murphy a Jared Leto. Sibi sa spriatelila s Winonou, a tak spolu pracovali na ďalších Ryderových filmoch, ako napríklad Jeseň v New Yorku (2000), kde si zahrali Richard Gere a Anthony LaPaglia, a Stratené duše (2000). Práve vtedy Winona predstavila Sibi svojho starého priateľa Christiana Balea.

Ďalšie aktivity

Sibi sa podieľala na filmoch ako The Machinist (2004), Vice (2018) a Ford v Ferrari (2019), keďže je uvedená v sekcii „zvláštne poďakovanie“ týchto filmov, hoci nie je známe, za čo presne sa jej poďakovala. pre riaditeľov. Čo sa týka filmov Temný rytier povstal (2012) a Ford v Ferrari (2019), Sibi bola v kaskadérskom štábe a predvádzala rôzne kaskadérske kúsky.

„Moja žena bola kaskadérkou – prenasledovala ma po meste v Batmanovi. Šoférovala jedno z policajných áut. Dokáže robiť 180 a kaskadérske kúsky a tak ďalej,“ spomína Christian Bale na svoju skúsenosť s prácou s vlastnou manželkou na natáčaní filmu The Dark Knight Rises v rozhovore pre Wall Street Journal v roku 2014: „Hrozí ma. Moja žena ma desí.' Sibi sa tiež objavila v mnohých televíznych programoch o celebritách, ale s Christianom Baleom sa podelila o niekoľko podrobností o svojom súkromnom živote, pretože radi udržiavajú svoje rodinné problémy v tajnosti.

Osobný život, manžel Christian Bale

Po predstavení Winonou Ryder sa pár čoskoro začal priťahovať, aj keď Sibi bola o štyri roky staršia ako Christian.

Okrem toho si Christian ani nebol istý, či sa vôbec ožení, keďže jeho rodina nemala žiadne šťastné príklady manželstva: ‚Nikdy som sa neplánoval vydať. V mojej rodine boli všetci rozvedení, takže som nemal veľmi zdravé predstavy o manželstve,“ zdieľal svoje rozhovor s Wall Street Journal. Sibi sa však podarilo zmeniť Christianov postoj k rodinnému životu a pár sa 29. januára 2000 zosobášil v Las Vegas, kde bol hosťom imitátor Elvisa Presleyho, ako sa to často stáva v kaplnkách v Las Vegas.

V roku 2005 sa im narodila prvá dcéra Emmeline Bale. Takmer o 10 rokov neskôr pár privítal svoje druhé dieťa, syna Josepha Bala narodeného v roku 2014.

Stojí za zmienku, že ani Christian, ani Sibi (a to ani nehovorím o ich deťoch, keďže sú príliš malé) nemajú žiadne aktívne účty na sociálnych sieťach, na ktorých by mohli zdieľať svoje osobné fotografie. Len zriedka ich pristihnú paparazzi pri pizzi v miestnych reštauráciách Brentwood v Los Angeles, kde rodina momentálne býva.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Sibi má rada rôzne druhy aktívnych outdoorových športov, rád bicykluje a beháva. Sibi rada číta literatúru faktu. Ona a jej manžel sú aktívnymi podporovateľmi rôznych ekologických skupín, ako sú Greenpeace, Sea Shepherd Conservation Society a World Wildlife Fund. Obaja sú tiež členmi správnej rady fondu Dian Fossey Gorilla Fund.

Sibi sa vydala za Christiana Balea a nadviazala vzťah so zosnulým aktivistom za práva zvierat a podnikateľom Davidom Baleom, ktorý bol jej svokrom. Sibiina svokra je Jenny Jamesová, úspešná cirkusová umelkyňa, má tiež Gloriu Steinem ako jej svokru Gloria je slávna spisovateľka, feministka, novinárka a aktivistka, ako aj politická líderka.

Kto je Christian Bale?

Christian Charles Philip Bale sa narodil 30. januára 1974 v Haverfordwest, Pembrokeshire, Wales vo Veľkej Británii. Christian raz zdôraznené že je Angličan, aj keď sa narodil vo Walese, keďže obaja jeho rodičia sú Angličania. V roku 1981 sa Christianovi rodičia rozviedli a on sa s otcom presťahoval do Los Angeles v Kalifornii, keď mal sedem rokov. Ako herec debutoval v úlohe careviča Alexeja Romanova v televíznom filme Marvina J. Chomského Anastasia: Záhada Anny v roku 1986.

Fotenie TDKR

pridané Christian Bale (herec) na Pondelok 27. júna 2016

Pokračoval v natáčaní v rôznych filmoch ako tínedžerský herec, kde sa objavil ako Yum Yum vo filme Mio v krajine ďalekej (1987), Thomas Berger vo filme Swing Kids (1993) a Theodore Laurie Laurence vo filme Malé ženy (1994).

Bale sa však stal významnou hollywoodskou hviezdou v roku 2005 po získaní úlohy Batmana vo filme Christophera Nolana Batman Begins (s Heathom Ledgerom ako Jokerom, čo bola jeho posledná a posmrtná oscarová rola), potom vo filme Temný rytier v roku 2008 a nakoniec vo filme The Dark Knight Rises v roku 2012. Trilógia mala veľký úspech, okrem iného v nej účinkovali Gary Oldman, Anne Hathaway a Tom Hardy. Medzi Christianove najnovšie diela patria filmy ako Nepriateľstvo (2017), Mauglí: Legenda džungle (2018) a Ford v Ferrari (2019).

Vzhľad, štýl oblečenia

Sibi má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 11 palcov (1,80 m) a váži okolo 140 libier (64 kg), jej dôležité štatistiky momentálne nie sú k dispozícii.

Čo sa týka štýlu obliekania, Sibi sa rada oblieka a tohto zvyku sa nevzdáva už od čias modelingu. Fotky jej a jej manžela z červeného koberca často zverejňujú rôzne značky a módne blogy, pretože pár rád nosí Dolce & Gabbana , Armani a mnoho ďalších známych dizajnérskych značiek. Sibiinou obľúbenou farbou oblečenia je čierna, pretože ju často pristihnú, ako kráča po uliciach so svojimi deťmi v čiernom a tmavom oblečení, aj keď ide o ležérny štýl.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že Sibi má čistý majetok 100 000 dolárov , keďže všetok čas trávi väčšinou doma s deťmi alebo sprevádzaním manžela na rôznych akciách, na ktoré je pozvaný

Medzitým Christian nazhromaždil značný majetok 120 miliónov dolárov , rozvíjajúc svoju superúspešnú hereckú kariéru.