Nevyslovená pravda manželky Camerona Mathisona Vanessa Arevalo

ObsahKto je Vanessa Arevalo?

Vanessa Arevalo sa narodila v Portoriku 19. apríla, pričom rok svojho narodenia pred pozornosťou médií tajila, no zrejme okolo roku 1980 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má portorické občianstvo. Je modelka a podnikateľka , ktorá by však mohla byť najznámejšia ako manželka kanadsko-amerického herca a televízneho moderátora Camerona Mathisona.

Detstvo a vzdelanie

Vanessu vychovali v Portoriku spolu so svojimi súrodencami ich rodičia – ich otec bol stavebný robotník, zatiaľ čo ich matka pracovala ako pokladníčka v miestnom supermarkete.

Vanessa sa začala zaujímať o modeling vo veľmi ranom veku, pretože väčšina jej rovesníkov snívala o tom istom a občas zbierali peniaze na nákup dievčenského časopisu. Navštevovala druhý ročník strednej školy keď si to všimol modelingový skaut, ktorý jej so súhlasom rodičov pomohol rozbehnúť kariéru modelky. Vanessa bola na strednej škole fyzicky dosť aktívna, keďže hrala futbal a bola roztlieskavačkou. Po imatrikulácii sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru modelky.

Kariéra ako modelka

Vanessa sa tomu venuje aj dnes a momentálne je podpísaná s Los Angeles (LA) Models. Spolu s Nicole Kroll vytvorila aj líniu detského oblečenia KEA + JOBY.

Milostný život a manželstvo s Cameronom Mathisonom

Vanessa je dosť tajnostkárska, čo sa týka jej súkromných záležitostí, no niekoľko vecí týkajúcich sa jej manželstva s Cameronom Mathisonom je stále známych.

Obaja sa stretli na lyžovačke a po pár rokoch randenia Cameron požiadal Vanessu o ruku, kým boli na lyžovačke na Vail Mountain v Colorade – svadba sa konala 27. júla 2002 za účasti najbližších priateľov a rodiny oboch.

Vanessa Arevalo a Cameron Mathison

Dňa 20. apríla 2003 Vanessa im porodila syna Lucasa Arthura , zatiaľ čo ich dcéra Leila Emmanuelle nasledovala 7. júla 2006.

Vanessa ani Cameron nehovorili o žiadnych iných ľuďoch, s ktorými by mohli chodiť, takže od decembra 2020 je Vanessa vydatá za Camerona Mathisona a majú spolu dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Vanessa je veľkou milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú korytnačky, pričom je tiež veľkou milovníčkou psov, najmä mopslíkov. Pri mnohých príležitostiach pôsobila ako dobrovoľníčka v rôznych útulkoch pre zvieratá a je podporovateľkou organizácie Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA).

Vanessa rada cestuje a od svadby s Cameronom bola v rôznych kanadských mestách, pričom bola aj v mnohých štátoch USA a niekoľkých európskych krajinách – jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Paríž vo Francúzsku.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Channing Tatum, Ryan Reynolds a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Dear John, The Notebook a Leon: The Professional.

Vek, výška a čistý majetok

Vanessa má vraj niečo po 40-ke. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 1,88 metra a váži okolo 59 kg.

Cameron Mathison a Vanessa Arevalo*

pridané Tad N Dixie na Streda 3. júna 2020

Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela Camerona sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.

Kto je Cameron Mathison?

Cameron Mathison sa narodil v Sarnii v Ontáriu v Kanade 25. augusta 1969 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má kanadskú aj americkú národnosť. Stále môže byť najlepšie známy pre svoju postavu Ryana Laveryho v romantickom mysterióznom dramatickom seriáli Všetky moje deti, ktorý vytvorila Agnes Nixon a v ktorom si zahrali Susan Lucci, David Canary a Michel E. Knight – sleduje životy Ericy Kaneovej a jej „dlhého línia manželov“.

Séria sa vysielala v rokoch 1970 až 2011, zatiaľ čo Cameron sa k hercom pripojil v roku 1997 – séria získala 191 ocenení vrátane jednej Primetime Emmy, pričom bola nominovaná na 573 ďalších ocenení. Za svoj výkon získal Cameron cenu Soap Opera Digest Award za vynikajúceho mužského nováčika a bol nominovaný na dve ceny Daytime Emmy.

Camerona vychovávali spolu so svojím bratom v Sarnii ich rodičia Bill a Loretta. Študoval na Thornlea Secondary School v Ontáriu a po imatrikulácii v roku 1987 sa zapísal na McGill University so sídlom v Montreale v Quebecu, kde v roku 1993 ukončil bakalársky titul v odbore stavebné inžinierstvo.

Svoju modelingovú kariéru odštartoval po ukončení štúdia a začal účinkovaním v európskych, amerických a kanadských reklamách. Cameron sa nakoniec začal zaujímať o herectvo a začal chodiť na hodiny, pričom debutoval vo filme v dráme 54 z roku 1998 a pokračoval v úlohe hlavnej postavy v nezávislom filme Washed Up. Zostal väčšinou zameraný na sériu Všetky moje deti, ale stále sa občas objavil v reláciách a filmoch, ako je napríklad tanečná súťažná séria Dancing with the Stars, chat show Good Morning America a reality seriál Game of Homes .

Objavil sa aj v jednotlivých epizódach rôznych televíznych seriálov, ako sú Zúfalé manželky, Horúce v Clevelande a Castle, a tiež stvárnil hlavnú postavu v sérii deviatich filmov – Murder She Baked.

26. júla 2018 začal Cameron spolu s Debbie Matenopoulos moderovať rannú talk show Home & Family a naposledy v roku 2019 stvárnil Edwarda Taylora vo filme Vianočný klub.

Dňa 9. septembra 2019 bolo oznámené, že Cameron bol diagnostikovaný s karcinómom obličkových buniek a musel si vziať pár týždňov voľna, aby podstúpil liečbu.