• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Bryana Cranstona – Robin Dearden

Nevyslovená pravda manželky Bryana Cranstona – Robin Dearden

ObsahKto je Robin Dearden?

Robin Gale Dearden sa narodil 4. decembra 1953 v znamení Strelca v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je to 66-ročná herečka, pravdepodobne najznámejšia vďaka úlohe Kristy vo filme Magic Mongo, Lauren vo filme Posledná šanca a Diane Flareovej vo filme Chicanery. Je známa aj tým, že je manželkou slávneho herca Bryana Cranstona, ktorý sa preslávil ako Walter White v populárnom seriáli Breaking Bad (2008-2013).

Aká bohatá je teraz? Robin Dearden Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Robin Deardenovej odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré získala vďaka jej úspešnému zapojeniu sa do filmového priemyslu ako profesionálnej herečky, ktorá od začiatku svojej kariéry v roku 1976 hrala v takmer 40 televíznych a filmových tituloch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Robin Dearden, narodená 4. decembra 1953 v Los Angeles, Kalifornia, USA, je herečka známa z filmov Magnum, PI (1980), Breaking Bad (2008) a Chicanery (2017). Od 8. júla 1989 je vydatá za Bryana Cranstona. #robindearden #robingaledearden #cine #television #undíacomohoy #nació4dic1953 #happybirthday

Príspevok zdieľaný používateľom GcastilloR (@efemerides_de_famosos) 4. decembra 2019 o 3:18 PST

Navyše sa predpokladá, že zdieľa čistý majetok svojho slávneho manžela Bryana Cranstona, ktorý má majetok údajne cez 40 miliónov dolárov.

Raný život, národnosť, etnicita

Robin Dearden strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Los Angeles, kde ju vychovali jej rodičia, no ich mená a profesie zatiaľ médiám neprezradili. Tiež nie je známe, či má nejakých súrodencov alebo nie. Podľa národnosti je Američanka a patrí k belošskému kaukazskému etniku.

Začiatky kariéry a televízne úlohy

Robin Dearden debutovala v televízii ako Kristy v segmente Magic Mongo ranného detského programu ABC Krofft Supershow (1977-1978). Nasledovalo účinkovanie v niekoľkých menších úlohách v takých televíznych seriáloch ako David Cassidy – Man Undercover, Family a The Incredible Hulk.

V roku 1980 sa zamerala na televízne filmové tituly, hrala Joannu Yeager v akčnej dráme Trouble In High Timber Country, stvárnila Nancy Roberts v dráme Fugitive Family a vystupovala ako Rosie Caulpepper v mysterióznej kriminálnej dráme The Asphalt Cowboy. Robin potom získala úlohy Jenny Burnell v televíznom kriminálnom filme Vražda 1, tanečnica 0 (1983) a Sally v televíznom sci-fi komediálnom filme Earthlings (1984).

Filmový debut a ďalšie úlohy

Robin debutovala na striebornom plátne rolou Nancy McNaughton v komédii Stitches z roku 1985 po boku Parkera Stevensona a Geoffreyho Lewisa.

Potom sa objavila vo vedľajšej úlohe v roku 1988 v akcii The Big Turnaround, ktorú režíroval Joe Cranston, av roku 1990 bola obsadená ako Kate Wilson v telenovele NBC Generations, ktorú vytvorila Sally Sussman Morina. Hosťovala aj v takých televíznych seriáloch ako Airwolf, T.J. Hooker a Murder, She Wrote, medzi inými. Počas 90. rokov bola Robin relatívne neaktívna, pretože sa objavila iba ako Dr. Kennedyová v televíznom dramatickom thrilleri Smäd (1998) a hrala Lauren v dráma Posledná šanca (1999) , ktorú napísal a režíroval jej manžel Bryan Cranston.

Roky 2000 a 2010

V roku 2001 si Robin zahrala v úlohe Kate Harper v komédii Wooly Boys, po ktorej nasledovalo stvárnenie Julie v komédii Myron’s Movie a Diane v dramatickej romanci Illusion, obe v roku 2004.

Potom hosťovala ako emotívna žena v epizóde No Más neo-západnej kriminálnej drámy Breaking Bad v roku 2010 po boku svojho manžela a dcéry. Jej ďalší projekt prišiel v roku 2016, keď poskytla svoj hlas náčelníkovi Kucklesovi v animovanej fantasy komédii. Fantazijná nemocnica . Najnovšie si Robin zahrala Dianu Flare v komédii Chicanery z roku 2017, ktorú napísal a režíroval Charles Dennis.

Vzhľad a vitálna štatistika

Robin Dearden má dlhé svetlohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 3 palce (1,60 m). Ďalšie informácie o jej váhe, dôležitých štatistikách, veľkosti podprsenky, veľkosti šiat a veľkosti topánok nie sú k dispozícii.

Manželstvo s Bryanom Cranstonom

Robin Dearden je druhou manželkou Bryana, keďže bol v rokoch 1977 až 1982 ženatý so spisovateľom Mickeym Middletonom. Robin a Bryan sa zoznámili počas nakrúcania epizódy Airwolf vo februári 1984 a čoskoro začali spolu chodiť. Pár nakoniec prešiel uličkou na ceremónii, ktorá sa konala 8. júla 1989. Majú jedno dieťa – Robin porodila ich dcéra menom Taylor Dearden Cranston dňa 12. februára 1993, ktorá sa tiež angažuje vo filmovom priemysle ako herečka, známa tým, že si zahrala v úlohe Ophelie Mayerovej v komediálnom a dramatickom seriáli MTV Sweet/Vicious.

Kto je jej manžel? Bryan Cranston Krátka Wiki/Bio

Bryan Lee Cranston sa narodil 7. marca 1956 v znamení Rýb v Hollywoode v Kalifornii v USA.

Vychoval ho v Canoga Park v Kalifornii jeho otec Joseph Louis Cranston, bývalý amatérsky boxer a herec, a jeho matka Annalisa Cranston, rozhlasová herečka. Má staršieho brata Kylea a mladšiu sestru Amy. Jeho otec opustil rodinu, keď mal Bryan 11 rokov, ale nakoniec svojho otca našiel a udržiaval si s ním dobrý vzťah, kým jeho otec v roku 2014 nezomrel. Po imatrikulácii na Canoga Park High School sa Bryan zapísal na Los Angeles Valley College a promoval. v roku 1976 získal doktorát z politológie.

Začiatky kariéry

Bryan Cranston začal svoju hereckú kariéru, keď nastúpil do divadla Granada v údolí San Fernando.

WOW! Dnes som navštívil @OneWorldNYC. Úžasná prehliadka a výhľad. A múzeum 9/11 je nevyhnutnosťou. Emocionálne a dôležité#OWO

pridané Bryan Cranston na Nedeľa 16. júla 2017

Predtým, ako presedlal na televízne a filmové projekty, istý čas pracoval aj ako kazateľ, vysvätený zborom Universal Life Church. V úplných začiatkoch dostával väčšinou menšie úlohy, až kým ho nevybrali do role Douglasa Donovana v telenovele ABC Loving (1983-1985). Potom hral strýka Russella v krátkodobom sitcome CBS Raising Miranda v roku 1988 a v tom istom roku debutoval vo filme úlohou Jima v akčnom filme Veľký obrat, po ktorom nasledovalo stvárnenie Darrena v komédii Corporate Affairs v roku 1990. Okrem toho poskytol svoj hlas niekoľkým animovaným postavičkám vrátane Fei-Longa v anime filme Street Fighter II: The Animated Movie a Isamu Alva Dysona v anime miniseriáli Macross Plus v roku 1994.

Rise to Fame a Malcolm in the Middle

Bryan hral Tima Whatleyho v situačnej komédii NBC Seinfeld (1994-1997), po ktorej nasledovalo jeho stvárnenie Virgila ‘Gusa’ Grissoma v hudobnom komediálnom filme Toma Hanksa That Thing You Do! (1996) a Phil Hertzberg pri únose strategického veliteľstva (1997). V nasledujúcom roku sa objavil ako plukovník vojenského oddelenia I. W. Bryce vo vojnovej dráme Stevena Spielberga Zachraňte vojaka Ryana, po ktorej napísal, režíroval a hral ako Lance v dráme Posledná šanca v roku 1999. V rokoch 1999 až 2001 bol Bryan obsadený ako Tim Sacksky v sitcome CBS Kráľ kráľovien. Prišiel jeho veľký zlom hlavnú úlohu Hala v sitcome Fox Malcolm In The Middle , ktorý sa vysielal v rokoch 2000 až 2006, čo mu vynieslo tri nominácie na Primetime Emmy Award za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli. Potom hral Lucifera v miniseriáli ABC Family Fallen v roku 2007.

Svetové uznanie a prelomenie zlého

Bryan Cranston získal obrovské celosvetové uznanie za stvárnenie Waltera Whitea v r úspešná neozápadná kriminálna dráma Breaking Bad , vysielaný na sieti AMC v rokoch 2008 až 2013. Jeho výkon v seriáli sa stal jedným z najlepších v televíznej histórii a v rokoch 2008, 2009, 2010 mu vyniesol štyri ceny Primetime Emmy v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli, a 2014. Okrem iného mu to vynieslo dva Zlaté glóbusy a tri Screen Actors Guild Awards. V roku 2011 začal Bryan produkovať sériu, ktorá mu v rokoch 2013 a 2014 vyniesla dve ceny Primetime Emmy za výnimočný dramatický seriál. Neskôr si túto rolu zopakoval vo filme El Camino: A Breaking Bad Movie z roku 2019, ktorý režíroval Vince Gilligan.

Pokračujúci úspech

V roku 2013 Bryan vystupoval ako Lyndon B. Johnson v broadwayskej hre All The Way, za ktorú získal cenu Tony za najlepšieho herca v hlavnej úlohe v hre, a zopakoval si úlohu v rovnakom filme HBO vyrobenom pre televíziu. titul v roku 2016.

V roku 2015 si Bryan zahral titulnú rolu v životopisnom dramatickom filme Trumbo, za ktorý získal nomináciu na Oscara za najlepšieho herca . Potom spolu s Davidom Shoreom pre Amazon Studio vytvoril, produkoval, napísal a hral ako Vince v kriminálnom seriáli Sneaky Pete (2015-2017). Taktiež produkoval a poskytol svoj hlas Titanium Rexovi v animovanom komediálnom seriáli SuperMansion (2015-2019).

Najnovšie vyhral Bryan svoju druhú cenu Tony za najlepšieho herca v hlavnej úlohe v hre za jeho výkon ako Howarda Bealea v Network, ktorý napísal Lee Hall. Je oznámené, že sa predstaví ako Mack v pripravovanej fantasy dráme The One And Only Ivan po boku Angeline Jolie a Ramóna Rodrígueza. V súčasnosti pracuje na pripravovanej minisérii Your Honor.