Nevyslovená pravda manželky Bena Shapira – Mor Shapiro

Mor Shapiro je úspešná lekárka pracujúca v oblasti zdravia žien, ktorá je však slávnejšia ako manželka kontroverzného právnika, politického komentátora a rozhlasového moderátora Bena Shapira.

ObsahRaný život a rodina

Mor Toledano sa narodil v roku 1988 v Herzliya, Tel Aviv ‎Izrael, do rodiny židovského marockého pôvodu. Svoje rané roky žila v Tel Avive až do svojich 12 rokov, keď sa jej rodičia rozhodli presťahovať do USA a usadili sa v Sacramente v Kalifornii. Od mladosti chodila Mor na veľa hudobných kurzov, učila sa hrať na husle a klavír, chodila aj na spev, no neskôr uviedla, že nevie veľmi dobre spievať.

Vzdelanie

Mor začala svoje vzdelanie v Tel Avive, nakoniec maturovala na strednej škole v Kalifornii v roku 2006.

pridané Mor Shapiro na Streda 3. júla 2019

Potom sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles (UCLA) na odbor psychobiológia, keďže sa vždy zaujímala o zdravie atď. Po promócii v roku 2010 potom ďalšie dva roky skúmala vývojovú neurovedu na svojej Alma Mater, štúdium účinkov nepriaznivosti v ranom veku na vývoj mozgu v detstve na UCLA. Aby získala titul MD, nastúpila na uznávanú lekársku fakultu Davida Geffena na tej istej univerzite.

Kariéra

Mor pokračoval a nakoniec prevzal pozíciu rezidenta programu Family Medicine Residency Program so sídlom v nemocnici Kaiser Foundation Hospital so sídlom vo Fontane v Kalifornii.

Pracuje tiež v oblasti zdravia žien a ako inštruktorka klinických zručností Keďže sa Mor zaujíma o bioetiku, v roku 2011 spoluzaložila Etické sympózium so sídlom na David Geffen School of Medicine, teraz je to každoročné podujatie, ktoré vo všeobecnosti sponzoruje DGSOM. Rada pre odbornosť a záujmová skupina pre bioetiku.

Osobný život, manžel Ben Shapiro

Mor sa s Benom Shapirom stretla, keď bola študentkou strednej školy. Pár sa zasnúbil v roku 2007 a zosobášili sa v roku 2008. Mor aj Ben vyznávajú ortodoxný judaizmus, takže mali tradičnú židovskú svadbu, ktorá sa konala v Acre v Izraeli.

Hostia boli pozvaní, aby sa pripojili k ženíchovi a neveste na pláži, kde zložili svoj sľub. Za zmienku stojí, že hudbu k obradu napísal Benov otec, ktorý je profesionálnym skladateľom pracujúcim v Hollywoode.

Mor porodila ich prvú dcéru, Leeyu Eliana Shapiro, v roku 2014, ale o rok neskôr pár odhalil, že ich dcéra trpela ASD (defekt predsieňového septa) a musela podstúpiť komplikovanú operáciu na otvorenom srdci, operácia prebehla v poriadku a Leeya sa úplne zotavila. . V roku 2016 Mor a Ben privítali ich druhé dieťa, syna, ktorého meno je stále utajené – Ben v jednom zo svojich tweetov zdieľal, že je hrdý na svoju manželku, ktorá hrdinsky znášala pôrod, ktorý trval 26 hodín!

Dňa 4. marca 2020 Ben a Mor privítali svoje tretie dieťa, ďalšiu dcéru, ktorá sa narodila oznámil samotným Benom na svojom oficiálnom účte na Twitteri. Od roku 2020 bývajú v Los Angeles v Kalifornii. V roku 2019 správy informovali, že FBI zatkla muža, ktorý prišiel z Washingtonu, aby sa Benovi a členom jeho rodiny vyhrážal smrťou.

Kto je Ben Shapiro?

Morov manžel Benjamin Aaron Shapiro sa narodil 15. januára 1984 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Jeho rodičia pracujú v Hollywoode, keďže jeho otcom je skladateľ Michael Gordon Shapiro, ktorý napísal hudbu k televíznym seriálom High Adventure (1996) a Time for Passion (2011).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ideme na to! Moje prednáškové turné @yaf_ práve začína!

Príspevok zdieľaný používateľom Ben Shapiro (@officialbenshapiro) 4. októbra 2018 o 19:14 PDT

Benova matka je výkonná televízna producentka. Po ukončení Kalifornskej univerzity v roku 2004 sa Ben zapísal na právnickú fakultu Harvard, ktorú ukončil s vyznamenaním v roku 2007. Neskôr založil nezávislú právnickú poradenskú spoločnosť s názvom Benjamin Shapiro Legal Consulting, ktorá funguje aj v roku 2020.

Kariéra Bena Shapira

Ben napísal 10 kníh, počnúc rokom 2004, vrátane bestsellerov ako Porn Generation: How Social Liberalism Is Corrupting Our Future (2005), The People kontra Barack Obama: The Criminal Case Against the Obama Administration (2014) a The Right Side of History: How Reason and Moral Purpose Make the West Great (2019).

Bol veľkým redaktorom v Breitbart News, ale odišiel v roku 2016. Spolu so svojím partnerom Jeremym Boreingom Ben spoluzakladal mediálny zdroj Truth Revolt, ktorý nakoniec v roku 2018 ukončil svoju činnosť.

Od roku 2012 Ben pracuje ako moderátor v rádiu, začínal na KRLA-AM 870, neskôr moderoval reláciu The Morning Answer. V roku 2015 Ben a Jeremy Boreing založili ďalší mediálny zdroj The Daily Wire Ben tam stále zastáva pozíciu šéfredaktora.

Ben je populárny rečník, ktorého pozvali, aby predniesol prejav na svojej Alma Mater, ktorú organizovala organizácia Berkeley College Republicans, v ktorej kritizoval princípy politiky identity. Mara Wilson, populárna spisovateľka a herečka, známa tým, že stvárnila Matildu v rovnomennom filme Dannyho DeVita, je Benova sesternica.

Kontroverzia o názore Bena Shapira na manželstvá homosexuálov

Ben vo svojom rozhovore pre Davea Rubina v relácii The Rubin Report zdieľané že bol proti tomu, aby vláda dotovala manželstvá homosexuálov, v skutočnosti proti tomu, aby vláda vstupovala do akéhokoľvek druhu manželstva, pretože bol presvedčený, že vláda by sa do manželstiev nemala vôbec zapájať. Jeho slová však boli vytrhnuté z kontextu a v médiách vyvolali množstvo špekulácií o tom, že je údajne proti manželstvám homosexuálov. „Teraz, keď vláda zakotvila manželstvá homosexuálov, ďalším krokom bude ísť k veriacim ľuďom a povedať im, že sa musia zapojiť do svadieb osôb rovnakého pohlavia. Takže ako nábožnému človeku je to pre mňa problematické,“ povedal Ben. odpoveď na ťažkú ​​otázku Davea Rubina.

som tiež uviedol že by nešiel na svadbu homosexuálov, keďže nechce nikoho prinútiť, aby sa pripojil k jeho svadbe v jeho synagóge. Aj keď Ben zdôraznil, že nie je proti manželstvám homosexuálov, ale nestaral sa o to, bol volal a homofóbny okolo sociálnych médií zdrojov . Ben tiež uviedol, že nikdy nedostane AIDS (tiež to nazýva „choroba spôsobená správaním“), keďže bol panna, keď sa oženil so svojou manželkou, a ona bola v tom momente tiež panna, nebral žiadne drogy a nebral. Nemal žiadne promiskuitné vzťahy, takže si bol istý, že jediný spôsob, ako dostať AIDS, bola transfúzia krvi.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Počas štúdia na univerzite Mor spievala na vysokej škole a capella, aj keď predtým uviedla, že nevie spievať.

Mor je známa svojou láskou k umeniu, hudbe, kresleniu a remeslám. Ako zaneprázdnená matka si stále nájde chvíľu voľna, aby si užila pokojný večer s manželom, pozerala televíznu reláciu alebo obľúbený seriál. Medzi jej obľúbené patria Game of Thrones, Friends, má rada aj muzikály ako Pipin, Hairspray a Wicked.

Vzhľad, štýl oblečenia

Mor má dlhé tmavohnedé vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,60 m) a váži okolo 141 libier (61 kg), jej dôležité štatistiky momentálne nie sú k dispozícii. Čo sa týka štýlu obliekania, často ju vídať v neformálnom oblečení, pričom sa drží tmavých odtieňov, ako je čierna, hnedá atď. Tiež rada nosí džínsy, ale nerada nosí vysoké opätky.

Čistý majetok a plat

Odhaduje sa, že od roku 2020 bude čistý majetok Mor okolo 1,2 milióna dolárov , zatiaľ čo jej manžel Ben Shapiro má údajne majetok 20 miliónov dolárov .