• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Adama Scotta – Naomi Sablan

Nevyslovená pravda manželky Adama Scotta – Naomi Sablan

ObsahKto je Naomi Sablan?

Naomi Sablan sa narodila 8. októbra 1972 v Spojených štátoch amerických. Je producentkou, spisovateľkou a herečkou, no možno najznámejšia je manželka herca Adama Scotta. Jej manžel je známy svojou úlohou v mnohých televíznych reláciách, vrátane Parks and Recreation, v ktorých hral úlohu Bena Wyatta. Medzi ďalšie predstavenia, v ktorých bol, patria Big Little Lies a The Good Place.

Čistá hodnota Naomi Sablanovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Naomi Sablan odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v zábavnom priemysle, keď pracovala na mnohých úspešných televíznych a filmových projektoch.

Naomi a Adam Scott

pridané Hviezdna noc na Pondelok 27. februára 2017

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, keďže Scott má čisté imanie odhadované na viac ako 8 miliónov dolárov.

Život a kariéra

Naomi žila svoj život relatívne mimo centra pozornosti, v zábavnom priemysle v produkcii a písaní. Približne v rovnakom čase manželstva so Scottom bola pridruženou producentkou a scenáristkou pre The Andy Milonakis Show, komediálnu skečovú show vysielanú na MTV a predstavovala herca Andyho Milonakisa a jeho skutočných susedov v Lower East Side na Manhattane.

Potom si dala v práci dlhú prestávku, pretože bola zaneprázdnená zakladaním rodiny a podporovaním manžela.

Vrátila sa v roku 2012 s Najväčšia udalosť v histórii televízie , ktorú vytvorila po boku svojho manžela. Prehliadka bola odvysielaná na Adult Swim a je to mockumentary predstavujúci remake televíznej show z osemdesiatych rokov. Neskôr pracovala so svojím manželom ešte raz v The Overnight, nezávislom filme o páre, ktorý sa po presťahovaní na nové miesto zoznámi s iným výstredným párom. V tom istom roku ju časopis Variety označil za jednu z 10 najlepších producentiek roka. Niektoré z jej nedávnych projektov zahŕňajú Other People a Ghosted, čo sú ďalšie projekty v spolupráci s jej manželom.

Manžel – Adam Scott

Adam vyrastal v Santa Cruz v Kalifornii a vychovávali ho učitelia na dôchodku. Má sicílsky a americký pôvod a vyrastal s dvoma staršími súrodencami. Počas strednej školy sa u neho prejavil silný záujem o herectvo a po maturite sa zapísal na Americkú akadémiu dramatických umení so sídlom v Los Angeles. Po ukončení štúdia sa začal obzerať po rôznych hereckých úlohách.

Počas roku 2000 sa objavil v niekoľkých filmoch, ako napríklad Torque, Knocked Up, Step Brothers, The Aviator a High Crimes. Pracoval aj na rôznych televíznych projektoch, pričom jedno z jej prvých vystúpení bolo v Boy Meets World ako Griff Hawkins.

Hral v láske Davida vo filme Six Feet Under a tiež pracoval na Eastbound & Down, kde stvárnil narkomanu front office zástupcu bejzbalového tímu. Potom získal veľa pozornosť za prácu vo filme Party Down a bol nominovaný na Entertainment Weekly Ewwy, hru publikácie o Emmy.

Neskoršia kariéra – Adam Scott

V roku 2011 Scott pracoval na filme Our Idiot Brother predtým, ako ho obsadili do filmu Priatelia s deťmi. Potom si zahral šéfa spoločnosti v titulnej postave vo filme Tajný život Waltera Mittyho, v ktorom hral Ben Stiller, a je adaptáciou rovnomennej poviedky od Jamesa Thurbera.

Pustil sa aj do drámy s filmom The Vicious Kind, ktorý mu priniesol veľa pozitívnych recenzií, keďže predviedol inú postavu, než sú jeho obvyklé komediálne kúsky. Za svoj výkon získal viacero ocenení na festivaloch nezávislých filmov.

Približne v rovnakom čase bol obsadený do jednej zo svojich najznámejších úloh vo filme Parks and Recreation, v ktorom stvárnil audítora Bena Wyatta. Najprv hosťoval, než sa stal hlavnou postavou, pričom zostal od druhej série až do konca seriálu v roku 2015. Hrali v ňom Chris Pratt, Aubrey Plaza a Rashida Jones, príbeh je satirou politiky v USA. , najmä v Kalifornii, a dostal veľa pochvala v poslednej časti svojho chodu.

Nedávne projekty – Adam Scott

Koncom roka 2010 začal Scott spolupracovať s Adult Swim na niekoľkých projektoch, vrátane komédie Detská nemocnica a jeho spolupráce s manželkou Najväčšia udalosť v histórii televízie. Pracoval aj na šou Comedy Central Nick Swardson’s Pretend Time a bol opakujúcou sa postavou v The Good Place. Jedným z jeho najnovších televíznych projektov je Big Little Lies, ktorý sa vysielal na HBO, ktorý bežal dve sezóny a hrali v ňom Reese Witherspoon a Nicole Kidman. Šou si vyslúžila veľa chvály za herecké výkony, scenár a réžiu. V tom istom čase pracoval na sitcome Ghosted, ktorý však trval iba sezónu predtým, než bol zrušené .

Vo filme sa viac sústredil na nezávislé projekty, ako je vidieť v The Overnight a ACOD. Bol jednou z hviezd hororového filmu Krampus , ktorý, ako už názov napovedá, vychádza z folklórneho tvora známeho v regiónoch Nemecka. Okrem herectva sa venoval aj podcastovým projektom – bol spolumoderátorom show U Talkin’ U2 To Me, ktorá pokrývala najmä skupinu U2. Pracoval aj na podcaste podobného formátu, o kapele REM. Je známe, že je stálym hosťom iných podcastov, vrátane Armchair Expert s Daxom Shepardom a Comedy Bang! Bang!

Osobný život

Naomi sa za Adama vydala niekedy v roku 2005 a majú spolu dve deti, svoj vzťah a rodinu držia väčšinou mimo pozornosti. Jej manžel je veľkým fanúšikom Hviezdnych vojen, najmä herca Marka Hamilla, ktorého dokonca pozval na svoje narodeniny v druhej triede. Nie je známe, či zdieľa rovnaký názor. Ako je zrejmé z podcastov, je veľkým fanúšikom kapiel REM a U2, aj keď nie je známe, či je aj Naomi na rovnakej lodi.