Nevyslovená pravda manžela Yvonne Strahovskej – Tim Loden

ObsahKto je Tim Loden?

Tim Loden sa narodil 9. júna 1982 v Spojených štátoch amerických a je hercom a zároveň aj producentom, no možno viac známy ako manžel herečky Yvonne Strahovski. Jeho manželka sa preslávila rolou agentky CIA Sarah Walker v televíznom seriáli Chuck a medzi ďalšie populárne projekty, na ktorých pracovala, patrí Príbeh služobníčky, Dexter, Mass Effect a Ja, Frankenstein.

Čistá hodnota Tima Lodena

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Tima Lodena odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil svojou prácou v zábavnom priemysle.

„Príbeh služobníčky“ Alum Yvonne Strahovski je tehotná a čaká prvé dieťa s manželom Timom…

pridané Frostsnow na Nedeľa 13. mája 2018

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojej manželky, pretože Strahovski má čistý majetok odhadovaný na viac ako 12 miliónov dolárov vďaka jej práci v mnohých projektoch a filmoch mainstreamovej televízie.

Raný život, vzdelanie a kariéra

Tim sa začal zaujímať o herectvo na vysokej škole, keď bol študentom podnikového manažmentu a marketingu na Michiganskej štátnej univerzite. Počas tejto doby sa objavil v niekoľkých školských hrách a po ukončení štúdia pokračoval v kariére v tejto profesii. Jednou z jeho prvých úloh bolo hosťovanie v televíznej šou Chuck, kde sa stretol so svojou budúcou manželkou.

Potom, čo sa tam objavil, pracoval na niekoľkých ďalších projektoch, ako napríklad Vantastic, a potom sa pozrel do výroby. Bol považovaný za výkonného producenta filmu Bloodlines pred jeho režijným debutom v roku 750, za ktorý bol tiež považovaný za jednu z jeho hviezd. V roku 2017 sa stal koproducentom sci-fi filmu Extinction, ktorý vyšiel cez Netflix a v hlavných úlohách si zahrali Michael Pena, Mike Colter a Lizzy Caplan. Film získal niekoľko ocenení na festivaloch ako Hollywood Independent Reel Festival a Canadian Diversity Film Festival.

Manželka – Yvonne Strahovski

Yvonnini rodičia pochádzajú z Poľska, ktoré odišli za lepším životom do Austrálie, kde sa narodila, jej matka pracovala ako laborantka, zatiaľ čo jej otec bol elektronický inžinier. Už v detstve sa u nej prejavil záujem o herectvo, ktorý podporovali aj jej rodičia. Začala chodiť na hodiny herectva ako 12-ročná a potom navštevovala Santa Sabina College. Po maturite na strednej škole sa zapísala na University of Western Sydney a stala sa súčasťou školského divadelného súboru a bola tiež zodpovedná za spoluzaloženie malej divadelnej spoločnosti.

Niektoré z jej inscenácií počas tohto obdobia zahŕňali Twelfth Night a mala tiež úlohu v miestnej televíznej show Headland, v ktorej hrala postavu Freyu Lewis. Po niekoľkých ďalších projektoch v Austrálii predložila konkurz do americkej šou Chuck a zároveň sa zúčastnila konkurzu na ďalšie šou v nádeji, že prelomí. Výrobcovia z Chuck rýchlo sa o ňu začali zaujímať a po tom, čo sa rozbehla s budúcim kolegom Zacharym Levim, bola prijatá, čím sa stal jej prvým hollywoodskym projektom.

Úspech a ďalšia práca – Yvonne Strahovski

Chuck sleduje príbeh titulnej postavy, ktorú hrá Zachary Levi, počítačový mág, ktorý sa ocitne zapletený do vládneho sprisahania, keď sa mu do mozgu nahrá program obsahujúci množstvo špionážnych tajomstiev.

Zatiaľ čo priebeh show bol plný mnohých neistôt, pokiaľ ide o obnovenie, jej fanúšikovská základňa bola veľmi lojálna a dokonca povzbudila sieť reštaurácií Subway, aby sa stala hlavným sponzorom show. Prehliadka bola pre Strahovského rozhodujúcim momentom v kariére, ktorý si neskôr vďaka svojej rastúcej popularite našiel viac práce.

Nakoniec sa pustila do sveta videohier a stala sa súčasťou franšízy Mass Effect a vyjadrila postavu Mirandy Lawson. Bola tiež animovaná a jej tvár bola naskenovaná, aby bola postava v jej podobe. V roku 2011 pracovala na filme Killer Elite po boku Jasona Stathama a potom sa objavila vo filme The Guilt Trip, kde spolupracovala so Sethom Rogenom.

Ona vyhral početné ceny Teen Choice Awards za jej prácu v Mass Effect 2 a Chuck krátko nato. A v tom istom roku bola obsadená do filmu Ja, Frankenstein, ktorého produkcia trvala asi tri roky.

Nedávne projekty – Yvonne Strahovski

V roku 2012 bola Yvonne zaradená do zoznamu Hot 100 magazínu Maxim, ktorý vybrali mužskí čitatelia. Ona potom sa pripojil k obsadeniu seriálu Dexter počas jeho siedmej sezóny, kde hrá postavu Hannah McKay, ktorá je zapojená do prípadu vraha. Prehliadka sleduje život titulnej postavy, forenzného experta, ktorý vystupuje ako bdelý sériový vrah, ktorý loví vrahov, ktorým sa darí uniknúť spravodlivosti.

Po tejto úlohe debutovala na Broadwayi v oživení inscenácie Golden Boy, predstavenie, ktoré jej vynieslo cenu Theatre World Award.

Jedným z jej najnovších projektov je televízny seriál The Handmaid’s Tale, ktorý sa vysiela na Hulu. Predstavenie je založené na rovnomennom románe Margaret Atwoodovej, ktorý sleduje fiktívny dystopický čas po druhej americkej občianskej vojne, kde slúžky sú ženy, ktoré sú ako nositeľky otroctva, jej účinkovanie v seriáli jej pomohlo získať nomináciu na cenu Primetime Emmy. Pracovala aj na filme Predátor, štvrtom filme série, a má sa objaviť vo filme The Tomorrow War, v ktorom si zahrali aj Chris Pratt a JK Simmons.

Osobný život

Po stretnutí s Chuckom začali Tim a Yvonne chodiť a nakoniec svoj vzťah zverejnili. V roku 2017 ona oznámil že sa už tajne vzali v Paso Robles v Kalifornii. Jeho manželka počas rozhovoru poznamenala, že to bola veľmi horúca udalosť a pár sa dokonca vo svadobnom oblečení ponoril do jazera, aby sa schladil. Majú spolu dieťa a vlastnia aj psieho miláčika. Jeho manželka je pevným zástancom adopcie domácich miláčikov a dokonca spolupracovala s organizáciou PETA v kampani Adoptujte, nekupujte. Tim pravdepodobne zdieľa jej presvedčenie a obhajobu.