Nevyslovená pravda manžela Tamron Hall – Steven Greener

ObsahKto je manžel Tamron Hall Steven Greener? Wiki Bio

Steven Greener sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 28. júna 1967 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je filmový producent, podnikateľ a hudobný manažér , ktorý sa však dostal do centra pozornosti až po tom, čo sa oženil s Tamron Hall, slávnou americkou novinárkou a moderátorkou televíznej talkshow.

Raný život a vzdelanie

Steven bol vychovaný v Los Angeles spolu so svojím mladším bratom, ich otcom, ktorý bol obchodníkom, a ich matkou, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Steven Greener (narodený 28. júna 1967) je americký filmový producent, hudobný manažér, podnikateľ a slávna osobnosť…

pridané Bahar Say na Piatok 8. marca 2019

Steven sa začal zaujímať o filmy už počas základnej školy a chcel sa stať slávnym hercom, rovnako ako väčšina jeho rovesníkov, čo sa však zmenilo, keď sa zapísal na miestnu strednú školu a začal sa zaujímať o podnikanie svojho otca. Jeho vášeň pre filmy sa neskôr obnovila, ale rozhodol sa stať sa filmovým producentom a nie hercom. Po imatrikulácii v roku 1985 sa zapísal na Štátnu univerzitu v New Yorku a v roku 1989 ukončil bakalársky titul.

Stevenova kariéra

Steven slúžil ako manažér s mnohými slávnymi hudobníkmi, z ktorých niektorí sú okrem iného Kurt Cobain, John Lennon a Smokey Robinson, no známy je skôr ako filmový producent.

Svoj prvý film – Above the Rim – produkoval v roku 1994, ktorý režíroval a napísal Jeff Pollack a hrali v ňom Duane Martin a Tupac Shakur. Film sleduje basketbalovú hviezdu navštevujúcu strednú školu, ktorej brat je drogový díler – Warren G získal nomináciu na MTV Movie Award za najlepšiu filmovú pieseň. Nasledujúci rok Steven pracoval na dokumentárnom komediálnom filme Sommore: Bitch House, ktorý režíroval Rusty Cundieff a v roku 1999 bol producentom dramatického filmu That Championship Season, ktorý bol nominovaný na Prism Commendation za televízne filmy a minisériu.

Steven si potom dal päťročnú prestávku v práci, kým neprodukoval romantickú komédiu Mr 3000, ktorá je o starnúcej bejzbalovej hviezde, získal jednu cenu a bol nominovaný na ďalších päť.

V tom istom roku Steven pôsobil ako výkonný producent kriticky uznávanej drámy Goodnight, Joseph Parker, ktorú režíroval aj napísal Dennis Brooks.

V roku 2006 pracoval na romantická komédia Hádaj kto , v ktorej hrali Ashton Kutcher a Bernie Mac a bola nominovaná na 16 cien, potom pokračovala v produkcii 104 epizód rodinnej komediálnej drámy The Bernie Mac Show. Niektoré z jeho nasledujúcich prác boli na komediálnom hudobnom filme Soul Men, komediálnom filme Starting Under a televíznom špeciáli Welcome to the Family v roku 2010. V roku 2011 bol Steven výkonným producentom komediálneho seriálu Roseanne's Nuts. pracoval na dramatickom filme Woman Thou Art Loosed: On the 7th Day, ktorý bol nominovaný na cenu Image Award za výnimočný nezávislý film.

Niektoré zo Stevenových neskorších diel boli v roku 2012 v špeciálnom televíznom komediálnom seriáli Comedy Central Roast of Roseanne, v roku 2012 v komediálnom filme Downwardly Mobile a v roku 2015 v seriáli reality Love Thy Sister.

Milujte život a manželstvo s Tamron Hall

Steven a Tamron sa zoznámili v roku 2013, keď ich zoznámil spoločný priateľ, no začali spolu chodiť, až keď sa začiatkom roka 2017 opäť skrížili cesty. Boli spolu asi dva roky, kým sa zosobášili na malom obradu, ktorého sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. a nebol pokrytý médiami, pretože Steven a Tamron to držali v tajnosti. V marci 2019 Tamron použila svoje účty na sociálnych sieťach, aby oznámila, že je tehotná, a dňa 25. apríla , porodila ich syna Mosesa, meno si vybrala preto, lebo Steven a Tamron sú veľmi nábožní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujte tieto pripomienky Google. V tento deň 4. marca som zdieľal požehnanie v brušku!!! 32 týždňov tehotenstva #mamaandmoses Vyzerá to ako včera.

Príspevok zdieľaný používateľom Tamron Hall (@tamronhall) 4. marca 2020 o 4:50 PST

Steven aj Tamron boli v dlhodobých vzťahoch predtým, ako sa stretli. Tamron chodil štyri roky s iným hercom a zasnúbili sa, ale o dva mesiace neskôr sa z neznámych dôvodov rozhodli rozísť. Hovorí sa, že Steven bol predtým ženatý a že sa s manželkou rozviedli po troch rokoch spolužitia, ale neexistujú žiadne ďalšie potvrdené podrobnosti.

Záľuby a iné záujmy

Steven rád cvičí a vyhlásil, že je to jeho obľúbená forma relaxu – každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni a snaží sa dodržiavať trochu prísnu diétu, pretože je to dôležité pre jeho zdravie. Jeho obľúbená farba je modrá. Medzi jeho hlavné záľuby patrí počúvanie jazzu a populárnej hudby, čítanie romantických a historických kníh a cestovanie.

Steven bol pracovne aj zábavne v mnohých štátoch USA a navštívil niekoľko európskych krajín, ako je Anglicko a Nemecko, pričom pri niekoľkých príležitostiach bol aj v Ázii. Je milovníkom zvierat a má psa.

Niektorí zo Stevenových obľúbených hercov a herečiek sú Vin Diesel, Tom Hanks a Emma Stone, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú série Rýchlo a zbesilo, Terminál a Amazing Spider-Man.

Vzhľad a čistý majetok

Steven má 52 rokov.

Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,85 m a váži okolo 86 kg – jeho vitálne štatistiky sú 42-32-37, jeho veľkosť bicepsu je 16 palcov.

Od júna 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov. zatiaľ čo Čistý majetok Tamronu je údajne viac ako 5 miliónov dolárov.

Kto je Tamron Hall? Wiki Bio

Tamron Hall sa narodila v Luling, Texas, USA, 16. septembra 1970 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Tamron získala uznanie, keď začala pracovať v NBC News ako ich národný spravodajca.

Tamron sa začala zaujímať o žurnalistiku, keď navštevovala základnú školu, pracovala pre školské noviny a ako dobrovoľníčka v miestnej rozhlasovej stanici.

Po imatrikulácii v roku 1988 Tamron sa zapísal na Temple University vo Philadelphii v Pensylvánii, kde v roku 1992 ukončila bakalársky titul v odbore rozhlasová žurnalistika. Svoju kariéru odštartovala v tom istom roku, keď nastúpila na stanicu KBTX v Bryan, Texas, kde pôsobila ako ich generálna reportérka pred presťahovaním. na KTVT vo Fort Worth v Texase. Po štyroch rokoch sa presťahovala do Chicaga v Illinois a pripojila sa k stanici WLFD-TV, kde pracovala ako ich reportérka a moderátorka relácie. V lete 2007 Tamron začala pracovať v MSNBC a pre NBC News a v roku 2008 mala príležitosť urobiť rozhovor s Barackom Obamom. V MNSBC a NBC News zostala desať rokov a potom 1. februára 2017 odišla.

Tamron sa stala populárnou v roku 2010, keď bola pozvaná, aby moderovala všedný denný diskusný program News Nation s Tamron Hall, pričom je známa aj vďaka hosťovaniu relácie Deadline: Crime With Tamron Hall, ktorá sa začala vysielať v júli 2013 na Investigation Discovery Channel. Tamron začala moderovať Today’s Take show 24. februára 2014 a po troch rokoch odišla, keď začala moderovať talk show Tamron Hall v júli 2017, spolupracovala s Harveym Weinsteinom, ale ich partnerstvo sa skončilo po tom, čo bol Harvey obvinený zo sexuálneho zneužívania. Hoci Tamron nie je herečka, objavila sa v jedinej epizóde dennej lekárskej drámy General Hospital dňa 13. septembra 2019.

Tamron bola v roku 1999 nominovaná na cenu Emmy za film The Bottom Line av roku 2010 získala cenu Lew Klein Alumni in the Media Award udeľovanú Temple University, pričom bola nominovaná na ďalšiu cenu Emmy. V roku 2011 bola nominovaná na svoju tretiu cenu Emmy za Education Nation: Teacher Town Hall, zatiaľ čo v roku 2016 získala cenu Edwarda R. Murrowa za svoju šou o domácom násilí. Mohli ju vidieť v rôznych časopisoch, ako napríklad Ebony, People a The Huffington Post.

Odkedy bola v roku 2004 zavraždená jej sestra Renate, Tamron bojuje proti domácemu násiliu. Vrah jej sestry nebol postavený pred súd, ale je známe, že Renate trpela domácim týraním. Tamron pomohol získať približne 40 000 dolárov na boj proti zneužívaniu.