Nevyslovená pravda manžela Sasha Banks - Sarath Ton

ObsahKto je Sarath Ton?

Sarath Ton sa narodil 9. júna 1983 v Springfielde, Massachusetts, USA a je návrhárom kostýmov a profesionálnym zápasníkom na dôchodku, známym svojou prácou v rámci World Wrestling Entertainment (WWE). Počas svojej wrestlingovej kariéry bol známy svojimi vysoko lietajúcimi pohybmi a akrobatickým wrestlingovým štýlom, zábavným, ale riskantným štýlom wrestlingu. Je manželom profesionálnej zápasníčky Sashy Banksovej, ktorá je známa tým, že súťaží vo WWE a niekoľkokrát vyhrala ženský šampionát.

Čistá hodnota Saratha Tona

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Sarath Ton odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v wrestlingovom priemysle. Aj keď už nevystupuje ako zápasník, za prácu v kostýmovom výtvarníkovi dostáva stály plat. Pravdepodobne ťaží aj z úspechu Sasha Banksa, ktorého čisté imanie sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.

Wrestlingové začiatky

Sarath vyrastal v Massachusetts a v mladom veku sa zamiloval do sveta profesionálneho wrestlingu, ktorý spopularizovali mená ako World Wrestling Federation (WWF) a World Championship Wrestling (WCW).

Ako tínedžer sa začal učiť zápasiť pod vedením Kevina Landryho, ktorý je známy svojimi krátkymi vystúpeniami v rámci WWE a pri jednej príležitosti vyhral titul Hardcore.

Po niekoľkých rokoch tréningu debutoval v roku 2002 ako súčasť Premier Wrestling Federation Northeast ( PWF ), ktorá sídlila na Rhode Island a pôsobila od roku 2000 do roku 2013. Prijal wrestlingové meno Kid Mikaze a počas prvého roku získal svoj prvý titul po boku Mikea Paivu, keď bojovali o PWF Northeast Tag Team Championship počas podujatia, PWF Northeast Vindication. Po svojej práci a víťazstve sa objavil v rôznych ďalších propagačných akciách v severovýchodnej časti USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Už je to nejaký čas, čo som si poriadne zabehal, tak prečo do toho neprihodiť vestu 🤢🤮 ďakujem @maestrosclassic za tank. pomohlo mi to udržať vestu pred odieraním lol. dnešný tréning: Zahriatie Aktívny strečing WOD 4,25 míľový beh – 20 libier vesta Môj čas – 40:27 Tretie kliky – 15 Bosu DB fly – 10 Arnold press – 12 KB ohnutý cez rad – 15 #itsgottobedone

Príspevok zdieľaný používateľom Sarath Ton (@iammikaze) 13. júna 2020 o 9:00 PDT

Cesta k WWE

Ako roky plynuli, Ton sa objavil aj na iných propagačných akciách, ako sú Top Rope Promotions, Connecticut Wrestling Entertainment a New England Frontier Wrestling. Pravidelne sa objavoval aj na súpiske Chaotic Wrestling, kde vyhral CW Tag Team Championship, neskôr vyhral aj CW New England Championship a CW Heavyweight Championship. Pokračoval v zápasení aj pre PWF a po strate titulov tag teamu oň opäť úspešne bojoval. Neskôr tiež vyhral PWF Mayhem Junior Heavyweight Championship.

V roku 2012 si splnil sen, keď podpísal zmluvu, aby sa stal súčasťou zoznamu WWE, čo ho viedlo k debutu pod názvom prsteňa Rutherford Hayes. Urobil svoje debutovať v programe Monday Night Raw spolupracoval s Willardom Filmore, ale obaja boli ľahko porazení Rybackom, ktorý bol v tom čase pripravený na veľký tlak v rámci spoločnosti. Sarath sa sporadicky objavoval ako talent na zlepšovanie. potom v roku 2015 prešiel k vývojovej značke WWE NXT a začal spolupracovať s Jasonom Jordanom. Jeho prvý zápas bol nevysielaný temný zápas, v ktorom on a Jordan bojovali proti The Vaudevillains.

Mal sa stať súčasťou divízie NXT tag team, ale vážne zranenie mu nedovolilo vrátiť sa do súťaže. Potom ho WWE najala ako kostýmového návrhára pod menom Mikaze a odvtedy je v spoločnosti.

Manželka – Sasha Banks

Sashina rodina sa narodila ako Mercedes Justine Kaester-Varnado a počas jej mladosti sa pohybovala, pretože jej brat bol zdravotne postihnutý a musel podstúpiť liečbu na rôznych miestach v USA. Nakoniec sa usadili v Bostone v štáte Massachusetts, kde sa začala zaujímať o profesionálny wrestling. Učila sa doma a počas tejto doby vyrastala pri sledovaní All-Japan Women’s Pro Wrestling (AJW) a WWF.

V roku 2008 sa pripojila k Chaotic Wrestling ako jedna z jeho začínajúcich zápasníkov, čo viedlo k jej debutu o dva roky neskôr pod názvom Mercedes KV. Dva roky súťažila o postup v tímoch a medzirodových tímoch. Niekoľkokrát súťažila o prvenstvo, kým nedostala príležitosť proti Alexxis a prvýkrát vyhrala titul. Počas spolupráce s Chaotic sa objavila aj v iných propagačných akciách, ako napríklad New England Championship Wrestling (NECW) a (National Wrestling Alliance). Pokračovala v obhajobe titulu Chaotic Wrestling Women's niekoľkokrát, až kým v roku 2012 nepodpísala zmluvu s WWE a titul nechala neobsadený.

Úspech Sasha Banks

Pripojila sa k vývojovej značke NXT, kde prevzala názov prsteňa Sasha Banks a stala sa súčasťou toho, čo by sa dalo nazvať štyri jazdkyne wrestlingu, čo je narážka na podobný titul vo svete zmiešaných bojových umení (MMA). Bola jednou z prvých žien, ktoré pomohli legitimizovať technický zápas v ženských zápasoch vo WWE. Jej zápas s Bayleym na NXT TakeOver: Respect bol prvý, ktorý priniesol titulok o prevzatí NXT. Aj ona bola súčasťou prvej Železná žena zápas v histórii WWE.

V roku 2016, niekedy po jej presune na hlavnú súpisku, sa ona a Charlotte Flair stali prvými ženami, ktoré boli hlavnými predstaviteľmi pay-per-view udalosti WWE v zápase Hell in a Cell.

Počas svojho pôsobenia vo WWE bola bývalou šampiónkou NXT Women’s Champion a štvornásobnou šampiónkou Raw Women’s, pričom tento rekord zdieľala s Flair. Ona tiež vyhral inauguračnom šampionáte WWE Women’s Tag Team Championship po boku Bayleyho počas eliminačnej komory v roku 2019.

Osobný život

Sarath sa prvýkrát stretol so Sashom počas jeho pôsobenia v Chaotic Wrestling a obaja sa stali blízkymi priateľmi, nakoniec spolu chodili, zatiaľ čo obaja boli zamestnaní v WWE. Dva ženatý v roku 2016 – nemajú deti, pretože by to znamenalo, že si Banks vzala voľno zo svojej wrestlingovej kariéry. Sobášom sa Sarath stala zákonným príbuzenským vzťahom so Snoop Doggom, Dazom Dillingerom, Brandy Norwoodom a Rayom J, ktorí sú všetci bratranci Banksových.