Nevyslovená pravda manžela Sary Ramirezovej – Ryan Debolt

ObsahKto je Ryan DeBolt?

Ryan DeBolt sa narodil v Mexico City v Mexiku 25. septembra 1980 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má mexickú štátnu príslušnosť. Je obchodným analytikom , ale kto by mohol byť známy tým, že je manželom slávnej herečky Sara Ramirez.

Detstvo a vzdelanie

Ryana vychovávali spolu so svojimi súrodencami v Mexico City ich otec, ktorý bol stavebným robotníkom, a ich matka, ktorá bola v domácnosti.

Rodina často nemala dosť peňazí na zaplatenie účtov a na uloženie jedla na stôl, a preto si Ryan sľúbil, že jedného dňa zarobí dosť peňazí pre seba a pre svoju rodinu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ryanom Deboltom (@ryandebolt.rp)

Zameral sa na štúdium a bol jedným z najlepších študentov, akých jeho stredná škola videla, pričom sa zaujímal aj o rôzne veci, ako je hranie futbalu, herectvo a tanec. Po imatrikulácii v roku 1998 Ryan sa zapísal na vysokú školu a v roku 2002 promoval s titulom Business Administration.

Ryanova kariéra

Ryan je dosť tajnostkársky a o svojej kariére radšej veľa nehovorí, no je známe, že už mnoho rokov pracuje pre TIMEC Inc., zaoberajúcu sa najmä ropným a plynárenským priemyslom, ako ich obchodný analytik.

Milujte život a manželstvo so Sarou

Ryan sa stretol so Sarou niekedy v roku 2000, keď ich zoznámil spoločný priateľ v kaviarni, a v júni 2001 Ryan zobral Saru na dovolenku do Paríža vo Francúzsku, ktorý je jej vysnívaným cestovateľským cieľom, a tam, blízko Eiffelovej veže, navrhol jej - slávnosť sa konala 4. júla 2012 na súkromnej pláži v štáte New York za účasti najbližších priateľov a rodiny oboch. V októbri 2016 Sara uviedla, že je bisexuálka, a v auguste 2020, že nebinárne žiada ľudí, aby ju označovali ako „oni“ – zdá sa, že Ryan je so Sáriným postavením a rozhodnutiami v poriadku.

Nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť, a od novembra 2020 je ženatý so Sarou Ramirezovou a títo dvaja nemajú žiadne deti, pretože sa dohodli, že sa namiesto založenia rodiny zamerajú na svoju kariéru. .

Záľuby a iné záujmy

Ryan rád cestuje, so svojou manželkou bol v mnohých štátoch USA a okrem Francúzska navštívili aj mnohé iné európske krajiny, napríklad Taliansko, Nemecko a Španielsko – jeho vysnívanou destináciou sú talianske Benátky.

Zdá sa, že sa rád oblieka a zvyčajne si nenechá ujsť príležitosť obliecť si halloweensky kostým a zúčastniť sa halloweenskej párty – Ryan a Sara sa zvyčajne obliekajú spolu a plánujú navštíviť aj cosplay akciu niekedy v roku budúcnosť.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú slony – Ryan plánuje v roku 2021 cestovať do Afriky na safari.

Vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a medzi jeho obľúbených hercov a herečiek patrí Tom Hanks, Al Pacino a Angelina Jolie, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Zachráňte vojaka Ryana, Scarface a Scent of a Woman.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ryanom Deboltom (@ryandebolt.rp)

Vek, výška a čistý majetok

Ryan má 40 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 165 libier (75 kg). Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 1 milión dolárov Sarin čistý majetok je údajne viac ako 5 miliónov dolárov.

Kto je Sara Ramirez?

Sara Elena Ramirez sa narodila v Mazatlan, Sinaloa, Mexiko, 31. augusta 1975 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má mexickú aj americkú národnosť. Je to speváčka, skladateľka, herečka a aktivistka, ktorú možno najlepšie preslávilo stvárnenie jednej z hlavných postáv Dr. Callie Torres v romantickej dráme Grey's Anatomy, ktorú vytvorila Shonda Rhimes a v ktorej si zahrali aj Ellen Pompeo, Chandra Wilson. a James Pickens Jr.

Séria je o súkromnom a obchodnom živote piatich stážistov pracujúcich v nemocnici a získala 79 ocenení vrátane dvoch Zlatých glóbusov, pričom bola nominovaná na 231 ďalších ocenení.

Sara mala osem rokov, keď sa jej rodičia rozviedli a presťahovala sa do San Diega v Kalifornii so svojou matkou, ktorá ju zapísala na San Diego School of Creative and Performing Arts, kde sa začala zaujímať o spev aj herectvo a začala sa objavovať v r. školské hry. Po imatrikulácii v roku 1993 sa Sara zapísala na prestížnu Juilliard School v New Yorku, ktorú v roku 1997 ukončila s titulom bakalár výtvarných umení.

Do povedomia sa dostala v roku 1998 po tom, čo hrala Wahzinaka v broadwayskej hre The Capeman, a v tom istom roku sa objavila v kriticky uznávanej romantickej komédii You’ve Got Mail, v ktorej hrali Tom Hanks a Meg Ryan. Sara sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých televíznych seriálov, ako sú Law & Order: Special Victims Unit, Spin City a NYPD Blue, a trochu sa preslávila po tom, čo hrala Lady of the Lake v r. hudobná komediálna hra Monty Python’s Spamalot a za svoj výkon bola ocenená cenou Tony za najlepšiu herečku v muzikáli, ako aj cenou Drama League za výnimočný výkon.

V roku 2016 debutovala ako producentka pre komediálny film Loserville. Jedna z najnovších úloh Sarah bola v politickom dramatickom seriáli Madam Secretary, v ktorom hrala jednu z hlavných postáv od roku 2017 do roku 2019.

Je tiež speváčkou – jej debutový singel Silent Night bol vydaný v roku 2009, zatiaľ čo jej debutové rozšírené EP s vlastným názvom (EP) nasledovalo v marci 2011 – EP sa umiestnilo na 37. mieste v Billboard 200 Chart a objavilo sa v niekoľkých ďalších rebríčkoch. v USA aj Kanade.

Sara je filantropka, ktorá už roky podporuje LGBT komunitu a dnes je členkou správnej rady True Colours United – spolupracuje aj s rôznymi ďalšími organizáciami, ako napríklad American Institute of Bisexuality, Bisexual Organizing Project a Nadácia Kampane za ľudské práva.