Nevyslovená pravda manžela Rachel Nicholsovej – Max Nichols

Max Nichols je americký režisér filmov a hudobných videí, narodený 9. decembra 1973 v New Yorku, USA. Verejnosti je pravdepodobne lepšie známy ako manžel športovej novinárky Rachel Nichols.

ObsahRaný život a vzdelávanie

Max sa narodil ako prvý syn spisovateľky Annabel Davis-Goff a filmového režiséra Mikea Nicholsa. Má mladšiu sestru menom Jenny a staršiu nevlastnú sestru Daisy, ktorá sa narodila z predchádzajúceho manželstva jeho otca s Margot Callas. Neexistujú žiadne ďalšie informácie o Maxovom detstve alebo ranom vzdelávaní.

Kariéra

Max Nichols začal svoju kariéru v nahrávacej spoločnosti Tommy Boy Music v New Yorku. Vo firme sa prepracoval vyššie, stal sa hudobným manažérom.

Režiséra Maxa Nicholsa a Jamesa L. Brooksa videli na eONE Films v Los Angeles na premiére filmu „Two Night Stand“ v utorok, september…

pridané Two Night Stand na Utorok 23. septembra 2014

Hudobné videá

Max začal svoju kariéru ako režisér hudobných videí v roku 2000. Pôsobil po boku umelcov ako Three Days Grace, Bullet For My Valentine, T-Pain, Willie Nelson, B.B. King a ďalších. Niektoré z hudobných videí, ktoré režíroval, sú Broken Ones Jacquie Lee, Fall For You od Leely Jamesovej, Just Breathe Willieho Nelsona a Declaration Kirka Franklina.

Filmový režisér

Max, inšpirovaný prácou vlastného otca, debutoval vo filme ako režisér v roku 2014 filmom Two Night Stands, príbehom Megan a Aleca, dvoch cudzincov, ktorí sa zoznámili prostredníctvom zoznamovacej webovej stránky. Keď sú uväznení v Alecovom byte, sú nútení vysporiadať sa so svojimi osobnosťami a pocitmi, ktoré k tomu majú.

Max vyjadril svoje myšlienky o filme: „...spojenie s elektronickým zoznamovaním spôsobilo, že následky toho, že ste boli zmätení, ako bola Megan, boli jednoduché a súkromné.“

Max Nichols predstavil dej filmu svojmu otcovi Mikovi a súčasne realizované film odzrkadľoval jeho príbeh s jeho vlastnou manželkou Rachel: „(Maxov otec) múdro predstavil tému, či je vzťah Megan a Aleca k ambíciám úskalím... Nakoniec sme dospeli k záveru, že si navzájom dávajú povolenie chcieť to, čo naozaj chcú, a nie to, čo by chceli chcieť... Prvýkrát som to počul od svojej manželky, keď sme spolu chodili.

V roku 2017 Max režíroval epizódu Oasis zo série Day 5, v ktorej hral Jesse C. Boyd.

Dramatická séria sa odohráva v postapokalyptickom svete, v ktorom sa skupina ľudí snaží bojovať s epidémiou, ktorá zasiahla celú ľudskú rasu.

Max Nichols bol tiež pripísaný ako riaditeľ Chemistry Lessons and Heft, ale uviedol, že projekty sú stále v postprodukcii a zatiaľ nemajú dátum vydania.

Osobný život

Slávna manželka - Rachel Nichols

Rachel Nichols je športová novinárka, známa ako televízna moderátorka rôznych športových kanálov. Narodila sa 18. októbra 1973 v Marylande, USA. Navštevovala Northwestern University, kde vyštudovala žurnalistiku. Jej kariéra začala začiatkom 90. rokov, keď začala písať na športové stránky rôznych časopisov, ako je Fort Lauderdale Sun-Sentinel a sekcia Washington Post pre National Hockey League (NHL).

V roku 2004 debutovala v televízii, keď sa pripojila k ESPN, a objavila sa ako hostiteľka rôznych relácií na tejto sieti, vrátane Monday Night Countdown, SportsCenter, The Jump a Sunday NFL Countdown. Moderovala tiež reláciu CNN Unguarded s Rachel Nichols.

Rachel a Max sa stretli ako tínedžeri počas letného tábora v Maine, kde sa spriatelili, no nič romantické sa medzi nimi nestalo. Po rokoch sa opäť stretli a zamilovali sa. Od 25. mája 2001 sú (zrejme šťastne) manželia a majú spolu dve deti.

Hoci je Max známy tým, že je manželom Rachel Nicholovej, jeho rodičia sú tiež dôležitými postavami v Hollywoode.

Otec – Mike Nichols

Mike Nichols bol a režisér, producent a komik nemeckého pôvodu, narodený v roku 1931. Svoju kariéru začal v 50. rokoch 20. storočia v skupine The Compass Players a pokračoval v práci na ďalších projektoch, ako sú divadelné hry Bosé nohy v parku a The Odd Couple. Vo filme debutoval ako režisér filmu Kto sa bojí Virginie Woolfovej? ktorý získal päť cien Akadémie a súhlas kritikov za jeho prácu. Nasledujúci rok režíroval film Absolvent, za ktorý získal Oscara za najlepšiu réžiu.

Mike sa oženil štyrikrát: jeho prvou manželkou bola Patricia Scott v roku 1957, ale pár sa rozviedol v roku 1960. O tri roky neskôr sa oženil s Margot Callas, s ktorou mal dcéru Daisy Nichols – boli spolu 11 rokov až do rozvodu v roku 1974. .

Mike sa oženil so svojou treťou manželkou Annabel Davis-Goff v roku 1975 a narodili sa im dve deti, Max a Jenny, no pár sa rozviedol v roku 1986. Mikeovou štvrtou manželkou bola Diane Sawyer, ktorá bola moderátorkou pre ABC a ktorá zostala Mikovou manželkou až do jeho smrť na infarkt v roku 2014.

Matka - Annabel Davis-Goff

Annabel Davis-Goff je a prozaik a scenárista , narodená v Írsku v roku 1942. Je autorkou rôznych kníh ako The Dower House, The Fox’s Walk a This Cold Country. Jej najznámejšou knihou je však Walled Gardens, vydaná v roku 1990, ktorá sa stala írskym bestsellerom. Kniha sa sústreďuje na príbeh írskeho dievčaťa a jej spomienok vyrastajúcich v protestantskej rodine vyššej triedy. Molly Keane z Spectator opísala Annabelin text: „Jej rozprávanie má kvalitu brilantnej sociálnej antropológie (...), píše s jemným dotykom a krásou štýlu.

Annabel bola tiež autorkou televízneho filmu Stamp of a Killer z roku 1987. V súčasnosti stále vyučuje literatúru na Bennington College vo Vermonte.

Čistá hodnota

Mike Nichols údajne keď v roku 2014 zomrel, zanechal dedičstvo vo výške 20 miliónov dolárov svojej vdove a deťom (vrátane Maxa). Nie sú však žiadne informácie o spôsobe rozdelenia peňazí. Spolu s touto a Maxovou prácou ako režisér filmu a hudobného videa má od roku 2020 čisté imanie odhadované z rôznych zdrojov na viac ako 2,5 milióna dolárov.

Vzhľad

Max Nichols je bieleho etnika, ale jeho postava a váha nie sú známe.

Zaujímavosti

Je fanúšikom metalovej hudby a automobilových pretekov.

Jeho manželka Rachel bola zaradená do zoznamu Women We Love od Esquire.

Max je Žid.