Nevyslovená pravda manžela Margot Robbie – Tom Ackerley

ObsahKto je manžel Margot Robbie Tom Ackerley? Wiki Bio

Tom Ackerley sa narodil v Surrey v Anglicku 1. januára 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má britskú národnosť. Tom je asistentom režiséra a producenta , ale možno najznámejší ako manžel Margot Robbie, austrálskej herečky a filmovej producentky.

Detstvo a vzdelanie

Tom bol vychovávaný v Surrey ako jediné dieťa jeho otcom, ktorý bol realitným agentom, a jeho matkou, ktorá bola zdravotnou sestrou v miestnej nemocnici. Vyrastal so záujmom o šport a so svojimi priateľmi hral futbal, čo je v Anglicku celkom bežné.

Navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej bol členom dramatického krúžku, zatiaľ čo hrával futbal za školský tím, golf sa mu začal páčiť, keď ho raz hral so svojím otcom.

Po imatrikulácii v roku 2008 sa Tom zapísal na Godalming College v Surrey, kde v roku 2012 absolvoval bakalársky titul v odbore umenie.

Kredity ako filmový producent

Tom debutoval ako producent v roku 2017, keď pracoval na životopisnej komediálnej dráme Ja, Tonya, v ktorej si zahrali jeho manželka Margot Robbie, Sebastian Stan a Allison Janney, a ktorá je o profesionálnej korčuliarke, ktorej manžel je proti tomu, aby sa venovala kariére. lúka. Film bol obrovským úspechom, získal 46 ocenení vrátane Oscara za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe (Allison Janney), pričom bol nominovaný na 122 ďalších ocenení.

V roku 2018 Tom produkoval kriminálny thriller Terminál, ktorý režíroval aj napísal Vaughn Stein, no ohlasy boli dosť slabé. Nasledujúci rok ho videl pracovať na filmový triler Krajina snov , ktorý je o tínedžerke, ktorá pracuje ako lovkyňa odmien, a v roku 2020 Tom produkoval komediálny kriminálny film Sľubná mladá žena, ktorý režíroval a napísal Emerald Fennell a ktorý je o mladej žene, ktorá sa pomstí ľuďom, ktorí jej ublížili. minulosť.

Tom bol nedávno najatý, aby produkoval tri filmy, ktoré by mali vyjsť v roku 2021 s názvom The Huming of the Beast, Tank Girl a Barbie, pričom bude produkovať aj minisériu Maid.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

M + T =❤ #margotrobbiestyle #margotrobbieharleyquinn #margotrobbiefashion #margotrobbie #margotrobbieedit #margotandtom #tomackerley #beautifullook #brielarson #galgadot #chrisevans #dccomis #warnerbros #scarlettjohansson #elizabethol

Príspevok zdieľaný používateľom govveg❤ (@margotrobbie.argentina) 13. júla 2020 o 11:15 PDT

Kredity ako pomocná filmová réžia

Tom mal svoju prvú režisérsku skúsenosť v roku 2012 ako tretí asistent réžie epizódy King of the Teds v dramatickom seriáli Playhouse Presents, ktorá nebola veľmi úspešná, potom v nasledujúcich rokoch pracoval ako tretí asistent réžie na horore. sci-fi film Posledné dni na Marse. ako aj prvý asistent réžie na horore Final Prayer.

Tom bol v roku 2014 dosť zaneprázdnený, keďže bol tretím asistentom réžie v troch filmoch – The Two Faces of January Pride, a Suite Francaise , pričom pôsobil aj ako tretí asistent réžie dvoch epizód seriálu Da Vinciho démoni a druhý asistent réžie akčného trileru Everly. V roku 2015 pracoval na akčnom thrilleri American Odyssey, ktorý však skončil po odvysielaní jeho prvej sezóny a bol potom druhým asistentom réžie krátkeho dramatického filmu Yussef Is Complicated.

Niektoré z jeho najnovších prác boli na akčnom dramatickom thrilleri MI-5, historickej vojnovej dráme Macbeth a akčnej dobrodružnej komédii The Brothers Grimsby v roku 2016.

Tom bol nominovaný na päť cien – v roku 2017 bol on a jeho kolegovia nominovaní na Awards Circuit Community Awards za najlepší film pre film Ja, Tonya, pričom boli nominovaní aj na cenu Gotham Independent Film Award za najlepší hraný film a cenu divákov. V roku 2018 bolo to isté obsadenie nominované na cenu Gold Derby za film a na cenu PGA za vynikajúceho producenta divadelných filmov.

Milostný život a manželstvo s Margot Robbie

Tom sa stretol s Margot Robbie v roku 2013, keď pracoval na filme Suite Francaise, a Margot v ňom hrala.

MARGOT ROBBIE a priateľ TOM ACKERLEY

pridané Prvý v najlepšie oblečený na Utorok 14. apríla 2015

Krátko nato začali chodiť, ale svoj vzťah držali v tajnosti, pretože nechceli upútať pozornosť médií. V decembri 2016 sa obaja vzali na malej ceremónii v Byron Bay v Novom Južnom Walese, na ktorej sa zúčastnili len ich najlepší muž a žena, keďže svoje manželstvo tajili niekoľko mesiacov, kým sa o tom dozvedela verejnosť. V súčasnosti žijú v Los Angeles v Kalifornii, kde sa presťahovali krátko po výmene sľubov. Margot a Tom spolu nemajú žiadne deti, pretože sa zdá, že sa obaja sústredia na prácu na svojej kariére. Založili si vlastnú filmovú spoločnosť s názvom Lucky Chap Entertainment.

Tom aj Margot boli vo viacerých vzťahoch predtým, ako sa stretli, verí sa, že Tom bol raz zasnúbený, ale zasnúbenie bolo o niekoľko mesiacov zrušené.

Záľuby a iné záujmy

Tom už nie je kvôli svojej práci taký aktívny ako kedysi, ale stále si občas zahrá futbal a golf so svojimi priateľmi. Rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA vrátane New Yorku, Kalifornie a Arizony, pričom pri niekoľkých príležitostiach bol aj v Austrálii, aby navštívil Margotinu rodinu. Obaja boli niekoľkokrát na dovolenke v Európe a zostali v krajinách vrátane Grécka a Francúzska. Tom je milovníkom zvierat a mal niekoľko psov, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú kone. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí tanec, čítanie a hranie šachu.

Tom má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Will Smith, Bruce Willis a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú I Am Legend, Pulp Fiction a Les Miserables.

Vzhľad a čistý majetok

Tom má 30 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,89 metra a váži okolo 82 kg. Od júna 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Margot je údajne viac ako 22 miliónov dolárov.

Kto je Margot Robbie? Wiki Bio

Margot Elise Robbie sa narodila v Dalby, Queensland, Austrália, 2. júla 1990 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má austrálsku štátnu príslušnosť. Margot je azda najznámejšia pre jej stvárnenie hlavnej postavy Naomi Lapaglia v kriticky uznávanej životopisnej kriminálnej dráme Vlk z Wall Street z roku 2013, v ktorej si zahrali Leonard DiCaprio a Jonah Hill, a ktorá sleduje skutočný život Jordana Belforta, ktorému sa podarilo trik akciových maklérov a investorov za viac ako 1 miliardu dolárov. Film bol veľkým úspechom, získal 38 ocenení, pričom bol nominovaný na 177 ďalších, vrátane piatich Oscarov.

Margot pôvodne vychovávali vo vnútrozemí Gold Coast v Queenslande spolu so svojimi dvoma bratmi Lachlanom a Cameronom a jej sestrou Anyou ich otec Doug Robbie, ktorý je majiteľom farmy, a ich matka Sarie Kessler, ktorá pracovala ako fyzioterapeutka. Margotini rodičia sa rozviedli, keď mala šesť rokov, a dnes sa jej otec ozýva len občas. Jej dospievanie nebolo ľahké a keď dovŕšila 16 rokov, začala pracovať v troch zamestnaniach, aby finančne pomohla svojej matke, pričom si svoje herecké schopnosti precvičila aj na strednej škole. V roku 2008 promovala na Somerset College.

Margot debutovala vo filme v roku 2008, keď stvárnila Cassandru filmová dráma vigilante a potom bola pozvaná, aby sa objavila v rôznych filmoch, ako je britská romantická komediálna dráma About Time v roku 2013, sci-fi dráma Z for Zacharia v roku 2015 a americká životopisná vojnová komediálna dráma Whisky Tango Foxtrot v roku 2016.

Margot bola ocenená za svoje výkony vo filmoch Legenda o Tarzanovi, Jednotka samovrahov a Ja, Tonya, pričom niektoré z jej ďalších pozoruhodných výkonov boli v historickej dráme Mary, Queen of Scots a kritikou oceňovanej komediálnej dráme Once Upon a Time in Hollywood v roku 2019 v réžii Quentina Tarantina s Bradom Pittom a Leonardom DiCapriom v hlavných úlohách – film získal 128 ocenení vrátane dvoch Oscarov a bol nominovaný na 343 ďalších ocenení. Jedna z najnovších rolí Margot vo filmoch bola v superhrdinskom filme Birds of Prey v roku 2020, zatiaľ čo nedávno bola obsadená do akčného filmu Peter Rabbit 2: The Runaway a superhrdinského filmu The Suicide Squad 2. má vyjsť v roku 2021.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@kateyoung @patidubroff @brycescarlett @justinandersoncolor

Príspevok zdieľaný používateľom @ margotrobbie 30. januára 2020 o 3:13 PST

Margot debutovala v televíznom seriáli v roku 2008, keď stvárnila Kelly v epizóde Stealing, Dickheads, Risk of austrálskej satirickej čiernej komédie Review with Myles Barlow a v tom istom roku začala stvárňovať hlavnú postavu, Donnu Freedmanovú vo filme Austrálska telenovela Neighbors, ktorá sa objavila v 353 epizódach až do roku 2011, kedy sa séria skončila. Jej ďalšia hlavná rola bola v roku 2011 v americkom dobovom dramatickom seriáli Pan Am, v ktorom hrala Lauru Cameron, a dve z posledných úloh Margot v televíznom seriáli boli v jednotlivých epizódach britského faktografického seriálu Top Gear v roku 2015 a komédia. webovú sériu Dollface v roku 2019.

Margot sa tiež venovala modelingu – v máji 2016 bolo oznámené, že bude tvárou parfumu Deep Euphoria od Calvina Kleina. Objavila sa aj v reklame Nissanu a vo februári 2018 sa stala ambasádorkou luxusnej spoločnosti Chanel.