Nevyslovená pravda manžela Lindsey Vonnovej – Thomas Vonn

ObsahKto je Thomas Vonn, bývalý manžel Lindsey Vonnovej? Wiki Bio

Thomas Vonn sa narodil v New Yorku v USA 3. decembra 1975 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je to bývalý pretekár v alpskom lyžovaní, ktorý súťažil s tímom USA Ski Team, pričom popularitu si získal najmä tým, že bol (teraz už bývalým) manželom hviezdnej lyžiarky Lindsey Vonnové.

Raný život a vzdelanie

Thomas bol vychovaný v New Yorku jeho otcom, ktorý je obchodníkom, a matkou, ktorá je bývalou učiteľkou – rodina trávila všetky prázdniny v horách, kde sa Thomas vo svojich štyroch rokoch naučil lyžovať a okamžite spadol. zamilovaný do toho.

**Flashback** 16. februára 2002 – olympijské hry 2002 v Salt Lake City. Som na ceste k deviatemu miestu na olympijských hrách...

pridané Thomas Vonn na štvrtok 10. októbra 2013

Navštevoval strednú školu Eleanor Rooseveltovej, kde bol fyzicky aktívny, hral futbal a futbal, pričom bol tiež jedným z najlepších študentov. Po imatrikulácii sa zapísal na St. Lawrence University v Kantone v New Yorku, kde v roku 2001 získal bakalársky titul.

Thomasova kariéra

Po promócii začal pracovať v miestnej technologickej spoločnosti a zároveň pokračoval v kariére profesionálneho lyžiarskeho pretekára. Vrcholom jeho kariéry bol rok 2002, keď na zimných olympijských hrách súťažil v medzinárodnej súťaži Super-G, kde skončil deviaty. Jeho teraz už bývalá manželka Lindsey, ktorú učil lyžovať, vyhrala zlato na zimných olympijských hrách 2010 vo Vancouveri.

V roku 2015 začal Thomas trénovať Deana Traversa, kajmanského pretekára v alpskom lyžovaní, ktorý sa preslávil najmä tým, že na majstrovstvách sveta súťažil v Super-G v Beaver Creek.

Milujte život a vzťahy

Thomas a Lindsey sa stretli na olympijských hrách v Salt Lake City v roku 2002 – Lindsey mala vtedy 16, kým Thomas 25. Keď pracovala na svojej lyžiarskej kariére, Thomas jej pomáhal organizovať rozhovory, dával jej tipy a rady, aby sa mohla plne sústrediť na lyžiach. Začali spolu chodiť o tri roky neskôr v roku 2005 a vzali sa 29. septembra 2007 v Deer Valley v Utahu v Silver Lake Lodge. Lindsey vyhrala majstrovstvá sveta v rokoch 2008, 2009 a 2010, ale o rok neskôr v novembri 2011 obaja požiadali o rozvod, ktorý bol dokončený 9. januára 2013.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Odchod z nemocnice ako 4-členná rodina

Príspevok zdieľaný používateľom Thomas Vonn (@thomasvonn) 10. januára 2020 o 5:47 PST

Nemajú spolu žiadne deti. Lindsey po rozvode prehovorila pre Daily Mail a uviedla, že ich manželstvo nebolo ľahké a chýbalo mu šťastie. Po rozvode s Lindsey začal Thomas chodiť so Shaunou Kane a tá im v roku 201 porodila syna Henrika Vonna – Thomas a Shauna sa rozhodli žiť spolu bez toho, aby sa vzali.

Záľuby a iné záujmy

Thomas je rodinný muž, ktorý rád trávi voľný čas so svojou partnerkou Shaunou a ich synom Henrikom. Thomas aj Shauna radi chodia do kina aspoň raz týždenne, čo sa stalo ich zvykom – medzi ich obľúbených hercov a herečky patria Tom Hanks a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi ich obľúbené filmy patria Cast Away, Saving Private Ryan a Forrest. Gump.

Thomas tiež rád počúva jazzovú a bluesovú hudbu a navštevuje koncerty, zatiaľ čo niektorí z jeho obľúbených spevákov sú Aretha Franklin, Frank Sinatra a Louis Armstrong.

Thomas je stále fyzicky veľmi aktívny, pretože sa musí udržiavať vo forme, aby mohol pracovať ako lyžiarsky tréner – každý týždeň má niekoľko tréningov v telocvični, pričom zároveň jazdí na snowboarde a hrá futbal. Bol po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou a cestoval aj do Anglicka a Francúzska v Európe. Jeho vysnívanou cestovateľskou destináciou je japonské Tokio, no jeho obľúbená kuchyňa je talianska. Thomas je milovníkom zvierat a mal psa, ktorý zomrel v roku 2018.

Vzhľad a čistý majetok

Tomáš má 44 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,78 m (5 stôp) a váži približne 73 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.

Kto je Lindsey Vonnová, bývalá manželka Thomasa?

Lindsey Caroline Kildow sa narodila v Saint Paul, Minnesota USA, 18. októbra 1984, takže jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to bývalá pretekárka Svetového pohára v alpskom lyžovaní, ktorá až do odchodu do dôchodku 10. februára 2019 súťažila za lyžiarsky tím USA.

Vychovávala ju v Saint Paul jej matka Linda Anne a jej otec Alan Lee Kildow, pričom veľa času trávila aj v neďalekom Burnsville. Začala lyžovať, keď mala dva roky a učil ju jej otec, ktorý vyhral národný juniorský titul, keď mal 14 rokov. Lindsey sa stretla s Picabo Street, lyžiarskym pretekárom, ktorý vyhral zlato na olympijských hrách, keď mala deväť rokov. je stále jej hrdinom a vzorom. Mentorovala Lindsey a motivovala ju, aby pokračovala v lyžovaní, kým sa s rodičmi nepresťahovala do Vail v Colorade. Absolvovala online kurzy na strednej škole a nenavštevovala vysokú školu.

Svoju olympijskú premiéru absolvovala, keď mala 17 rokov, na Zimných olympijských hrách v roku 2002 a nasledujúci rok získala striebornú medailu na juniorských majstrovstvách sveta, ktoré sa konali v Puy Saint-Vincent vo Francúzsku. V roku 2004 získala striebro na Majstrovstvách USA v alpskom lyžovaní v rezorte Mt. Alyeska na Aljaške. Počas súťaží v Taliansku utrpela zranenie, helikoptérou ju evakuovali a previezli do najbližšej nemocnice, a hoci jej odporučili nepokračovať v súťaži, o dva dni sa vrátila na svah a skončila ôsma.

V roku 2008 získala zlatú medailu na Svetovom pohári, po ktorej nasledovali jej víťazstvá v rokoch 2009, 2010 a 2012. Pretekala až do odchodu do dôchodku v roku 2019.

V roku 2012 sa zoznámila so slávnym golfistom Tigerom Woodsom a začali spolu chodiť v marci 2013, no po dvoch rokoch sa rozišli. V roku 2016 začala chodiť s Kenanom Smithom, asistentom trénera Národnej futbalovej ligy (NFL), no po roku sa obaja rozišli. V lete 2018 začala chodiť s P.K. Subbana a zasnúbili sa 23. augusta 2019 – bola to Lindsey, ktorá Subbana požiadala o ruku.