Nevyslovená pravda manžela Leny Headeyovej – Dan Cadan

ObsahKto je Dan Cadan, manžel Leny Headeyovej? Wiki Bio

Dan Cadan sa narodil v Huddersfield, Yorkshire, Anglicko, dňa 2. januára 1975 , takže jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má britskú národnosť. Je to spisovateľ a režisér, ktorý sa preslávil najmä prácou na filmoch Snatch and Walk Like a Panther, pričom sa stal populárnym po tom, čo začal chodiť so slávnou herečkou Lenou Headey.

Detstvo a vzdelanie

Dana vychovávali ako slobodné dieťa v Yorkshire jeho otec, ktorý bol školníkom, a jeho matka, ktorá učila na miestnej základnej škole.

Dan Cadan: Môj život medzi Noelom Gallagherom a Cersei Lannister Zdroj: vanityfair.it Režisér, ktorý režíroval posledný ...

pridané oasisitalia.it na Nedeľa 19. mája 2019

O herectvo sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku, a najviac ho fascinovali horory z ktorých niektoré sú okrem iného Americký vlkolak a Texaský masaker motorovou pílou – zrejme ho motivovali stať sa filmovým režisérom. Navštevoval miestnu strednú školu, kde bol fyzicky aktívny pri futbale a basketbale, pričom svoje herecké schopnosti trénoval aj v školskom dramatickom krúžku. Po imatrikulácii si našiel prácu v Laser Quest v Yorkshire, čo je spoločnosť, ktorá organizuje hry lasertag v interiéri.

Kariéra ako režisér

Dan sa čoskoro presťahoval do Londýna, aby sa zameral na kariéru filmového režiséra a spisovateľa, počnúc prácou pre režiséra Guya Ritchieho ako jeho asistent a potom, čo ho pozval slávny herec Jason Flemyng, sa stal asistentom produkcie Vinnieho Jonesa. Pokračoval v práci na komediálnom kriminálnom filme Zámok, pažba a dva fajčiarske sudy v roku 1998, v ktorom si zahrali Flemyng, Dexter Fletcher a Nick Moran a sleduje štyroch priateľov v Londýne, ktorí sa snažia nájsť trávu, peniaze a dve brokovnice.

Pokračoval v práci na ďalšom komediálnom kriminálnom filme, Snatch v roku 2000, a potom slúžil ako asistent produkcie na Morvern Caller v roku 2002.

V roku 2004 napísal film Dancestar USA 2004 a potom pomáhal populárnej speváčke a herečke Madonne s niekoľkými jej projektmi, vrátane dokumentárneho filmu I’m Going to Tell You a Secret v roku 2005 ako druhý režisér. Neskôr v tom istom roku sa podieľal aj na dvoch jej ďalších filmoch – Madonna: Sticky & Sweet Tour a Filth and Wisdom.

Dan napísal a režíroval svoj vlastný krátky film The Devil's Wedding v roku 2009, pričom do hlavnej postavy obsadil Lenu Headeyovú a film získal v roku 2010 Cenu Medzinárodného filmového festivalu v Clevelande za najlepší medzinárodný krátky film.

Jedným z jeho najnovších diel bol komediálny film Walk Like the Panther z roku 2018, v ktorom si zahrali Stephen Graham, Jason Flemyng a Julian Sands a ktorý sleduje skupinu starých ľudí a bývalých wrestlerov, ktorí musia znova zápasiť, aby zachránili svoju obľúbenú krčmu. zatvorený. Dan nedávno podpísal zmluvu s The Craft Agency a pracuje na svojom ďalšom filme o troch sériových vrahoch.

Milujte život a vzťah s Lenou Headey

Dan sa stretol s Lenou Headey, keď mal 17 rokov, hoci sa verí, že sa poznali od svojich siedmich rokov, ale nikdy spolu netrávili čas.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

•Premiéra Walk like a Panther• Lena na premiére 'walk like a Panther' [6.marec.2018] so svojím partnerom Danom Cadanom v Manchestri. Vo filme bude mať tiež malú rolu. #lenaheadey #dancadan #walklikeapanther #love #got #gotcast #gameofthrones #houselannister #cerseilannister #cersei_jaime_empire

Príspevok zdieľaný používateľom cersei_jaime_empire (@cersei_jaime_empire) 11. marca 2018 o 7:09 PDT

Dlhé roky boli najlepšími kamarátkami a spolu začali chodiť až tri roky po tom, čo sa Lena rozviedla so svojím prvým manželom Petrom Loughranom, s ktorým má syna Wylie, narodeného v roku 2010. Lena po pôrode trpela depresiami, ktoré viedli k jej a Petrovmu rozvod v roku 2011 (skončil sa až v roku 2013) a potom niekoľko mesiacov chodila s Jeromeom Flynnom. S Danom začala chodiť v roku 2014 a 10. júla 2015 porodila ich dcéru Teddy.

Hoci sa všeobecne verí, že Dan a Lena boli manželmi, nikdy si nevymenili svoje sľuby podľa Wikipédie , ale radšej zostal iba vo vzťahu a rozišiel sa v júni 2019. Dan je momentálne slobodný, má jednu dcéru a neoženil sa.

Záľuby a iné záujmy

Dan je fyzicky veľmi aktívny, keďže chodí do posilňovne dva až štyrikrát týždenne, ale väčšinou sa zameriava na športovanie so svojimi priateľmi a kolegami, ako je futbal a airsoft. Rád jazdí na bicykli a chodí plávať, zatiaľ čo zima je jeho obľúbeným obdobím, pretože vie, ako lyžovať a snowboardovať. Dan je milovníkom zvierat a má psieho miláčika, pričom niekoľkokrát dobrovoľne spolupracoval s miestnym útulkom. Zvyčajne daruje krv dvakrát do roka.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Jim Carrey, Samuel L. Jackson a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Láska a iné drogy, Kingsman: Tajná služba a Jeden deň.

Dan tiež rád sleduje televízne seriály a niektoré sú Friends, Breaking Bad a nová relácia Netflix The Witcher.

Vzhľad a čistý majetok

Dan má 45 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra na výšku a váži okolo 64 kg. Od apríla 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 12 miliónov dolárov, zatiaľ čo Lenina čistá hodnota je údajne viac ako 9 miliónov dolárov.

Kto je Lena Headey?

Lena Katherine Headey sa narodila v Hamiltone na Bermudách 3. októbra 1973, takže jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má britskú národnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Cersei Lannister v kriticky uznávanej sérii Game of Thrones.

Lenu a jej brata Tima vychovali v Hamiltone ich otec John, ktorý bol policajtom, a ich matka Sue, ktorá bola v domácnosti. Lena tiež žila v Somerset a Highburton v West Yorkshire, kde začala tancovať balet, zatiaľ čo vo veku 17 rokov hrala svoju prvú významnú rolu v hre, ktorú vystupovala v Royal National Theatre na Shelley College, ktorú navštevovala. Potom, čo si ju všimol skaut, bola v roku 1992 pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu vo filme Waterland.

Potom sa objavila v dramatickom filme The Remains of the Day, pričom jej prvou pozoruhodnou úlohou bola Natasha Jackson v seriáli Kavanagh QC.

Lena stvárnila Kitty Brydon vo filme Kniha džunglí v roku 1994 a potom sa objavila vo filmoch Mrs Dalloway v roku 1997 a Onegin v roku 1999. Nasledujúci rok získala cenu Silver Iris Award za najlepší ženský herecký výkon za výkon v komediálnom filme Aberdeen. objavil sa aj v The Parole Officer and Possession.

Preslávila sa po tom, čo si v roku 2005 zahrala po boku Heatha Ledgera a Matta Damona vo filme Bratia Grimmovci, pričom bola ocenená aj za stvárnenie kráľovnej Gorgo v kriticky uznávanom filme 300.

Lena získala svoju prvú hlavnú rolu v televíznom seriáli vo filme Terminátor: The Sarah Connor Chronicles v januári 2008 a nakrúcala do apríla 2009. V apríli 2011 bola obsadená do úlohy Cersei Lannister v seriáli Game of Thrones a za jej výkon , bola nominovaná na cenu Scream Award a štyri ceny Primetime Emmy. Jednou z jej najnovších úloh bola životopisná športová dráma Fighting with My Family v roku 2019.

Lena je fanúšikom tetovaní a na chrbte má vytetovaný veľký kvetinový vzor, ​​ako aj citát od Pemy Chödrön, amerického tibetského budhistu. Lena bojuje proti týraniu zvierat a je podporovateľkou organizácie Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA).