• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manžela Leah Remini – Angelo Pagan

Nevyslovená pravda manžela Leah Remini – Angelo Pagan

Angelo Pagan je americký tanečník, hudobník a herec, ktorého sláva sa preslávila v manželstve s herečkou Leah Remini, ktorej najznámejšou prácou bol populárny televízny sitcom Kráľ kráľovien, a ktorá vyvolala kontroverzie prostredníctvom svojej knihy a dokumentu o tom, prečo opustil scientologické náboženstvo.

ObsahRaný život a vzdelávanie

Angelo Pagan sa narodil 16. mája 1968 v Portoriku a po niekoľkých rokoch sa presťahoval do Bronxu, New York City, NY, USA. Jeho otec rakúsko-židovského pôvodu, vojenský veterán, ktorý slúžil počas kórejskej vojny, ho a jeho súrodencov, menovite Sandru, Sonnyho, Coco, Marka a Edwarda, vychovával sám, keďže ich matka zomrela, keď mal len šesť rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chlapec a jeho pes. #záchrana #hitthelotto

Príspevok zdieľaný používateľom Angelo Pagan (@therealangelopagan) 16. septembra 2019 o 8:03 PDT

Vzdelávanie

Zmaturoval na miestnej strednej škole v New Yorku a bakalársky titul ukončil na City College of San Francisco v Kalifornii.

Kariéra

Vďaka svojmu dobrému vzhľadu dostal Angelo veľa reklám, keď ešte študoval na vysokej škole. Zámerne odišiel do Kalifornie nielen študovať, ale aj plniť svoje herecké sny.

Hudobná kariéra

Svoju kariéru začal v hudbe, vystupoval so skupinou Salsa Caliente. V roku 1988 mu bola ponúknutá zmluva s Nasty Mix Records a potom si otvoril vlastnú nahrávaciu spoločnosť CC Music Factory. V roku 1995 bol opäť súčasťou kapely Conjunto La Amistad s Johnnym Polancom, potom sa po troch rokoch pripojil k Orquesta La Palabra.

V roku 2001 vydal svoj prvý sólový album pod Morrowland Records s názvom No Tengas Miedo. V reakcii na vytrvalosť svojich verných fanúšikov a rodiny nahral v roku 2014 rovnomenný album so španielskymi a anglickými skladbami, ktoré sú väčšinou salsa, big band a trochu pop.

Herecká kariéra

Po účinkovaní v reklamách a počas svojej hudobnej kariéry mohol debutovať v televízii menšou úlohou vo filme Midnight Caller v roku 1989. Nasledovala séria malých úloh vo filmoch v televízii, vrátane Kiss Shot (1989) s Whoopi Goldberg a Dennisom. Franz Sleep, Baby, Sleep (1995) a Virus (1995).

Nakoniec v roku 1998 dostal Angelo svoju debutovú rolu na veľkej obrazovke vo filme Dance with Me s Vanessou Williams, Kris Kristofferson a Chayanne.

Po premietnutí filmu bol zaneprázdnený menšími úlohami v televíznom seriáli v roku 1999 vrátane Dharma & Greg, americkej komédie vysielanej na ABC Martial Law, americko-kanadského komediálneho seriálu vysielaného na CBS a Los Beltran, komediálneho seriálu v Španielsku. jazyk vysielaný na Telemundo, španielskej sieti so sídlom v Severnej Amerike.

V roku 2001 hral vo veľmi medializovanom filme Swordfish, akčnom thrilleri s Johnom Travoltom, Halle Berry a Hughom Jackmanom, ktorý režíroval Dominic Sena. Tento film odštartoval jeho množstvo hosťovaní v televíznych seriáloch, vrátane Takmer žena (2002), Bez stopy (2005) a Sister’s Keeper (2007).

Mal tiež opakujúce sa úlohy v populárnych predstaveniach, ako napríklad 24 (2002) s Kieferom Sutherlandom, Bez stopy (2005) s Anthonym LaPagliom, Hawthorne (2011) s Jadou Pinkett-Smith a Kráľ kráľovien (1999-2006) s Kevinom. James a Leah Remini.

Naposledy bol videný vo filme Stan the Man, ktorý vyšiel v januári 2020 pred vypuknutím globálnej pandemickej karantény Covid19. Jeho najnovší projekt Welcome to Paradise je stále v postprodukčnom stave.

Dokumentárny/Reality TV

Jeho manželka mala sériu štyroch dokumentárnych/realitných televíznych relácií, ktorých bol súčasťou, pred kamerou aj za ňou – Inside Out: Leah Remini (2003), Inside Out: The Baby Special (2004), Leah Remini: It's All Relative (2014-2015) a 20/20: Troublemaker (2015).

Tieto seriály sa väčšinou týkali ich vzťahu ako páru, rodičov a času vo vnútri aj mimo náboženstva scientológie.

Osobný život

Angelo sa oženil s americkou herečkou a autorkou Leah Remini 19. júla 2003 v hoteli Four Seasons v Las Vegas. Pár sa stretol v El Floridita, kubánskom nočnom klube v Hollywoode, a bola to láska na prvý pohľad. On už mal troch synov , menovite Angelo Jr., Nicolas a Alex z predchádzajúcich vzťahov, predtým ako sa mu v roku 2004 narodila dcéra s Leah, ktorej dal meno Sophia Bella Pagan.

Rodina momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii.

Kto je Leah Remini?

Leah Marie Remini sa narodila 15. júna 1970 v Brooklyne v New Yorku rodičom americko-talianskeho podnikateľa Georga Reminiho a rakúsko-židovskej Vicki Marshall, učiteľky.

Má staršiu sestru Nicole a mladšieho brata Michaela a vyrastali spolu s jej nevlastnými sestrami, menovite Shannon, Stephanie, Elizabeth a Christine v Bensonhurste, ktorý je všeobecne považovaný za Brooklyn's Little Italy. Jej rodičia sa rozviedli, keď bola ešte veľmi malá.

Vyrastala v katolíckej domácnosti, ale keď mala deväť rokov, jej matka vstúpila do scientologickej cirkvi a priviedla so sebou všetkých členov rodiny. Vyrastala žijúca a dýchajúca ideály a filozofie scientologickej cirkvi. Stala sa neochvejným obhajcom proti všetkým, ktorí kritizovali jej cirkev.

Jej herecká kariéra začala menšou úlohou v televíznom seriáli Head of Class (1988), aby sa stala súčasťou série krátkodobých komediálnych situačných komédií, ako napríklad Living Dolls, spin-off populárneho sitkomu Kto je šéf ( 1989) a Muž v rodine (1991).

LEAH REMINI OBVIŇANÁ Z KLAMSTIEV A SEXUÁLNEHO NESPRÁVANIA VO SVOJEJ NOVEJ DOKUMENTÁCIIHerečka Leah Remini a bývalá členka…

pridané od spoločnosti AreaG na štvrtok 3. novembra 2016

Leah sa naďalej objavovala v komediálnych seriáloch s opakujúcimi sa úlohami vrátane Saved by the Bell (1991), Cheers (1991-93) a Evening Shade (1993). Stala sa stálicou série vo Fired Up, ktorá trvala dve sezóny od roku 1997 do roku 1998.

Potom prijala úlohu v komediálnom sitkome Kráľ kráľovien s Kevinom Jamesom, ktorý sa stal jej vstupenkou na výslnie. Trvalo to od decembra 2006 do mája 2017 a zahŕňalo deväť sezón s 207 epizódami.

V roku 2010 Leah vyskúšala aj iné spôsoby zábavy, spolu s ďalšími televíznymi osobnosťami vrátane Sharon Osbourne, Sara Gilbert, Marissa Jaret Winokur a Sheryl Underwood moderovala talk show s názvom The Talk, ale v šou zostala iba jednu sezónu počas 135 epizód. Jej láska k tancu ju priviedla k účasti na súťaži celebrít v 17thsezóna (2013) Tanec s hviezdami, týždennej tanečnej súťaže, vypadla 8.thtýždeň.

Do šou sa vrátila ako hosťujúca spolumoderátorka v sezóne 19 (2014) a 21 (2015) a hosťujúca porotkyňa v sezóne 28 (2019).

Leah sa stala kontroverznou, keď v roku 2013 spolu so svojou matkou opustila Scientologickú cirkev. Začala hovoriť o svojom živote scientológa a odhalila mnohé pochybné aktivity svojej bývalej cirkvi. Stalo sa to obrovskou novinkou, pretože bola najväčšou hviezdou, ktorá opustila scientológiu. V rozhovore pre Vanity Fair povedala že je jej nádejou, že „...osvetlíme informácie, vďaka ktorým si svet uvedomí, čo sa skutočne deje, a povzbudíme ostatných, aby prehovorili, aby bolo možné navždy skoncovať so zneužívaním.“ Napísala knihu Troublemaker: Surviving Hollywood and Scientology v roku 2015. Opäť prijala katolícke náboženstvo, aby jej pomohla posunúť sa v živote ďalej.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#bts sa dnes natáča doma. Požiadali ma, aby som porozprával príbehy o kráľovi kráľovien. Hovoril o Jerrym Stillerovi pred kamerou, ako nás vždy rozčúlil, aký úžasný muž bol v zákulisí, prečo je @kevinjamesofficial jediným vedúcim mužom, ktorého chcem ako televízneho manžela, o našom úžasnom hercovi a štábe, ako zničili sme toľko záberov zo smiechu, mojich obľúbených epizód... Len keď som o tom dnes hovoril, pripomenulo mi to, ako mi všetci chýbajú a aké šťastie sme mali všetci. Dám vám vedieť, kde a kedy to môžete vidieť. #kingofqueens #spomienky #jerrystillerrip

Príspevok zdieľaný používateľom Leah Remini (@leahremini) 30. júna 2020 o 16:38 PDT

Angelo a Leah sa rozhodli vyrobiť o nej televízny seriál reality s názvom Leah Remini: It’s All Relative, ktorý zahŕňal Leahinu rodinu vrátane jej matky, nevlastného otca a súrodencov. Premiéru mal v júli 2014 a trval dve sezóny.

Pokračovala v televíznych hosťovaniach v rôznych reláciách a dokonca sa stretla s Kevinom Jamesom v komediálnom sitcome Kevin Can Wait v roku 2018. Najprv sa objavila ako hosť vo finále sezóny a v druhej sérii sa stala pravidelnou televíznou stanicou.

Jej posledným projektom bol dokumentárny seriál Leah Remini: Scientológia a následky s Mikeom Rinderom, bývalým vrchným predstaviteľom Scientologickej cirkvi. Premiéru mal v roku 2016 a trval tri sezóny. Prehliadka získala cenu Emmy za vynikajúcu informačnú sériu alebo špeciál za svoju prvú sezónu.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Aby čelila obvineniam Angelovej manželky o pochybných praktikách jej bývalej cirkvi, cirkev zriadila niekoľko webových stránok, na ktorých uverejňovala ponižujúce príbehy a videá o herečke a jej rodine.
  • Kedysi ho jeho manželka označovala za sériového podvodníka, no nikdy to nespresnila a zdá sa, že ich manželstvo je pevné, ak sa dá veriť obom ich príspevkom na Instagrame. Často uverejňoval krásne veci o svojej žene.
  • Angelo spolu s nevlastným otcom svojej manželky Georgeom Marshallom spoluvlastní a riadi reštauráciu Vivian’s Millennium Café.
  • On a Leah sú blízki priatelia s Marcom Anthonym a Jennifer Lopez a naďalej sú v kontakte a večierku spolu, aj keď druhý pár už nie je spolu.

Vzhľad

Angelo je vysoký 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 144 libier (65 kg). Je latinskoamerického pôvodu, má fyzicky zdatné telo, má slané a čierne vlasy a hnedé oči.

Čistá hodnota

Autoritatívny zdrojov odhaduje Angelov čistý majetok na viac ako 5 miliónov dolárov a jeho manželku údajne na viac ako 23 miliónov dolárov od júna 2020.