Nevyslovená pravda manžela Julie Robertsovej – Daniel Moder

ObsahKto je Daniel Moder?

Daniel Richard Moder sa narodil v znamení Vodnára 31. januára 1969 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je to 51-ročný kameraman, pravdepodobne najznámejší pre prácu na takých filmových tituloch, ako je dobrodružná komédia Mexičan z roku 2001, televízna dráma z roku 2014 The Normal Heart a psychologický triler Secret In Their Eyes z roku 2015. Je známy aj tým, že je manželom slávnej hollywoodskej herečky Julie Roberts.

Aký bohatý je teraz? Daniel Moder Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čisté imanie Daniela Modera presahuje 10 miliónov dolárov, ktoré získal vďaka svojej úspešnej angažovanosti vo filmovom priemysle ako kameraman, ktorý od začiatku svojej kariéry v polovici 90. rokov pracoval na viac ako 25 televíznych a filmových tituloch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#JuliaRoberts #DanielModer

Príspevok zdieľaný používateľom ᴍᴏᴏᴅ ᴊᴜʟɪᴀ ʀᴏʙᴇʀᴛs #Grids (@mood_juliaroberts) 27. januára 2020 o 12:19 PST

Na druhej strane, jeho slávna manželka Julia Roberts má impozantný majetok 250 miliónov dolárov.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Daniel Moder strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Los Angeles, kde ho spolu so svojimi štyrmi súrodencami Johnom, Jyl, Jane a Debbie vychovávali ich otec Mike Moder, ktorý bol producentom, a matka Patricia Ann Watz. Je Američan podľa národnosti a patrí k belošskej etnickej skupine. Daniel navštevoval Saint Monica High School a po imatrikulácii v roku 1987 sa zapísal na University of Colorado, Boulder, kde získal titul titul v odbore psychológia v roku 1992.

90. roky: Začiatky kariéry

V roku 1995 začal Daniel Moder svoju filmovú kariéru ako asistent produkcie na ponorkovom filme Crimson Tide, ktorý sa stal obrovským komerčným a kritickým úspechom.

Potom sa pripojil k oddeleniu kamery a elektrotechniky pre športový psychologický triler The Fan z roku 1996 s Robertom De Nirom a Wesleym Snipesom v hlavných úlohách a pre nezávislú drámu The Brave z roku 1997, ktorú režíroval Johnny Depp. Potom Daniel pracoval ako druhý asistent kamery pre akčný triler Enemy Of The State z roku 1998 a televíznu filmovú adaptáciu knihy Mitcha Alboma s názvom Tuesdays With Morrie z roku 1999, ktorú vysielala stanica ABC. V tom istom roku pôsobil aj ako dodatočná pomocná kamera v komédii The Big Tease s Craigom Fergusonom v hlavnej úlohe a nasledujúci rok pracoval na takých filmových tituloch, ako je nezávislý film Jerks a čierna komédia Šťastná čísla, po ktorej natočil debutoval ako kameraman, pracuje na krátky komediálny film Kid Quick.

Rok 2000: Rise to Fame

V roku 2001 Daniel pracoval ako asistent kamery pri dobrodružnej komédii Mexičan v hlavnej úlohe s Bradom Pittom a Juliou Roberts, po ktorej robil kameru pre rodinný film Grand Champion v roku 2002. V tom istom roku asistoval pri zločineckej čiernej komédii. thriller Piesok a romantickú komédiu Full Frontal a nasledujúci rok ako kameraman drámy Mona Lisa Smile s Juliou Roberts v hlavnej úlohe. V roku 2004 bol Daniel povýšený na pozíciu hlavného kameramana a debutoval sci-fi psychologickým hororovým thrillerom The Forgotten, po ktorom nasledovala jeho práca na akčnej komédii Pán a pani Smithovci (2005), v ktorej účinkovali Angelina Jolie a Brad Pitt, akčný sci-fi Déjà Vu (2006), réžia Tony Scott, a Superhrdinský film od Marvel Comics Spider-Man 3 (2007) , ktorý je tretím dielom trilógie Spider-Man.

Potom sa zameral na svoju kariéru kameramana a pracoval na dokumentárnom filme Border, ktorý režíroval Christopher Burgard. Danielovo najvýznamnejšie dielo prišlo v roku 2008 v dráme Dennisa Leeho Fireflies In The Garden. Do konca desaťročia sa podieľal aj na takých krátkych filmových tituloch ako Grace (2009) a In Dreams I Run Wild (2010).

Rok 2010: Pokračujúci úspech

V roku 2011 Daniel robil kameru pre komediálny film Jesus Henry Christ, ktorý tiež režíroval Dennis Lee, a v tom istom roku pre televízny dokumentárny film Extraordinary Moms. Jeho ďalšie projekty prišli o dva roky neskôr, keď pracoval na komediálnej dráme Highland Park a erotickom trileri Plyš. Daniel bol potom kameramanom na televíznom dramatickom filme Normálne srdce z roku 2014, ktorý režíroval Ryan Murphy a vychádzal z rovnomennej hry Larryho Kramera. nominácia na Primetime Emmy Award za vynikajúcu kinematografiu za minisériu alebo film a nominácia na televíznu cenu OFTA za najlepšiu kameru v nesériovom filme.

V roku 2015 pôsobil ako kameraman pre psychologický triler Secret In Their Eyes, ktorý je remakom rovnomennej kriminálnej drámy z roku 2009, a ako kameraman pre akčný triler Point Break. V roku 2016 sa postaral o dodatočnú fotografiu pre drámu Heaven’s Floor, ako aj o kinematografiu pre dramatický seriál The Last Tycoon spoločnosti Amazon Studio. Potom pracoval na romantickej komédii Ibiza z roku 2018 a naposledy režíroval fotografie pre webovú sériu temnej komédie Dead To Me z roku 2019, vysielanú na Netflixe. V súčasnosti pracuje na pripravovanej dráme Seana Penna Flag Day.

Vzhľad a vitálna štatistika

Daniel Moder má krátke svetlohnedé vlasy a svetlohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 11 palcov (1,80 m) – informácie týkajúce sa jeho hmotnosti, vitálnych štatistík a veľkosti topánok neboli zverejnené.

Osobný život

Daniel Moder sa oženil s vizážistkou Verou Steimbergovou v roku 1997, no o päť rokov neskôr sa rozviedli. Svoju budúcu druhú manželku Juliu Robertsovú spoznal počas nakrúcania filmu Mexičan v roku 2000. Po rozvode s Verou, Daniel a Júlia si vymenili svadobný sľub na ceremónii, ktorá sa konala na jej 82-akrovom ranči v Taose v Novom Mexiku 4. júla 2002. tri deti keďže 28. novembra 2004 porodila dvojičky – syna Phinnaeusa Waltera a dcéru Hazel Patriciu – a 18. júna 2007 sa im narodilo tretie dieťa, syn, ktorému dali meno Henry Daniel.

Kto je jeho manželka? Julia Roberts Krátke Wiki/Bio

Julia Fiona Roberts sa narodila 28. októbra 1967 v znamení Škorpióna v Smyrne v štáte Georgia USA Walterovi Gradymu Robertsovi a Betty Lou Bredemusovej.

Má staršieho brata Erica Robertsa a staršiu sestru Lisu Roberts Gillan, obaja sú herci. Má tiež mladšiu nevlastnú sestru Nancy Motes. Juliini rodičia boli dramatici a herci a dokonca viedli hereckú školu pre deti, ako aj workshop hercov a spisovateľov v Atlante v štáte Georgia. Julia chodila na základnú školu Fitzhugh Lee, strednú školu Griffin a strednú školu Campbell. Po imatrikulácii sa zapísala na Štátnu univerzitu v Georgii, ale čoskoro dala výpoveď a presťahovala sa do New Yorku, aby sa venovala svojej hereckej kariére.

Celosvetové uznanie a pekná žena

Julia debutovala v televízii ako Tracy v epizóde kriminálneho seriálu NBC Crime Story v roku 1987, zatiaľ čo jej filmový debut prišiel s úlohou Daryle v komediálnej dráme Satisfaction Joan Freemanovej v roku 1988.

Jej prelom nastal v tom istom roku, keď hrala Daisy Arujo v komediálnej dráme Mystic Pizza o dospievaní, po ktorej nasledovalo stvárnenie Shelby Eatenton Latcherie v komediálnej dráme Oceľové magnólie z roku 1989, za ktorú získala. svoju prvú nomináciu na Oscara – za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – ako aj Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – film. Julia získala obrovské uznanie za svoj výkon ako Vivian Ward v romantickej komédii Garryho Marshalla Pretty Woman z roku 1990, po boku Richarda Gerea, čo jej vynieslo ďalšia nominácia na Oscara – za najlepšiu herečku . Získala aj Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo filme – muzikáli alebo komédii a film sa stal úspešným v pokladniach a celosvetovo zarobil viac ako 463 miliónov dolárov.

Víťazka Oscara a Erin Brockovich

Julia pokračovala v dosahovaní úspechov na začiatku 90. rokov a získala také úlohy ako Laura Burneyová v romantickom psychologickom trileri Sleeping With The Enemy (1991), Darby Shaw v právnom thrilleri The Pelican Brief (1993) a Anne Eisenhower v komédii. dráma Ready To Wear (1994). Jej ďalšia významná úloha prišla v roku 1997, keď sa objavila ako Julianne Potterová v romantickej komédii P. J. Hogana Svadba môjho najlepšieho priateľa, ktorá sa stala kasovým trhákom a vyniesla jej nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo filme – muzikáli alebo komédii. . Jej ďalšia nominácia na rovnakú cenu v rovnakej kategórii prišla o dva roky neskôr, s výkonom Anny Scottovej v romantickej komédii Notting Hill po boku Hugha Granta.

V roku 1999 opäť spolupracovala s Garrym Marshallom a Richardom Gerem na romantickej komédii Nevesta na úteku, po ktorej nasledovalo stvárnenie environmentálnej aktivistky Erin Brockovich v životopisnej dráme Erin Brockovich v réžii Stevena Soderbergha. Bol to kritický a komerčný úspech a vyniesol jej také ocenenia ako Oscara za najlepšiu herečku , Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo filme – dráma a BAFTA za najlepšiu filmovú herečku v hlavnej úlohe a mnohé iné. Počas 90. rokov bola Julia Roberts jednou z najlepšie zarábajúcich herečiek.

Úsmev Mony Lisy, Jedz, modli sa láska a ďalšie významné úlohy

V roku 2001 hrala Julia Samanthu Barzel v dobrodružnej komédii The Mexican po boku Brada Pitta a vystupovala v úlohe Tess Ocean v lúpežnom filme Stevena Soderbergha Ocean’s Eleven, ktorý si neskôr zopakovala v jeho pokračovaní z roku 2004 s názvom Ocean’s Twelve.

pridané Predstaviteľka Julie Robertsovej na Piatok 11. novembra 2016

V roku 2003 stvárnila aj Katherine Ann Watson v dráme Mona Lisa Smile a Annu Cameron v romantickej dráme Closer z roku 2004. V roku 2007 bola nominovaná na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme za výkon postavy Joanne Herringovej v životopisnej komediálnej dráme Charlie Wilson's War po boku Toma Hanksa a Philipa Seymoura Hoffmana, zatiaľ čo jej ďalší Zlatý glóbus nominácia na najlepšiu herečku vo filme – muzikál alebo komédia prišla v roku 2009, keď hrala Claire Stenwick v romantickej krimi komédii Duplicity. V roku 2010 Julia vystupovala ako kapitánka Kate Hazeltine v romantickej komédii Garryho Marshalla Valentine’s Day a stvárnila autorku Elizabeth Gilbert v životopisnej romantickej dráme Eat Pray Love, ktorú režíroval Ryan Murphy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moji neuveriteľní priatelia @beloveapparel venujú 7 dolárov z každého nákupu I Choose Love @together.rising, ktorí pomáhajú deťom a rodinám, ktoré čelia hladu v dôsledku hromadného zatvárania škôl. Pomôžme si navzájom a malým firmám! #ichooselove #beloveapparel #togetherrising

Príspevok zdieľaný používateľom Julia Robertsová (@juliaroberts) 21. marca 2020 o 11:27 PDT

Hlavné úlohy v roku 2010

Julia sa objavila ako Mercedes Tainot v romantickej komédii Toma Hanksa Larry Crown z roku 2011 a potom získala úlohu kráľovnej Clementianny v roku 2011. dobrodružný fantasy film Mirror Mirror z roku 2012 , na motívy rozprávky Snehulienka od bratov Grimmovcov. V roku 2013 stvárnila Barbaru Fordham v tragikomédii Johna Wellsa August: Osage County spolu s Meryl Streep, čo jej vynieslo nomináciu na Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe a nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – film. Potom bola obsadená ako Dr. Emma Brooknerová vo filme HBO The Normal Heart, pričom získala nomináciu na Primetime Emmy Award za vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe v limitovanej sérii alebo televíznom filme, potom si zahrala Patty Fenn v thrilleri Jodie Foster Money Monster z roku 2016. George Clooney, po ktorej nasledovalo jej vystúpenie ako Isabel Pullman v dráme Wonder z roku 2017. Najnovšie stvárnila Heidi Bergman webový psychologický triler Homecoming (2018), ktorý jej vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku v televíznom seriáli – dráma.