Nevyslovená pravda manžela Johna Barrowmana – Scott Gill

Scott Gill je známy najmä tým, že je manželom populárneho herca a televízneho moderátora, hviezdy takých seriálov ako Doctor Who a Torchwood, Johna Barrowmana.

ObsahRaný život a rodina

Sheridan Scott Robert Gill sa narodil 2. apríla 1963 v Swansea vo Walese – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má britské občianstvo. Narodil sa do rodiny Sterlinga a Sheily Gillových, ktorí majú okrem Scotta ďalšie tri deti. Sterling Gill sa narodil v Sydney v Austrálii a slúžil ako námorník austrálskeho námorníctva. Sheila Gill sa narodila v Anglicku a pracovala ako zdravotná sestra. Má veľmi blízky vzťah so svojimi rodičmi, ktorí ho vždy podporovali vo všetkých fázach jeho života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Koaly!!! Posledný deň v Brisbane, takže sme na Walkabout s Wildlife @kworkworkwork @johnscotbarrowman #KoalaKamaSutra

Príspevok zdieľaný používateľom Scott Gill (@scottmale) 22. septembra 2019 o 20:35 PDT

Scott stále trávi čo najviac času so svojimi rodičmi a nedávno ich vzal do štátneho parku Crystal Cove v Orange County v Kalifornii, kam ho rodičia vzali, keď mal iba 11 rokov. Okrem viacerých príbuzných z rodiny, vrátane sestry, bratov, bratrancov, neterí a synovcov, má Jane Shemilt ako švagrinú Jane je autorkou kníh The Playground a Little Friends.

Vzdelanie

Scott maturoval na svojej miestnej strednej škole vo Walese v roku 1981 a potom sa zapísal na jednu z anglických univerzít (nikdy nespomenul na ktorej presne) a získal titul BA v odbore architektúra.

Kariéra

Scott pracoval ako architekt od skončenia vysokej školy. Po svadbe s Johnom Barrowmanom sa Scott objavil v niekoľkých televíznych reláciách, kde zdieľal svoju stranu príbehu o svojom vzťahu s Johnom. Preto ho bolo možné vidieť v takých talkshow a programoch ako dokument minisérie The Making of Me (2008), Danielle LoPresti: Holy (2016), denná televízna relácia Loose Women (2018) a I'm a Celebrity… Extra Tábor (2018).

Scott a John sa tiež objavili v šou I’m a Celebrity, Get Me Out of Here! v roku 2018. V roku 2013 sa Scott stal licencovaným pilotom, keďže to bol jeho životný sen.

Osobný život, manžel John Barrowman

Scott sa stretol s Johnom Barrowmanom v roku 1993, keď prišiel do Chichester Festival Theatre, aby videl svojho budúceho manžela v inscenácii Rope, v ktorej mal hlavnú úlohu. Scottovi sa po predstavení podarilo stretnúť Johna osobne a zostali v kontakte niekoľko týždňov, kým sa nerozhodli opäť stretnúť a nakoniec spolu začali chodiť. Dňa 27. decembra 2006 Scott a John našli príležitosť oficiálne podpísať dokumenty o svojom občianskom partnerstve na slávnostnom záväzku v Cardiff Bay. 2. júla 2013 sa pár oficiálne zosobášil v Kalifornii. John Barrowman bol vždy otvorene gay, čo mu uľahčilo zariadiť si osobný život tak, ako chcel.

Scott aj John zdieľajú na svojom instagramovom účte veľa spoločných obrázkov, zverejňujú fotografie zo svojich výletov, dovoleniek a iných chvíľ, ktoré si ich rodina spolu užíva. Scott vždy sprevádza svojho manžela na každej spoločenskej udalosti, na ktorú je pozvaný.

Kto je John Barrowman?

John Barrowman, narodený 11. marca 1967 v škótskom Glasgowe, je známy najmä svojimi početnými televíznymi dielami, vrátane hosťovania takých populárnych relácií ako Dancing On Ice. Svoju hereckú kariéru začal rolami v takých muzikáloch ako Hello, Dolly!, Anything Goes a Camelot, John preukázal svoje herecké umenie a pritiahol pozornosť známych divadelných režisérov, ktorí mu ponúkali stále viac úloh vo svojich inscenáciách.

Po absolvovaní United States International University (USIU) v San Diegu, kam sa presťahoval v snahe o hereckú kariéru, získal John v roku 1989 rolu v jednej z inscenácií divadla Prince Edward Theatre. Potom sa jeho kariéra zmenila. ho pozdvihol na novú úroveň a potom sa objavil vo viacerých inscenáciách v Queen's Theatre, Her Majesty's Theatre, Old Vic Theatre a mnohých ďalších.

Ďalšia úspešná herecká a televízna moderátorská kariéra Johna Barrowmana

V roku 1993 začal John svoju televíznu moderátorskú kariéru, hosťoval v detskom varietnom programe Live & Kicking, ktorý sa vysielal v sobotu. V roku 1996 bol pozvaný, aby sa stal jedným z moderátorov hudobnej reality show How do You Solve a Problem like Maria?, v spolupráci so Zoe Tyler a Andrew Lloyd Webber.

V roku 2007 bol porotcom na Any Dream Will Do a v roku 2012 spolumoderoval Live Comic Con v San Diegu, potom bol v roku 2020 John vymenovaný za jedného z porotcov populárnej show Dancing On Ice pre sériu 12.

Čo sa týka jeho hereckej kariéry, hral v takých populárnych televíznych seriáloch ako Torchwood (2006 – 2011), v ktorých stvárnil postavu kapitána Jacka Harknessa, Arrow (2012 – 2019), pričom získal rolu Malcolma Merlyna, Dark Archer, a Legendy zajtrajška (2017, 2019). John sa tiež objavil po boku Kevina Klinea v komédii De-Lovely, ktorá bola neskôr nominovaná na cenu Zlatý glóbus.

pridané John Barrowman a Scott Gill na Streda 3. júla 2013

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Scott má rád psov viac ako mačky, hoci raz spomenul, že by nebol proti mačke, ak by to jeho manželovi nevadilo. Scott a John majú Jack Russell teriéra, ktorý je pomenovaný podľa Johnovej postavy v Torchwoode, kapitána Jacka Harknessa. Scott a John vlastnia tri domy, jeden v Kalifornii, jeden v Londýne a ďalší v Cardiffe vo Walese. Spolu s manželom sa Scott stal ambasádorom odevnej línie Dobell Clothing.

Vzhľad, štýl oblečenia

Scott má krátke tmavohnedé vlasy a modré oči. Je vysoký 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 182 libier (83 kg), jeho dôležité štatistiky nie sú k dispozícii.

Čo sa týka štýlu oblečenia, Scott rád nosí svetre svetlých odtieňov, ako je svetlomodrá, pastelovo citrónovožltá, béžová. Rád nosí elegantné obleky a vesty.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že Scottov ročný príjem ako architekta je okolo 80 000 dolárov . Čo sa týka jeho manžela Johna Barrowmana, jeho čisté imanie sa odhaduje na približne 4 milióny dolárov . Keďže John má pôsobivú sledovanosť na svojom instagramovom účte a podpísal niekoľko obchodných zmlúv s rôznymi značkami a spoločnosťami, zarába aj zo sponzorovaných príspevkov, ktoré zverejňuje na svojich profiloch sociálnych médií, jeden príspevok môže stáť až 5 000 dolárov.