Nevyslovená pravda manžela Jessicy Alby – Cash Warren

Cash Warren si získal veľkú slávu vďaka manželstvu s americkou herečkou, Jessica Alba . Alba má na svojom konte desiatky filmových a televíznych titulov a je spoluzakladateľkou spoločnosti The Honest Company. S Warrenom sa zoznámili v roku 2004 počas nakrúcania filmu Fantastická štvorka a zosobášili sa v roku 2008. Samotný Cash Warren je známy svojou prácou na filmoch, vrátane natáčania filmu, na ktorom sa obaja stretli.

ObsahRaný život a rodina

Cash Garner Warren sa narodil Michaelovi Warrenovi a jeho prvej manželke Sue Narramore 10. januára 1979 v Los Angeles, Kalifornia, USA – znamenie Cashovej budúcnosti, jeho otec bol známy svojím účinkovaním v Hill Street Blues.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Strávil som posledných pár dní rozmýšľaním, čo ti povedať na tvoje narodeniny a prišiel som na to, že slová nestačia. Slovami sa nedajú opísať pocity, ktoré som mal, keď sme sa prvýkrát stretli. Nedokážu opísať myšlienky, ktoré mi prebehli hlavou, keď si povedal 'áno'. Nedokážu opísať moje emócie, keď sa nám narodili dcéry. Nevedia opísať teplo v mojom srdci, keď sa objímame. Nevedia opísať tú radosť, keď ma rozosmeješ. Nedokážu opísať, aký silný sa cítim, keď ma držíš za ruku. Nedokážu opísať, ako veľmi ťa milujem. Ďakujem, že si mi dal celoživotné zážitky, ktoré nedokážem opísať slovami. Všetko najlepšie k narodeninám zlatko moje!!

Príspevok zdieľaný používateľom Cash Warren (@cash_warren) 28. apríla 2017 o 14:44 PDT

Cash má z tohto manželstva sestru Koa Warrenovú, ako aj druhú sestru a brata Makaylu a Graysona Warrenovcov z druhého manželstva jeho otca s Jenny Palaciousovou.

Warren sa o herectvo a produkciu zaujímal už od mladosti, vyrastal ako spolužiak budúcej hviezdnej americkej herečky Kate Hudson. Budúci profesionálny basketbalista Baron Davis bol ďalším z jeho blízkych priateľov a títo dvaja spolu trávili hodiny basketbalom. Jeho radosť z basketbalu bola do istej miery aj dedičstvom po jeho otcovi, ktorý bol odmenený rôznymi oceneniami za svoju univerzitnú basketbalovú kariéru. Dodnes často navštevuje hry svojho kamaráta z detstva.

Hoci väčšinu svojej mladosti strávil v USA, nejaký čas strávil aj vo Francúzsku.

Vzdelávanie

Warren navštevoval školu Crossroad School v Santa Monice a s veľkou sebadôverou zmaturoval, keď pokračoval v štúdiu na prestížnej Yale University. On absolvoval v roku 2001 s diplomom z politických vied – ďaleko od odvetvia, ktorému sa nakoniec venoval.

Kariéra

Asistent výroby

Cash Warren urobil svoje prvé nájazdy výroby pracoval po boku Tima Storyho na filme Taxi v roku 2004 a opäť na natáčaní filmu Fantastická štvorka v roku 2006. Napriek tomu, že bol asistentom producenta, jeho práca bola veľmi uznávaná a v produkčnej komunite sa stal známym.

Spoluzaloženie a produkcia

Predtým, ako sa Warren presťahoval do svojich vlastných spoločností – súčasne s nimi – pôsobil ako výkonný producent na viacerých projektoch, vrátane Being Terry Kennedy (2010) a Rising Son.

V roku 2008 Warren spoluzaložil Verso Entertainment, produkčnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na tvorbu dokumentárnych filmov, ktoré upozorňujú verejnosť na významné sociálne problémy. K dnešnému dňu spoločnosť vyprodukovala dva dokumentárne filmy Crips and Bloods: Made in America v roku 2008 a In the Blood v roku 2014 a v oboch projektoch zohral veľkú produkčnú úlohu.

Bol tiež kľúčovým účastníkom pri vytváraní skupiny Apoko Digital Media, platformy, ktorá poskytuje celebritám z rôznych odvetví príležitosť komunikovať s fanúšikmi a navzájom.

Apoko, ktorý možno inšpiroval jeho ďalší projekt Ibeatyou, bol založený v roku 2008 na založenie tohto fóra, pracoval po boku priateľa z detstva baróna Davisa. Ibeatyou vytvoril konkurenčné prostredie pre širokú verejnosť a celebrity. Bolo to všetko o vysťahovaní celebrít z ich komfortnej zóny a podpore interakcie s ich fanúšikmi. Ibeatyou vám umožňuje súťažiť v čomkoľvek, na čo si zaumienite – synchronizácia pier, úsmev a karaoke, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Nedávno založil Cash Dvojica zlodejov po boku spoluzakladateľov Alana Stuarta a Davida Ehrenberga, prevažne spoločnosti so spodnou bielizňou a spodnou bielizňou, ktorá tvrdí, že vybaví ľudí, aby boli ‚pripravení na všetko‘.

Osobný život

Hoci sa Cash stretol so svojou súčasnou manželkou Jessicou Albou v roku 2004, v momente, ktorý Alba opísala ako „lásku na prvý pohľad“, začali spolu chodiť až v roku 2005, keďže Alba mala v tom čase vzťah. Jessica opisuje, ako jej príťažlivosť k nemu spočiatku začala ako emocionálna a vrodená úcta k nemu. Obaja sa vzali 19. mája 2008 a keďže bola Alba v deviatom mesiaci tehotenstva, na súde v Beverley Hills bez rodiny alebo priateľov, ktorí by boli svedkami tejto príležitosti.

Existujú fámy o zmätku v prvých dňoch ich manželstva, vrátane údajnej aféry s Lindsey Lohan, ale obaja sú stále manželia a navzájom sa podporujú.

Mesiac po svadbe sa im 19. mája 2008 narodila prvá dcéra Honor Marie Warren. 13. augusta 2011 sa im narodila druhá dcéra, ktorej dali meno Haven Garner Warren a napokon v roku 2014 sa im narodil syn Hayes Alba Warren. 31. decembra. Cash miluje svoje deti a váži si svoj vzťah s nimi. Dokonca dovolil svojim dcéram, aby si cez víkendy lakovali nechty, ako kompromis za sledovanie športu.

Často zverejňuje fotografie, na ktorých sa jeho rodina dobre baví, ako napríklad príprava na Halloween a Vianoce. Rodina momentálne býva v dome v Beverly Hills v hodnote 10 miliónov dolárov.

Vzhľad

Warren má zmiešaný etnický pôvod. Jeho matka, Sue Narramore, je beloška, ​​zatiaľ čo jeho otec, Michael Warren, má afroamerický pôvod a v jeho črtách sú stopy oboch týchto pôvodov. Warren je veľmi presvedčený o svojej etnickej príslušnosti a je hrdý na svoj zmiešaný pôvod. On vysvetľuje že ‚Vždy som bol veľmi spokojný s tým, kto som.

Hotovosť je vysoká 6 stôp (1,83 m) a váži približne 187 libier (85 kg). Má svetlú pleť a tmavé vlasy, ktoré sú teraz posiate sivou farbou, a má tmavohnedé oči a berie si topánky veľkosti 12 (USA).

Čistá hodnota a plat.

Cash Warren má odhadovanú čistú hodnotu 25 miliónov dolárov, čo je mizerná suma v porovnaní so 400 miliónmi dolárov jeho manželky, nezdá sa však, že by to nejako negatívne ovplyvnilo ich manželstvo. Warren zarába 3,3 milióna dolárov ročne zo svojich mnohých podnikov a naďalej rastie v sláve a čistej hodnote.