• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manžela Giny Rodriguezovej – Joe LoCicero

Nevyslovená pravda manžela Giny Rodriguezovej – Joe LoCicero

ObsahKto je Joe LoCicero?

Gina Rodriguez je herečka ocenená Zlatým glóbusom, ale kto je jej manžel Joe Locicero? Samotný herec, Joe, ešte nemá veľký vplyv na svet zábavy, ale zatiaľ je možno najznámejší ako Vincent Walker v televíznej telenovele The Bold and the Beautiful (2019-2020).

Joe LoCicero?

Joe LoCicero sa narodil 9. augusta 1986 na Long Islande v New Yorku, USA, má latinských predkov, keďže jeho rodičia pochádzajú z Portorika. Vyrastal na Long Islande, zrejme vo veľkej rodine, nikdy však neprezradil viac podrobností o svojich rodičoch a súrodencoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Títo dvaja<33 — #GinaRodriguez #JoeLocicero #WeLoveGinaRodriguez

Príspevok zdieľaný používateľom ɢɪɴᴀ ʀᴏᴅʀɪɢᴜᴇᴢ & ᴊᴛᴠ (@thereisgina) 9. apríla 2020 o 12:04 PDT

Od raného veku sa Joe túžil stať hercom, no jeho ďalším záujmom boli bojové umenia a tieto dve veci spojil, keďže pracoval aj ako kaskadérsky choreograf a kaskadér.

Začiatky kariéry

Aj keď od mladosti túžil stať sa hercom, Joeova kariéra odštartovala až v roku 2013, keď sa objavil v krátkom akčnom dramatickom filme Hector: Lost Souls with Switchblades (2013). V tom istom roku debutoval aj v televízii v kriminálnom dokumentárnom seriáli „A Crime to Remember“, kde v jednej z epizód vystupoval ako zástupca šerifa. Vo svojej kariére pokračoval rolami v krátkych filmoch, objavil sa vo filme Karaoke the Movie (2014) a potom bol bojovníkom MMA v televíznom seriáli Kingdom.

O dva roky neskôr si Joe zabezpečil svoje prvé vystúpenie v populárnom komediálnom seriáli Jane the Virgin, kde v skutočnosti stvárnil niekoľko ďalších postáv počas svojho pôsobenia v seriáli. Vďaka tomu sa stal dostatočne populárnym pre nové pozoruhodné úlohy a pomaly sa menil na hviezdu.

Vystúpte na výslnie

V roku 2016 mal Joe niekoľko úspešných účinkov v sci-fi horore Welcome to Willits, v ktorom si zahrali Bill Sage, Chis Zylka a Anastasia Baranova, a tiež si zahral v akčnej komédii krimi Spaghettiman. V roku 2019 sa však stal hviezdou s časťou Vincenta Walkera v televíznej telenovele The Bold and the Beautiful (2019-2020).

Joe sa zatiaľ objavil v 25 epizódach veľmi vychvaľovanej šou, ktorá ho vystrelila na výslnie.

V tom istom roku sa Joe objavil v romantickej komédii Someone Great, v ktorej si zahrala jeho teraz už manželka Gina Rodriguez, a objavil sa aj v akčnom kriminálnom seriáli Miss Bala, opäť s Ginou Rodriguez v hlavnej úlohe. V súčasnosti pracuje na dvoch krátkych filmoch I Lost My Phone a Karate City, ktoré ešte nemajú dátum premiéry.

Joe LoCicero Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Joe LoCicero sa pomaly mení na herca triedy A a očakáva sa, že sa od neho dočkáme ďalších projektov.

Zatiaľ to stabilne dosiahol a jeho bohatstvo sa výrazne zvýšilo. Podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Locicera je v polovici roku 2020 až 350 000 dolárov.

Joe LoCicero je vysoký 1,85 m, pričom váži približne 180 libier ~ 80 kg – jeho dôležité štatistiky nie sú známe, ale má atletickú postavu. Má orieškové oči a tmavohnedé vlasy.

Osobný život Joea LoCicera, zoznamka, manželka, deti

Predtým, ako sa Joe stretol s Ginou, držal svoj osobný život v tajnosti. Ich príbeh je však pomerne populárny, pár sa stretol v roku 2016 na natáčaní televízneho seriálu Jane the Virgin, v ktorom Gina hrá hlavnú úlohu.

Svoj románik začali krátko nato a Joe Ginu navrhol v júli 2018. Pár sa zosobášil 4. mája 2019 na ceremónii, ktorú celebroval samotný herec a filmár Justin Baldoni – melódiu tiež spieval, keď Gina prichádzala uličkou.

Manželka Joea Locicera, Gina Rodriguez

Gina Alexis Rodriguez sa narodila 30. júla 1984 v Chicagu v štáte Illinois v USA a má portorický pôvod, keďže jej rodičia, Gino Rodriguez, rozhodca boxu, a Magali sú Portoričania. Gina má dve staršie sestry, s ktorými vyrastala v severozápadnej štvrti Belmont Cragin v Chicagu. Už od útleho veku prejavovala záujem o divadelné umenie a keď mala iba sedem rokov, vstúpila do salsa tanečného súboru Fantasia Juvenil.

Tancovala až do svojich 17 rokov, keď sa preorientovala na herectvo. Išla na St. Ignatius College Prep, a keď mala 16 rokov, bola jednou z trinástich tínedžerov, ktorí boli prijatí do divadelnej spolupráce Kolumbijskej univerzity. Po strednej škole sa zapísala na Tisch School of the Arts na New York University a v roku 2005 získala titul bakalára výtvarných umení. Súčasne študovala v Atlantic Theatre Company a Experimental Theatre Wing. Jednou z jej najpamätnejších úloh bola postava Fridy Kahlo v hre The Last Moments in the Life of Frida Kahlo, ktorá sa hrá v American Stage Theatre.

David DeLuise od Bachelorman David DeLuise od Ray Mickshaw David DeLuise, Self Assignment, 6. apríla 2003 Lake Worth Florida. (Foto: Ray Mickshaw/Contour by Getty Images)

Kariéra Giny Rodriguezovej

Gina kariéra začala v roku 2004 menšou úlohou Yolandy v televíznom seriáli Zákon a poriadok, odvtedy sa objavila vo viac ako 50 filmoch a televíznych seriáloch. Svoju kariéru začala skutočne budovať v roku 2010 s takými projektmi, ako je televízny seriál Army Wives, ale veľký zlom urobila ako Majo Tonorio, hlavná protagonistka v dramatickom filme Filly Brown, v ktorej si zahrali Jenni Rivera a Lou Diamond Phillips. Odvtedy veľmi úspešne pokračuje vo svojej kariére, hrá v mnohých populárnych seriáloch a filmoch, zatiaľ jej najväčšou úlohou bola Jane Villanueva v televíznom seriáli Jane the Virgin, v ktorom hlavná postava zistí, že bola umelo oplodnená. náhodou.

Okrem toho si zahrala v akčnom dramatickom filme Deepwater Horizon (2016) s Markom Wahlbergom v hlavnej úlohe, potom sa objavila v hororovej dráme Annihilation spolu s Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh a Tessa Thompson. V posledných rokoch si zahrala vo filmoch Miss Bala a Someone Great, obe v roku 2019, pričom naposledy bola Melanie vo filme Kajillionaire (2020). V súčasnosti pracuje na niekoľkých filmoch, vrátane Awake a Bobbie Sue.

Gina Rodriguez Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery

Gina Rodriguez má úspešnú kariéru a jej bohatstvo rástlo podľa jej úspechov. Zdroje odhadujú, že čistý majetok Giny je v polovici roku 2020 až 5 miliónov dolárov.

Dnes je #LatinaEqualPay Day, latinskí pracovníci dostávajú v priemere len 53 centov za každý 1 dolár zaplatený mužovi. Medzera má…

pridané Gina Rodriguez na štvrtok 1. novembra 2018

Je vysoká 5 stôp 3 ½ palca (1,61 m), pričom váži približne 128 libier ~ 58 kg. Jej vitálne štatistiky sú 36-26-38 palcov a jej veľkosť podprsenky je 34B. Má čierne vlasy a tmavohnedé oči.

Filantropia

Gina sa intenzívne angažuje vo filantropických organizáciách a pomáha mnohým mladým dospelým hispánskeho pôvodu. Väčšinou sa zameriava na zlepšenie ich príležitostí na lepšie vzdelávanie tým, že je členkou správnej rady Hispánskeho štipendijného fondu. Okrem toho spolupracuje s Parent Advocacy Coalition for Education Rights (PACER) a mnohými ďalšími. Za svoju podporu bola uvedená ako jedna z Oprah's Super Soul 100 vizionárov a vplyvných vodcov.