Nevyslovená pravda manžela Danielle Colbyovej Alexandra De Meyera

ObsahKto je Alexandre De Meyer?

Alexandre De Meyer je francúzsky grafický dizajnér, no svet ho zrejme najviac pozná ako bývalého manžela hviezdy televíznej reality show, A nielle Colbyová , zo série American Pickers. V médiách je zriedkavo a jediným dôvodom jeho popularity bolo manželstvo s Danielle.

Alexandre De Meyer Untold Truth- Age, Education

Alexandre De Meyer neprezradil, koľko má rokov, no podľa správ má 40 rokov. Narodil sa v malej obci Voiron vo Francúzsku, ktorá je len 53 míľ (85 km) juhovýchodne od Lyonu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Poznajte Daniellr Colbyho z American Pickers a jej bývalého manžela Alexandra De Meyera. #daniellecolby #americanpickers #alexandredemeyer #jeremyscheuch odkaz v bio.☝️☝️

Príspevok zdieľaný používateľom eCelebrityFacts (@ecelebrityfacts) 19. marca 2018 o 21:04 PDT

Alexandre, ktorý vyrastal vo francúzskej rodine zo strednej triedy, sa od útleho veku zaujímal o umenie a živil svoju umeleckú stránku. Žiaľ, neexistujú žiadne podrobnosti o tom, ktoré školy navštevoval.

Kariéra Alexandra De Meyera

Alexandre je známy najmä ako bývalý manžel Danielle Colby, no jeho profesionálne úspechy nemožno zanedbávať. Jedným z jeho najvýznamnejších diel je návrh modrotlače v Múzeu Michelin vo Francúzsku, ale už predtým bol grafickým dizajnérom a svoju prácu vystavoval na tričkách, pohľadniciach, obaloch a plagátoch.

Po etablovaní sa v odvetví si založil vlastnú webovú stránku, prostredníctvom ktorej ponúkal prácu individuálnym klientom aj firmám. So svojou bývalou manželkou dokonca spolupracoval na dizajne jej butiku s retro oblečením 4 Miles 2 Memphis. V súčasnosti vlastní tlačiareň v Chicagu a pracuje aj pre sieťotlačovú dielňu Going Blind.

Alexandre De Meyer Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Alexandre De Meyer je úspešný umelec a grafický dizajnér a jeho bohatstvo sa za posledných pár rokov výrazne zvýšilo.

Podľa zdrojov sa čistý majetok Alexandra De Meyera odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov od polovice roku 2020.

Alexandre je vysoký 5 stôp 11 palcov (1,8 m), pričom váži niekde medzi 170-180 lbs ~ 77-81 kg. Má svetlohnedé vlasy a hnedé vlasy a je známy aj pre svoju dlhú bradu. Alexandre je veľkým fanúšikom tetovania a má niekoľko tetovaní po celom tele.

Alexandre De Meyer Osobný život, Zoznamka, Manželstvo

Alexandre je veľmi tajnostkársky človek a o jeho súkromnom živote sa toho veľa nevie, kým sa nedostal do centra pozornosti kvôli manželstvu s Danielle.

Hoci neexistujú žiadne informácie, kedy sa títo dvaja presne stretli, podľa zdrojov sa poznajú od roku 2011 a v roku 2013 boli zosobášení. Zdroje však uvádzajú, že sa odvtedy rozišli, hoci o ich manželstve chýbajú skutočné informácie. Nemajú spolu deti.

Bývalá manželka Alexandra De Meyera, Danielle Colby

Danielle Colby sa narodila 3. decembra 1975 v Davenporte, Iowa, USA rodičom, ktorí sú Jehovovými svedkami. Jej matka je Sue Colby a Danielle má sestru „Cabomb Betty“.

Danielle vyrastala v Chicagu v Illinois, kde sa zúčastnila burleskného vystúpenia Margaret Cho a tanečníka Satan’s Angel, ktoré v sebe prebudilo túžbu stať sa burlesknou tanečnicou.

Kariéra

Danielle je veľa vecí a byť na American Pickers je len jedna vec, ktorú robí. Bola majiteľkou ženského tímu roller derby s názvom Big Mouth Mickies. S tímom súťažila tri roky, no zranenia ju prinútili nájsť si nejakú inú cestu, ktorej by sa mohla venovať ako kariére.

Vtedy sa zamerala na burleskný tanec a po presťahovaní sa späť do Iowy založila profesionálny súbor Burlesque Le Moustache, v ktorom účinkovalo deväť účinkujúcich a vďaka ktorému sa dostala k názvu Dannie Diesel. Burlesque Le Moustache koncertovala hlavne po východnej Iowe a západnom Illinois a v ktorej prevádzke pokračovala, hoci teraz vlastní aj Dannie Diesel’s Bump ‘n’ Grind Academy, ktorá vyučuje burleskné pohyby, ktorá sa nachádza v štvrti Rogers Park v Chicagu.

American Pickers

Danielle a Mike Wolfe, tvorca American Pickers, sú priatelia už dlho a on ju požiadal, aby sa k nemu pripojila v šou. Danielle je tá, ktorá je zodpovedná za vyhľadávanie ľudí, ktorí skladujú veci, ktoré zaujímajú Mikea a jeho kolegu Franka Fritza. Objavila sa vo všetkých s výnimkou jednej epizódy veľmi populárneho televízneho seriálu, čo výrazne zvýšilo jej popularitu a bohatstvo. Hoci nevyberá veci v garážach, chatrčiach a skladoch s Mikeom a Fritzom, využila svoj talent na vedenie obchodu s archeológiou starožitností.

Danielle Colby Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Danielle je multitalentovaná osoba a využila to na dosiahnutie popularity a bohatstva. Podľa zdrojov je čistý majetok Danielle Colbyovej v polovici roku 2020 až 1,5 milióna dolárov.

Danielle Colby má čierne vlasy a orieškovo zelené oči, je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži približne 170 libier ~ 78 kg. Jej vitálne štatistiky sú 39-28-40 a veľkosť podprsenky je 36C.

Osobný život Danielle Colby, manželstvo, deti, rozvod

Pred Alexandrom bola Danielle vydatá za Roberta Stronga, pár sa zosobášil v roku 2004, ale ako sa jej kariéra rozvíjala, Daniellina popularita prekážala ich romániku a nakoniec sa rozviedli. Danielle pred rozvodom porodila dve deti.