• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manžela Catherine O’Hara – Bo Welch

Nevyslovená pravda manžela Catherine O’Hara – Bo Welch

ObsahKto je Bo Welch?

Robert ‚Bo‘ W. Welch III sa narodil v Yardley, Pensylvánia USA, 30. novembra 1951 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je hercom, filmovým režisérom a produkčným dizajnérom , ktorý je však azda najznámejší ako manžel Catherine O’Hara, slávnej americko-kanadskej herečky.

Detstvo a vzdelanie

Bo bol vychovávaný ako jediné dieťa v Yardley jeho otcom, ktorý bol hasičom, a jeho matkou, ktorá pracovala ako pokladníčka v miestnom supermarkete.

Bo vyjadril svoju túžbu stať sa hercom už počas základnej školy, no rodičia ho nabádali, aby sa sústredil na vzdelanie a získal titul.

Bo Welch a Catherine O'Hara

pridané Séria nešťastných udalostí na Sobota 31. marca 2018

Počas štúdia na strednej škole začal byť fyzicky aktívny , keďže hral futbal a basketbal a objavil sa aj v niekoľkých hrách hraných na škole. Bo imatrikuloval v roku 1969 a potom sa zapísal na College of Architecture University of Arizona, kde v roku 1973 ukončil bakalársky titul.

Herectvo a réžia

Svoju réžiu debutoval v roku 2000, keď režíroval epizódu Fail-Safe z akčného trileru Secret Agent Man a nasledujúci rok režíroval dve epizódy The Big Leagues a Arthur Needs Space of akčný sci-fi komediálny seriál The Tick .

V roku 2003 režíroval aj rodinnú dobrodružnú komédiu The Cat in the Hat, ktorá však získala väčšinou negatívne recenzie, a v rokoch 2017 až 2019 Bo režíroval päť epizód dobrodružnej komediálnej drámy Séria nešťastných príhod.

Účinkoval iba v troch filmoch – neuveriteľne sa objavil v kritikmi ocenenej akčnej dobrodružnej komédii Muži v čiernom II v roku 2002, ako aj vo filme Muži v čiernom 3 v roku 2012. V roku 2015 stvárnil Otec v krátkom komediálnom filme Tiebreaker s Philom Eastmanom v hlavnej úlohe, ktorý sleduje otca a syna, ktorí spolu hrajú tenis.

Kariéra produkčného dizajnéra

Bo pracoval na svojom prvom filme Heart of Steel v roku 1983 a o tri roky neskôr na romantickej dráme Fialky sú modré, v ktorej si zahrali Sissy Spacek, Kevin Kline a Bonnie Bedelia a ktorá je o mladej láske, ktorá môže zostať zapálená alebo sa môže uhasiť. .

Niekoľko z jeho nasledujúcich prác bolo na kriminálnom filme Stark: Mirror Image a trilerovej dráme Slow Burn v roku 1986, ako aj na hororovej komédii The Lost Boys v roku 1987, pričom uznanie získal v roku 1988, keď pracoval na kriticky uznávanom filme. fantasy komédia Beetlejuice režiséra Tima Burtona, v ktorej si zahrali Alec Baldwin, Geena Davis a Michael Keaton – film sleduje ducha, ktorý sa snaží prinútiť ľudí, ktorí sa práve prisťahovali do jeho domu, aby odišli.

V roku 1989 Bo pracoval na akčná fantasy komédia Krotitelia duchov II , ktorá získala dve ceny a bola nominovaná na jednu ďalšiu, a v roku 1990 bol produkčným dizajnérom kritikmi uznávaného romantického fantasy filmu Edward Nožnicovoruký, scenár a réžia Tima Burtona, v ktorom hrali Johnny Depp a Winona Ryder – film vyhral. deväť ocenení a bol nominovaný na 24 ďalších, vrátane Oscara. Niekoľko z nasledujúcich Boových pozoruhodných diel sa týkalo kriminálneho fantasy filmu Batman sa vracia v roku 1992, rodinného fantasy filmu Malá princezná v roku 1995 a akčnej dobrodružnej komédie Muži v čiernom v roku 1997.

V roku 2000 Bo pracoval na sci-fi komediálnom filme What Planet Are You From?, a potom slúžil ako asistent produkcie svojho prvého televízneho seriálu – pilotnej epizódy akčnej sci-fi komédie The Tick. Tri z jeho najnovších prác ako produkčného dizajnéra boli na akčnom fantasy dobrodružnom filme Thor v roku 2011, akčnej dobrodružnej komédii Muži v čiernom 3 v roku 2013 a 25 epizódach série nešťastných príhod medzi rokmi 2017 a 2019.

ocenenia

V roku 1985 bol Bo nominovaný na Oscara za najlepší produkčný dizajn za dramatický film z obdobia dospievania The Color Purple av roku 1990 získal cenu BAFTA za najlepší produkčný dizajn pre Nožnicovorukého Edwarda.

V roku 1992 bol nominovaný na cenu Awards Circuit Community Award za najlepší produkčný dizajn filmu Batman Returns.

V roku 1995 bol nominovaný na Oscara za najlepší produkčný dizajn a Awards Circuit Community Award za najlepšiu umeleckú réžiu k filmu Malá princezná a o rok neskôr Bo získal Cenu Asociácie filmových kritikov v Los Angeles za najlepší produkčný dizajn. nominovaný na tri ďalšie ceny za The Birdcage. V roku 1997 bol nominovaný na Oscara za najlepší produkčný dizajn a na cenu ADG za excelentnosť v produkčnom dizajne pre mužov v čiernom, zatiaľ čo jeho posledná nominácia bola v roku 2011 na cenu Saturn za najlepší produkčný dizajn pre Thora.

Milujte život a manželstvo s Catherine O'Hara

Bo sa zoznámil so slávnou herečkou Catherine O'Hara v roku 1988, keď obaja pracovali na filme Beetlejuice, bol to filmový režisér Tim Burton, ktorý ho povzbudil, aby požiadal Catherine, aby s ním išla na rande. Catherine súhlasila a po štyroch rokoch spoločného života sa 25. apríla 1992 vzali na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. V roku 1994 Catherine porodila ich syna Matthew, po ktorých v roku 1997 nasledoval ich druhý syn Luke.

Bo a Catherine viedli zdanlivo šťastný život v Los Angeles v Kalifornii a okolo ich manželstva nie sú žiadne chýry ani kontroverzie.

Bo pred stretnutím s Catherine nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť, takže od septembra 2020 je ženatý a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Bo bol vo svojich 20 a 30 rokoch dosť fyzicky aktívny, keďže s kamarátmi hrával viacero športov a každý týždeň absolvoval niekoľko tréningov v posilňovni – aj dnes chodí Bo do posilňovne aspoň raz týždenne, takže vyzerá dobre telo.

Je milovníkom zvierat, pričom najradšej má kone – pre každého má s manželkou farmu a koňa. Majú tiež niekoľko domácich miláčikov psov a mačiek.

Bo rád cestuje a niektoré z jeho obľúbených miest z tých, ktoré navštívil, sú Londýn v Anglicku, Benátky v Taliansku a Berlín v Nemecku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Postoj, vášeň, p i z z a z z.

Príspevok zdieľaný používateľom Catherine O'Hara a podobne. (@stancatherineorperish) 27. septembra 2020 o 18:39 PDT

Niektorí z Boových obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Leonardo DiCaprio a Angelina Jolie a niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Titanic a Pán a pani Smithovci.

Vek, výška a čistý majetok

Bo má 68 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 68 kg. Od septembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 400 000 dolárov Catherinein čistý majetok je údajne viac ako 8 miliónov dolárov.

Kto je Catherine O'Hara?

Catherine Anne O'Hara sa narodila v Toronte v Ontáriu v Kanade 4. marca 1954 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má kanadskú aj americkú národnosť.

Možno je stále najznámejšia vďaka stvárneniu tety Ann v životopisnom dramatickom filme Temple Grandin z roku 2010, ktorý bol založený na Templeovej knihe Emergence a v ktorom hrali Claire Danes, Julia Ormond a David Strathairn. Film sleduje autistku, ktorá sa stala jednou z najlepších svetových vedkýň v oblasti humánneho zaobchádzania s dobytkom a získala 34 ocenení vrátane Zlatého glóbusu, pričom 36 ďalších bola nominovaná. Za svoj výkon bola Catherine nominovaná na Screen Actors Guild, Satellite a Primetime Emmy Award.

Catherine vyrastala spolu so svojimi šiestimi súrodencami v katolíckej rodine írskeho pôvodu v Toronte. Študovala na Burnhamthorpe Collegiate Institute, kde spoznala Robina Dukea, kanadskú herečku a komika, a potom sa začala zaujímať o herectvo.

Oficiálna legionárka smiechu 2017 – Catherine O'Hara www.LegionnairesOfLaughter.com #catherineohara…

pridané Legionári smiechu na Utorok 23. mája 2017

Jej herecká kariéra odštartovala v roku 1974, keď sa pripojila k improvizačnému komediálnemu podniku The Second City ao dva roky neskôr sa stala stálicou v ich komediálnom programe SCTV. Po získaní uznania bola Catherine pozvaná, aby vyjadrila postavy v mnohých karikatúrach – jedna z jej prvých rolí vo filmoch bola vo filme The Rimshots , ktorá nedokázala pritiahnuť veľkú pozornosť, ale v roku 1977 hrala v kanadskom sitcome pre deti Coming Up Rosie a potom hosťovala v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je napríklad hororová antológia Tales from the Crypt, sci-fi seriál. The Outer Limits a komédia Dream On.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Repost od @rizwanmanji • Je utorok, tak som si povedal, že zverejním nejaké fotky z môjho posledného dňa natáčania @schittscreek. Obrázok #CatherineOhara je zo scény, ktorá sa nikdy nedostala do finálneho zostrihu. Je priskoro hovoriť o stretnutí??? Hahaha

Príspevok zdieľaný používateľom ÚĽ CATHERINE O'HARA (@oharas_era) 24. apríla 2020 o 18:38 PDT

Hrala vedľajšiu postavu v čiernej komédii Martina Scorseseho After Hours v roku 1985, ako aj v romantickej komédii z roku 1986 Heartburn, v ktorej hrali Meryl Streep a Jack Nicholson. V roku 1990 sa objavila v trháku Sám doma a svoju úlohu si zopakovala vo filme Sám doma 2: Stratený v New Yorku v roku 1992. Niektoré z jej ďalších pozoruhodných výkonov boli v stop-motion animovanom hudobnom temnom fantasy filme Tima Burtona The Nightmare Before Christmas. v roku 1993, 3D stop motion nadprirodzená hororová komédia Frankenweenie v roku 2012 a počítačovo animovaná čierna komédia The Addams Family v roku 2019.

Catherine bola nedávno obsadená ako hlas Almy v pripravovanej počítačovo animovanej dobrodružnej komédii Extinct, ktorá by mala vyjsť v roku 2021.