Nevyslovená pravda manžela Alexa Morgana – Servando Carrasco

ObsahKto je Servando Carrasco?

Servando Carrasco sa narodil 13. augusta 1988 v Coronado, Kalifornia, USA a je profesionálnym futbalistom, ktorý je známy svojou kariérou v Major League Soccer (MLS) – najvyššej futbalovej lige v USA a Kanade – hrá za tím LA Galaxy ako jeden z jeho stredopoliarov. Počas svojej kariéry hral aj za iné tímy vrátane Seattle Sounders FC. Je manželom profesionálneho futbalistu Alexa Morgana.

Bohatstvo Servanda Carrasca

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Servanda Carrasca odhaduje na viac ako 300 000 dolárov, ktoré zarobil prostredníctvom vysoko hodnotených zmlúv s jeho kariérou v Major League Soccer.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@alexmorgan13 #goodmorning #alexmorgan #am13 #usa #america #servandocarrasco #orlandopride #orlando #orlandoflorida #baby #babygirl #soon #april #followforfollowback #goodmorning #alexmorgan #am13 #usa #america #america #america #usa #americaflorbabory #servo #babygirl #soon #april #followforfollowback #goodmorning #alexmorgan #am13 #usa #america #servandocarrasco #orlandopride #orlando #orlandoflorida #baby #babygirl #soon #april #followforfollowback

Príspevok zdieľaný používateľom ⚽️FANOUŠKA ALEX MORGANA❤️⚽️ (@alexx.morgann.13) 27. februára 2020 o 4:24 PST

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojej manželky, keďže Morgan má čisté imanie odhadované na viac ako 3,2 milióna dolárov. Je jednou z najuznávanejších atlétov, ženských futbalistov na svete.

Raný život, vzdelanie a futbalové začiatky

Zatiaľ čo sa Servando narodil v USA, väčšinu svojej mladosti strávil v Tijuane v Mexiku, ktoré bolo rodným mestom jeho rodičov. Neskôr sa presťahoval späť do Kalifornie a navštevoval strednú školu St. Augustine High School. Počas tohto obdobia získal veľa zručností a skúseností s futbalom, keďže sa tomuto športu aktívne venoval už ako dieťa.

Hral za školský futbalový tím a neskôr sa pripojil k futbalovému klubu San Diego, keď sa jeho rodina usadila v tejto oblasti.

Klub je jedným z najkonkurencieschopnejších v štáte a zúčastnil sa mnohých mládežníckych turnajov. Počas tejto doby si vyslúžil niekoľko ocenení vrátane ocenenia San Diego Union-Tribute All-County Player of the Year. Svoje futbalové ašpirácie začal brať vážne, keď sa zúčastnil olympijského rozvojového programu, ako aj premiérového rozvojového programu, ktoré mu pomohli naštartovať jeho kariéru v profesionálnom futbale.

Ďalšie štúdium a vysokoškolský futbal

Po imatrikulácii zo strednej školy dostal Carrasco ponuku na atletické štipendium na Kalifornskej univerzite v Berkley, ktoré prijal.

Peter Scully

Univerzita je súčasťou veľkého systému Kalifornskej univerzity a je najstaršou spomedzi všetkých a považuje sa za jej vlajkovú loď napriek iným populárnym kampusom. Berkeley videl vývoj mnohých vecí vrátane projektu Manhattan (atómová bomba) vedca z Berkeley JR Oppenheimera. Rýchlo začal hrať na pravidelnej súpiske univerzity a stal sa jedným z konzistentných strelcov a asistentov tímu. Počas druhého ročníka bol menovaný do druhého tímu All-Pac-10, začínal väčšinu ročníka, v sezóne zaznamenal sedem asistencií a ďalej zlepšoval svoju hru.

Počas tretieho ročníka však utrpel zranenie členka, ktoré ho vyradilo z hry na väčšinu sezóny. Napriek tomu stále ukázal dostatok zručností na to, aby bol ešte raz zaradený do druhého tímu All-Pac-10. Počas posledného ročníka sa stal spolukapitánom školského tímu a nakoniec sa dostal do prvého tímu All-Pac-10. Bol tiež menovaný do tretieho tímu NSCAA v regióne Ďalekého západu. Svoju vysokoškolskú kariéru zavŕšil 13 gólmi za štyri roky.

Profesionálna kariera

V roku 2011 sa Servando rozhodol stať sa profesionálom a v roku 2011 sa pripojil k MLS SuperDraft.

MLS je hlavná profesionálna športová liga a v priebehu rokov si získala popularitu a má jednu z najvyšších futbalových návštev na svete. Je to tretia najsledovanejšia liga v USA po National Football League (NFL) a Major League Baseball (MLB). Počas draftu ho vybrala Seattle Sounders FC počas siedmeho kola, čím sa stal celkovo 27. výberom. Vo svojom debutovom zápase sa objavil o niekoľko týždňov neskôr proti New York Red Bulls, ale počas svojho pôsobenia v Seattli ho často nepoužívali a svoj prvý gól strelil až o dva roky neskôr v zápase proti Vancouver Whitecaps FC.

Potom bol vymenený do Houston Dynamo a potom do Sporting Kansas City. Nebol to posledný obchod, ktorý sa ho týkal, pretože ho potom presťahovali do Orlando City SC – často ho vymenili, keďže mu končila zmluva. Počas svojho pôsobenia v Orlande strelil svoj druhý gól v kariére, ale tím sa rozhodol nepodpísať ho znova po vypršaní zmluvy. Neskončil, keď sa pripojil k 2017 MLS Re-Entry Draft, a bol vybraný za LA Galaxy hrá za klub od roku 2018.

Manželka - Alex Morgan

Alex sa najprv preslávila hraním univerzitného futbalu na Kalifornskej univerzite v Berkeley a po predčasnom ukončení štúdia rýchlo prešla na profesionálny kariéra.

Bola draftovaná ako prvá celkovo vybraná počas WPS draftu tímom Western New York Flash. V tom roku pomohla svojmu tímu vyhrať ligový šampionát a potom bola vybraná do ženského národného futbalového tímu USA, ktorý by získal striebro na Majstrovstvách sveta žien vo futbale 2011, pričom bola najmladšia v tíme.

Potom sa zapísala do histórie, keď za jeden rok zaznamenala 20 gólov a 20 asistencií, čím sa stala najmladšou hráčkou, ktorej sa to podarilo, a iba šiestou ženou, ktorej sa to podarilo. Pokračovala v hraní za americký tím na nasledujúcich turnajoch a pomohla im vyhrať Majstrovstvá sveta žien vo futbale 2015 aj 2019.

K Portland Thorns FC sa pripojila aj počas úvodnej sezóny Národnej ženskej futbalovej ligy, čím prispela k zisku majstrovského titulu v tom roku. Počas tejto doby vyhrala aj kontinentálne európske treble, keď hrala s francúzskym tímom Lyon. Ona je jednou z najlepšie platený futbalových hráčov na svete, najmä kvôli početným odporúčaniam, ktoré priťahuje vďaka svojej popularite.

Osobný život

Servando sa stretol s Alexom, keď boli obaja študenti na UC Berkeley – tam začali svoj vzťah a odvtedy sú spolu. V roku 2014 sa pár vzal a mali svoje prvé dieťa o šesť rokov neskôr. Vo voľnom čase často navštevuje svoje rodné mesto v Mexiku a lieči svoju matku, ktorá prežila dva záchvaty rakoviny prsníka. Robí tiež veľa charitatívnej práce, rovnako ako jeho manželka, ktorá sa zaviazala venovať určité percento zo svojho platu na charitu.