Nevyslovená pravda manžela A. J. Cooka – Nathan Andersen

ObsahKto je manžel A. J. Cooka, Nathan Andersen? Wiki Bio

Nathan Andersen sa narodil v USA 25. mája 1978 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je filmový režisér, producent a strihač , no azda najznámejší je manžel populárnej kanadskej herečky A. J. Cook.

Raný život a vzdelanie

Nathan bol vychovávaný v USA ako jediné dieťa jeho otcom, ktorý bol divadelným hercom, a jeho matkou, ktorá bola učiteľkou klavíra. O herectvo sa začal zaujímať už počas štúdia na strednej škole, keďže bol členom školského dramatického krúžku a účinkoval v niekoľkých školských predstaveniach, čoskoro sa však začal zaujímať o réžiu a produkciu filmov a rozhodol sa, že sa bude venovať tomu namiesto herectva. Po imatrikulácii v roku 1996 sa zapísal na Utah Valley University, kde sa začal učiť o filmovej produkcii a v roku 2000 ukončil bakalársky titul.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pracujem na mojom ESP s @lisaorth, aby mohla vysnívať môj ďalší rukáv. @antonwatts

Príspevok zdieľaný používateľom Nathan Andersen (@nathanandy) 15. januára 2019 o 17:32 PST

Nathanova kariéra

Nathan odštartoval svoju kariéru v roku 2004, keď pôsobil ako strihač krátkeho dokumentárneho filmu God Save the Queen, a potom v roku 2007 režíroval, produkoval, strihal, písal a hral v dramatickom filme My Lucy Charm, v ktorom hrala aj Sarah. Maenner a Daniel B. Culmer, no film prešiel skôr bez povšimnutia.

V roku 2010 pôsobil ako režisér, producent, spisovateľ a editor krátkej drámy mysteriózny film Violet Kiss, v ktorom si zahrali Dennis Record a Josefina Hatton a ktorý je o nájomnom vrahovi, ktorého si najala atraktívna žena Violet. Bol to ďalší Nathanov film, ktorý nepritiahol veľkú pozornosť, ale pokračoval v práci jeho ďalší krátky film Lucidate v roku 2011, v ktorom si zahrali Mandy Roveda a Dima Korposh, a je o dievčati, ktoré vyzerá, že dokáže robiť všetko, čo si predstaví, ako keby bola vo sne, no jej hlavnou túžbou je zabiť muža Huan Hui Lee žijúceho na Taiwane.

V roku 2013 Nathan strihal, režíroval a produkoval štyri krátke filmy, z ktorých niektoré sú Pain, When You Loved Me a In This House, a potom pracoval na krátkom hudobnom videu Weeping Skies, v ktorom si zahrali Rose Luo a Irina Shcherbakovskaya.

V roku 2014 režíroval, produkoval a hral v krátkom hudobnom videu A.N.G.E.L, ktorý sa stal ďalším z jeho nepovšimnutých filmov, a v nasledujúcom roku režíroval a zostrihal krátky hudobný film Hush Baby, v ktorom si tiež zahral. . Niektoré z jeho najnovších diel boli tri krátke hudobné videá I’m That Rebel v roku 2016, Kutkai v roku 2017 a One Life, One Card v roku 2018.

Milostný život a manželstvo s A. J. Cookom

Nathan spoznal svoju budúcu polovičku A. J. Cook, keď obaja študovali na Utah Valley University a začali spolu chodiť v roku 1998.

A.J. Cook a Nathan Andersen. Pink Party od Elyse Walker 2013.Foto od Pure People.D.A.C.

pridané Criminal Minds BR na Pondelok 8. septembra 2014

Ich priatelia na nich ukázali prstom na úplnom začiatku ich vzťahu s vyhlásením, že sa čoskoro vezmú a bolo to tak, ako predpovedali, keď sa Nathan a A. J. vzali na malej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili ich blízki priatelia a rodina 3. augusta 2001. Rozhodli sa nemať deti v prvých pár rokoch, pretože sa obaja chceli sústrediť na svoju kariéru, ale v septembri 2008 sa A. J. narodil ich prvý chlapec Mekhai Allan, zatiaľ čo ich druhý chlapec Phoenix Sky nasledoval v júli 2015. V roku 2019 Nathan zistil, že má rakovinu a v auguste podstúpil operáciu na jej odstránenie, pričom 10. septembra 2019 oznámil, že je bez rakoviny.

Štvorčlenná rodina momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii, zatiaľ čo často cestujú do Salt Lake City v Utahu, kde žije Nathanova rodina.

Záľuby a iné záujmy

Nathan sa o umenie zaujímal už od tínedžerského veku a navštevoval rôzne múzeá a galérie, zatiaľ čo jeho obľúbené druhy umenia sú maľby a hudba. Jeho hlavnou vášňou je cestovanie a precestoval celý svet. Keďže sa zaujíma aj o fotografie a sociálne siete, na svoj účet na Instagrame nahrával fotografie nasnímané počas svojich ciest a vďaka nim získal takmer 35 000 sledovateľov. Rád je v prírode obklopený stromami, horami a zvieratami a navštívil niektoré z najobľúbenejších turistických destinácií v USA, vrátane Grand Canyonu v Arizone a Yellowstonského národného parku. niekoľko ázijských krajín vrátane Vietnamu.

https://twitter.com/nathanandy/status/395980647157616640

Nathan rád pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Julia Roberts a Jennifer Lopez, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Into the Wild, Notting Hill a One Day.

Vzhľad a čistý majetok

Nathan má 42 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 71 kg. Od júna 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 500 000 dolárov čistý majetok A. J je údajne viac ako 4 milióny dolárov.

Kto je A. J. Cook? Wiki Bio

Andrea Joy ‘A.J.’ Cook sa narodila v Oshawe v Ontáriu v Kanade 22. júla 1978 – jej znamenie zverokruhu je Lev aj Rak, keďže sa narodila na vrchole oscilácie a má kanadskú štátnu príslušnosť.

Andrea je herečka azda najznámejšia vďaka stvárneniu hlavnej postavy dozornej špeciálnej agentky Jennifer 'JJ' Jareau v kriminálnom seriáli Myšlienky zločincov, v ktorom si zahrali aj Matthew Gray Gubler a Kirsten Vangsness a ktorý je o skupine profilujúcich, ktorí sú snažiac sa zistiť, ako funguje mozog sériového vraha predtým, ako spácha ďalšie zločiny. Séria sa vysielala v rokoch 2005 až 2020 a získala 23 ocenení, pričom bola nominovaná na 35 ďalších, vrátane troch cien Primetime Emmy.

J. bola väčšinou vychovaná vo Whitby spolu so svojimi dvoma bratmi Nathanom a Paulom a jej sestrou Angelou, ich matkou, ktorá bola tanečnica, a ich otcom, ktorý bol majiteľom malého obchodu. Študovala na Anderson Collegiate Vocational Institute , a keď navštevovala druhú triedu, legálne oslepla kvôli astigmatizmu a musela nosiť kontaktné šošovky, ako aj okuliare, ktoré jej pomohli do určitej miery opraviť zrak.

Neskôr vo veku 29 rokov podstúpila operáciu, ktorá natrvalo napravila jej poruchu. Vyrastala v tanci jazzu a baletu a zúčastnila sa niekoľkých turnajov a majstrovstiev, kým sa v 16 rokoch rozhodla venovať herectvu. A. J. sa pripojila k stredoškolskému dramatickému krúžku a začala sa objavovať v školských predstaveniach a zároveň si svoje herecké schopnosti precvičovala v miestne divadlo.

Debutovala vo filme v roku 1997 ako portrét v sci-fi filme Laserhawk, ktorý je o dvoch tínedžeroch, spisovateľovi a duševnom pacientovi, ktorí sa snažia zachrániť svet pred mimozemšťanmi. O dva roky neskôr A. J. stvárnil Mary Lisbonovú v romantickej dráme The Virgin Suicides, v ktorej hrali James Woods a Kathleen Turner a ktorá sledovala päť sestier, ktoré vychovávali ich veriaci rodičia v 70. rokoch v Detroite.

Niektoré z jej nasledujúcich úloh boli vo filme slasher Ripper, fantasy filme slasher Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell a stoner komédii Out Cold v roku 2001, predtým ako získala uznanie ako Kimberly Corman v nadprirodzenom horore Final Destination 2. v roku 2003, ktorý bol nominovaný na štyri ocenenia. Niektoré z jej najnovších rolí vo filmoch boli v dráme Najmenej medzi svätými v roku 2012, horore Wer v roku 2013 a ďalšej dráme Back Fork v roku 2019.

J. debutovala v televíznom seriáli v roku 1997, keď stvárnila Kim v epizóde Don't Wake Mummy hororovej antológie Goosebumps a neskôr v tom istom roku bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v jedinej epizóde sci-fi dramatického seriálu Psi. Faktor.

V roku 2000 stvárnila hlavnú postavu Shelby Merrick v dramatickom seriáli Higher Ground, v ktorom si zahrali aj Joe Lando a Hayden Christensen, no ktorý skončil po odvysielaní jedinej sezóny. Potom sa objavila v jednotlivých epizódach sci-fi drámy First Wave v roku 2000 a komediálnej drámy Dead Like Me v roku 2003, predtým ako bola pozvaná hrať ďalšiu hlavnú postavu Lindsay Walker v seriáli nadprirodzenej drámy Tru Calling v rokoch 2003 a 2004. Najnovšia rola A. J. v televíznom seriáli bola v epizóde Maska kriminálneho seriálu Law & Order: Special Victims Unit, v ktorej v roku 2011 stvárnila Debbie Shieldsovú.