Nevyslovená pravda Macklemorovej manželky – Tricia Davis

ObsahKto je Tricia Davis?

Patricia ‚Tricia‘ Davis sa narodila v znamení zverokruhu Vodnára 29. januára 1984 v Seattli, štát Washington, USA. Je to 36-ročná tour manažérka, producentka hudobných videí a predtým pracovala ako zdravotná sestra, no pravdepodobne je najznámejšia ako manželka slávneho amerického rappera Macklemora.

Aká bohatá je teraz? Tricia Davis Čistá hodnota a aktíva

Od roku 2020 je čistá hodnota Tricie Davisovej viac ako 100 000 dolárov, ktorú zarobila vďaka svojej úspešnej kariére manažérky turné a producentky hudobných videí. Tricia, ktorá je vydatá za úspešného rappera, pravdepodobne zdieľa čistý majetok svojho manžela, pretože čistý majetok Macklemore sa odhaduje na 20 miliónov dolárov vrátane sídla s rozlohou 2 920 štvorcových stôp v North Capitol Hill v Denveri.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Brucho je obrovský oceán, ale tehotnú pokožku neprekonáte☀️ minulý týždeň s týmto bábätkom v mori... Dievča alebo chlapec čakáme na prekvapenie, dátum a odhady pohlavia sú vítané

Príspevok zdieľaný používateľom Tricia Davisová (@baba_g) 3. marca 2018 o 13:27 PST

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Tricia Davis zrejme strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Seattle, je Američanka podľa národnosti a patrí k belošskému etniku. Po imatrikulácii sa zapísala na Seattle Pacific University, kde v roku 2006 promovala v odbore ošetrovateľstvo. Tricia Davis má dlhé blond vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 10 palcov (1,79 m).

Profesionálna kariera

Tricia sa začala venovať svojej kariére zdravotnej sestry a nejaký čas pracovala v tejto pozícii. Keď sa Tricia romanticky zaplietla s Macklemorom, začala pre neho a jeho hudobného partnera Ryana Lewisa slúžiť ako merchandise, umelkyňa a manažérka turné.

Zvládla ich tri úplné národné zájazdy vrátane poskytovania lekárskej pomoci podľa potreby na ich cestách. Tricia má na starosti vzťahy s verejnosťou, branding, finančné záznamy, obchodné a marketingové rozhodnutia. Podľa jej IMDB profilu Pôsobila aj ako producentka hudobných videí a pracovala na videoklipoch k piesňam ako And We Danced (2011), Thrift Shop (2012), Same Love (2012) a Can’t Hold Us (2013). Videoklip k skladbe Can’t Hold Us im vyniesol nomináciu na cenu Grammy za najlepší videoklip v roku 2014. V roku 2012 bola aj kameramankou videoklipu Victory Lap.

Manželstvo s Macklemore

Tricia Davis je vydatá za slávneho amerického rappera Macklemora. Spoznali sa cez platformu sociálnych médií MySpace v roku 2006, v čase, keď bol ešte umelcom, ktorý mal problémy. problémy so zneužívaním alkoholu a drog . Jej rodina a priatelia boli proti jej vzťahu s narkomanom, no hoci sa ju snažili presvedčiť, aby od neho odišla, nepočúvala ich, ale svoje srdce, čo sa ukázalo ako správne rozhodnutie. Po siedmich rokoch randenia sa pár 21. januára 2013 zasnúbil a nakoniec si manželský sľub vymenil 27. júna 2015, mesiac po tom, čo privítali svoju prvú dcéru. Sú stále spolu a jemu sa podarilo zostať čistý a teraz slúži ako zástanca zneužívania drog.

Matka dvoch dcér

Tricia a Macklemore majú dve dcéry, Sloane Ava Simone Haggerty, ktorá sa narodila 29. mája 2015 – spolu s Ryanom Lewisom a Edom Sheeranom vydal pieseň Growing Up (Sloane’s Song), venovanú práve narodenému bábätku. Potom Colette Koala Haggerty, 3. apríla 2018 v čase svojho narodenia, bola na pódiu Macklemore.

Kto je jej manžel? Macklemore Krátka Wiki/Bio

Benjamin Hammond Haggerty sa narodil 19. júna 1983 v znamení Blížencov v Seattli s írskym pôvodom. Vychovávali ho spolu so svojím bratom Timom ich rodičia Bill Haggerty a Julie Schott. Zúčastnil sa oboch Stredná škola Nathana Halea a Garfield High School, kde vo veku 15 rokov začal písať piesne a vystupoval pod menom Professor Macklemore, so svojimi rovesníkmi vytvorili hip-hopovú skupinu Elevated Elements a v roku 2000 vydali album Progress.

Po imatrikulácii sa Macklemore zapísal na College of Santa Fe, ale strávil tam iba rok, a keďže sa nedostal do hudobného programu, vrátil sa domov. Macklemore neskôr pokračoval vo vzdelávaní na The Evergreen State College, ktorú v roku 2009 ukončil s titulom BA.

Začiatky kariéry

Profesor Macklemore debutoval v roku 2000, keď vydal mixtape Open Your Eyes. Čoskoro sa z neho stal Macklemore, zo svojho umeleckého mena vypustil 'Professor' a začal pracovať na svojom debutovom štúdiovom albume s názvom The Language Of My World, ktorý vyšiel v januári 2005. V roku 2009 vydal Macklemore svoj The Unplanned Mixtape, ktorý sa umiestnil na 7. mieste. na iTunes Hip Hop Chart.

Macklemore & Ryan Lewis a Thrift Shop

Macklemore sa stretol so svojím budúcim hudobným partnerom Ryanom Lewisom v roku 2006 a v roku 2009 vytvorili duo Macklemore & Ryan Lewis. V tom istom roku vydali svoje debutové EP s názvom The VS. EP, po ktorom nasleduje druhé EP The Vs. Redux v roku 2010. V nasledujúcom roku dvojica vydala debutový singel Wings, po ktorom spolupracovala s Rayom Daltonom na singli Can’t Hold Us, ktorý sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka Billboard Hot 100 a získal si obrovskú popularitu. V októbri 2012 bol vydaný debutový štúdiový album dua The Heist, ktorý sa umiestnil na 2. mieste v americkej hitparáde Billboard 200 a vyniesol im Grammy za najlepší rapový album.

Singel Thrift Shop s Wanzom ich vystrelil k hviezdam a dostali sa na vrchol amerického rebríčka Billboard Hot 100 a rebríčkov Rap Songs a mnohých iných. Stal sa druhým najpredávanejším singlom v roku 2013, pričom hudobné video nazhromaždilo viac ako 1,3 miliardy zhliadnutí a viedlo ich k získaniu dvoch cien Grammy za najlepšiu rapovú pieseň a najlepší rapový výkon, duo tiež získalo Grammy za najlepšieho nového umelca.

Pokračujúci úspech a prestávka

V roku 2015 dvojica vydala prvý singel zo svojho druhého štúdiového albumu s názvom V centre mesta a predstaví veľmajstra Caz, Melle Mel, Eric Nally a Kool Moe Dee.

V januári 2016 vydali propagačný singel White Privilege II s Jamilou Woodsovou, zatiaľ čo ich album This Unryly Mess I’ve Made bol vydaný vo februári toho istého roku a dostal sa na 4. miesto v americkej hitparáde Billboard 200. Dvojica mala prestávku v júni 2017.

len kariéra

Macklemore pokračoval vo svojej kariére sólového umelca a vydal svoje druhé sólové štúdio album s názvom Gemini v septembri 2017. Pozostávajúci z troch singlov – Glorious, s Skylar Grey, Marmalade s Lil Yachty a Good Old Days s Keshou, sa umiestnil na 2. mieste v americkom rebríčku Billboard 200 a bol certifikovaný ako zlatý od RIAA. Najnovšie vystupoval s Patrickom Stumpom na singli Summer Days od Martina Garrixa a v roku 2019 vydal singel It’s Christmas Time, na ktorom hosťoval Dan Caplen.