Nevyslovená pravda Mackenzie Moss

ObsahKto je Makenzie Moss?

Makenzie Moss sa narodila 9. septembra 2006 v Los Angeles v Kalifornii v USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou vo filme Steve Jobs z roku 2015, v ktorom pracovala po boku mnohých hviezd vrátane Michaela Fassbendera, Kate Winslet, Katherine Waterston a Seth Rogen. Objavila sa aj v iných filmoch.

Bohatstvo Makenzie Moss

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Makenzie Moss odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré zarobila relatívne krátka, ale úspešná kariéra v hereckej profesii. Je aktívna najmenej päť rokov a hoci sa zamerala na filmovú prácu, urobila aj množstvo reklám.

Raný život a začiatky kariéry

Makenzie vyrastala v Los Angeles a vo veľmi mladom veku prejavila inklináciu k divadelnému umeniu. Keďže bola tak blízko profesionálnemu hereckému priemyslu, jej rodičia ju podporovali, keď sa začala zaujímať o herectvo. Vyrastala so staršou sestrou a navštevovala hodiny gymnastiky, ktoré jej budovali sebavedomie. Tiež rada spievala a tancovala, čo prispelo k jej láske k vystupovaniu.

Nakoniec začala navštevovať konkurzy po okolí a debutovala v reklame pre Mott’s for Tots – spoločnosť Mott's je známa výrobou rôznych produktov na báze jabĺk, ako sú omáčky a šťavy. Jej história siaha až do roku 1842, kedy jej zakladateľ Samuel R. Mott začal vyrábať jablčný ocot a jablčný mušt.

Spoločnosť v súčasnosti vlastní Keurig Dr. Pepper, hoci funguje ako samostatná jednotka, ktorú vlastnilo niekoľko veľkých spoločností po jej zlúčení so spoločnosťou WB Duffy Cider Company. V roku 2010 vzbudila spoločnosť veľkú pozornosť kvôli problémom s jej mzdami.

Prielom – Steve Jobs

V roku 2015 bol Moss obsadený do biografického filmu Steve Jobs , o titulárnom spoluzakladateľovi spoločnosti Apple Inc. Film čerpá inšpiráciu z rôznych rozhovorov s Jobsom, ako aj z napísanej biografie Waltera Isaacsona o zosnulom obchodnom magnátovi. Film sa vyrábal asi štyri roky predtým, ako začali nakrúcať, s hereckým súborom a Fassbenderom, ktorý stvárnil Jobsa.

Neskôr v roku mal film premiéru na filmovom festivale v Telluride a získal uznanie kritikov. Ľudia, ktorí boli Jobsovi blízki, chválili herecké výkony vo filme, hoci bol kritizovaný aj za jeho historickú nepresnosť. Napriek tomu film získal množstvo ocenení, vrátane Fassbendera a Winsleta, ktorí získali nominácie na Oscara za svoje herecké výkony.

Film pokrýva 14 rokov Jobsovho života od roku 1984 do roku 1998. Moss vo filme stvárnil mladšiu verziu Lisy Brennanovej, Jobsovej dcéry, ktorá si počas svojej mladosti získala veľkú pozornosť, pretože Jobs spočiatku popieral jej otcovstvo. Vyeskalovalo sa to do takej miery, že predtým, ako Jobs priznal, že je otcom, musel byť podaný právny prípad.

Obaja sa neskôr zmierili a on ju prijal ako dcéru. Jeden z prvých počítačov Apple bol pomenovaný Apple Lisa.

Boh žehnaj rozbitej ceste

Niekoľko rokov po jej vystúpení v Steve Jobs bola Makenzie obsadená do kresťanského filmu Boh žehnaj rozbitej ceste , ktorá vychádza z rovnomennej piesne z roku 1998. Je známe, že o piesni sa postaralo niekoľko umelcov populárnej country hudby, hoci samotný film je voľnou interpretáciou piesne. Rozpráva príbeh ženy, ktorá počas vojny v Afganistane stratí manžela a vyrovnáva sa so stratou. Medzi ďalšie hviezdy filmu patrili Andrew Walker, Lindsay Pulsipher, Robin Givens a Kim Delaney.

pridané Makenzie Moss na Pondelok 16. októbra 2017

Produkcia a natáčanie filmu trvalo asi rok a bol vydaný spolu s Peppermint a The Nun v pokladni. V pokladni sa mu nedarilo dobre, dokonca ani nesplnilo jeho projekcie, čo ho nakoniec viedlo k bombovej strate približne 600 000 dolárov. Film tiež získal všeobecne nepriaznivé recenzie na webových stránkach agregátorov, ako sú Metacritic a Rotten Tomatoes. Mnoho negatívnych recenzií prichádza kvôli smerovaniu, pričom príbeh je rozprávaný so slabým tempom a zameriava sa viac na svoje posolstvo, pričom zanedbáva ostatné veci, vďaka ktorým sú filmy úspešné.

Nedávne dielo – Jednorožec

Mossovým posledným projektom je televízny seriál Jednorožec , situačná komédia, ktorá sa začala vysielať na CBS v roku 2019. Vo filme hrá po boku Waltona Gogginsa, Roba Corddryho, Michaely Watkinsovej a Omara Millera v príbehu ovdovelého otca, ktorému ostali dve dcéry a ktorý je potom povzbudený od svojich priateľov, aby skúsili randenie ešte raz. Je prekvapený, keď vie, že je stále žiaduci, no bojuje s tým, aby si udržal život ako otec a ako oprávnený partner.

V rodine hrá rolu mladšej dcéry, staršiu dcéru hrá Ruby Jay. Nebola súčasťou pilotného dielu, ale neskôr bola obsadená, keď bola šou objednaná. Film získal pozitívne recenzie, pričom kritici ho považujú za vtipný a teplý. Po počiatočnom úspechu bola nariadená druhá sezóna.

Okrem svojej bežnej práce hosťovala aj v rôznych populárnych televíznych reláciách a vo vedľajších úlohách vo filmoch. Patria sem Pup Star: World Tour, Puppy Star Christmas, About a Boy a Blunt Talk.

Osobný život

Makenzie je slobodná a je stále mladá, zatiaľ zjavne nemá v úmysle nadväzovať romániky. Vo svojom voľnom čase rada rozvíja svoje ďalšie zručnosti ako spev a tanec. Ona pokračuje bývať v Los Angeles so svojimi tromi domácimi psami. Vo voľnom čase rada cestuje po svojom okolí, chodí na pláž alebo do parku. Veľa propagovala The Unicorn, keďže sa zblížila s mnohými jeho členmi. Zaujíma sa aj o krásu a módu, keďže je súčasťou svojho života, keď objavuje viac o svojej identite.