Nevyslovená pravda Lindy Durbessonovej – vek, výška, chirurgia

ObsahKto je Linda Durbesson? Wiki Bio

Linda Durbesson sa narodila v Carpentras vo Francúzsku dňa 20. decembra 1979 , takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má francúzsku národnosť. Je osobnosťou sociálnych médií, fitness trénerkou a podnikateľkou, ktorá získala uznanie po tom, čo sa začala objavovať na titulných stránkach niekoľkých časopisov súvisiacich s fitness.

Raný život a vzdelanie

Linda bola vychovávaná ako jedináčik v juhofrancúzskej obci Carpentras, jej otcom, ktorý je bojovým umelcom, a jej matkou, ktorá je zdravotná sestra.

Linda sa začala zaujímať o šport vo veľmi ranom veku a v piatich rokoch sa už učila tancovať moderný jazz a balet a chodila na kurzy bojových umení. Ako sedemročná začala jazdiť na horskom bicykli a začala hrať tenis a futbal.

Navštevovala miestnu strednú školu, kde si vyskúšala rôzne športy a aktivity ako herectvo a cezpoľný beh a zaujímala sa o geografiu, čo zvýšilo jej túžbu cestovať. Po imatrikulácii sa zapísala na vysokú školu, ktorú v roku 2001 ukončila bakalárskym titulom.

Kariéra ako fitness modelka

Linda pracovala v niekoľkých zamestnaniach viac ako päť rokov, kým začala v roku 2003 cvičiť v miestnej posilňovni. Nebola spokojná so svojím vzhľadom a chcela schudnúť, no neskôr sa do cvičenia zamilovala a začala viac míňať čas v telocvični. V roku 2010 sa rozhodla presťahovať na Floridu do USA, aby mohla byť so svojím priateľom a začali spolu bývať, no krátko nato sa rozišli.

Linda teda zostala sama na Floride, kde nemala priateľov ani rodinu, mala slabú angličtinu a musela bojovať s depresiou a úzkosťou, no našla útechu v cvičení, vďaka ktorému sa cítila viac ako doma.

Rozhodla sa zapísať na vysokú školu a nakoniec v roku 2014 získala magisterský titul z osobného tréningu a počas nasledujúcich dvoch rokov sa stala fitness modelkou, ktorá sa objavila na titulných stránkach niekoľkých časopisov, pričom začala pracovať aj ako osobná trénerka. .

Linda je tiež osobnosťou sociálnych médií a získala viac ako milión sledovateľov Instagramový účet , na ktorú nahrala viac ako 1 000 obrázkov. Spustila svoju vlastnú fitness aplikáciu s názvom LDFITapp a na jej propagáciu využíva svoju slávu na sociálnych sieťach.

Je tiež youtuberkou a 7. marca 2008 spustila svoj kanál YouTube, ktorý v súčasnosti odoberá viac ako 55 000 ľudí a má viac ako 5,3 milióna zhliadnutí všetkých jej videí dokopy. Dve z jej najobľúbenejších videí sú Linda Durbesson – Skúste to a získajte tónovú bublinu ktorý bol od 5. novembra 2016 videný takmer 900 000-krát a Skúšame nové veci! Workout Everywhere #1 – LDFIT, ktorý bol od 19. septembra 2016 videný viac ako 860 000-krát.

Lindin tréningový a diétny plán

Linda trénuje päť až šesťkrát za týždeň, dva alebo tri razy popracoval na nohách a trikrát na hornej časti tela.

Tiež rada robí kardio a jej týždenný tréning vyzerá takto: Pondelky, stredy a piatky sú vyhradené pre nohy, zatiaľ čo utorky, štvrtky a soboty sú pre hornú časť tela a kardio – Linda v nedeľu odpočíva.

Keď už hovoríme o jej strave, stravuje sa päťkrát denne a väčšinou sa zameriava na to, aby svojmu telu dodala dostatok bielkovín, sacharidov, ovocia a zeleniny. Je veľmi pedantská, pokiaľ ide o jej stravu a má len jedno „cheat meal“ za týždeň, väčšinou si k tomu vyberá sladkosti alebo pizzu.

Zvyčajne raňajkuje vaječné bielka a ovsené vločky, neskôr nasledujú morčacie prsia a špenát. Jej tretie jedlo zahŕňa bizón, sladké zemiaky a špargľu, po ktorých nasleduje vaječný bielok, jedno celé vajce a trochu brokolice. Jej piate a posledné jedlo dňa zahŕňa rybu tilapiu a zelené fazuľky.

Milujte život a vzťahy

Linda bola v niekoľkých vzťahoch, ale podrobnosti o nich tajila pred zvedavosťou médií. Svojho prvého priateľa spoznala cez internet a obaja spolu komunikovali viac ako dva roky, kým muž pozval Lindu, aby s ním prišla žiť do Ameriky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vírus nepopieram. V Miami to nie je príkaz na karanténu. Parky, pláže a všetky verejné priestory sú zatvorené rovnako ako obchody ako všetko ostatné vo vašej krajine. . . V mojom prípade robím karanténu už viac ako mesiac a dovoľujem si ísť občas na prechádzku alebo na bicykel – osviežiť si myseľ. . Pretože byť doma 24 hodín denne, 7 dní v týždni je ťažké a každého privedie do šialenstva. Mám to. Ani neviem, ako zlato zvláda túto karanténu od 1/2 roka. Nechodiť von, ako to robil celý deň od 2 rokov. . Cítim sa však normálne a zdravo. Vďaka Bohu. A ďakujem všetkým, ktorí mi želajú všetko dobré a vždy sa trápili. Prísne zostávam doma sám, nikoho osobne nevidím. Okrem toho ísť do potravín, kde nosím masku N95. Vyčistite všetko a všetko. Potom idem rovno domov. . Mám šancu mať pekný balkón so slnkom po celý deň ☀️ ak chcem, môžem ísť dole do zátoky a zelenej plochy, okolo ktorej sa môže prejsť každý, samozrejme so sociálnym odstupom. . . Prezident Trump oznamuje, že niektoré štáty USA sa začnú znovu otvárať a tiež pláže na severe Floridy, hoci ako Jacksonville robia hodiny.. nie som si tým istý. ⠀ V túto nedeľu by som chcel počuť váš názor a to, čo robíte alebo môžete robiť tam, kde žijete, a aký je váš názor na to všetko vo všeobecnosti. . Prosím, nezdržujte sa, pretože aj keď je váš názor možno neúplný alebo nepopulárny, stojí za to a začína diskusie. A diskusie liečia svet. ⠀ Niektoré postrehy alebo myšlienky, ktoré by som mohol zdieľať ja alebo iní, nemusia byť úplne presné, ale vždy sa budem otvárať slobode prejavu. ⠀ Ak si nižšie prečítate názor, s ktorým nesúhlasíte, nenapádajte ho. Ak sa chcete zapojiť, poďte z miesta lásky a ochoty vypočuť si iný uhol pohľadu. Všetci sa práve teraz snažíme zo všetkých síl, aby sme tomu všetkému dali zmysel, a opäť, sloboda prejavu nie je pre niektorých vyhradená 🤗 ⠀ Rozhodol som sa zapojiť do tohto dosť hlúpeho, že jedného dňa poviem, želám si Použil som svoju platformu na niečo dôležité, keď som ešte mohol. Ak je vám nepríjemné niečo povedať, jednoducho zahoďte svoje obľúbené emotikony

Príspevok zdieľaný používateľom Workout Fitness Miami🇫🇷🇺🇸 (@lindadurbesson_) 19. apríla 2020 o 11:55 PDT

Bolo to pre ňu veľké rozhodnutie nechať všetko za sebou, no išla, no tí dvaja nevyšli – verila, že ju podvádza, a nakoniec odišla za iným dievčaťom. Potom strávila roky slobodná a potom si v roku 2016 našla priateľa, no opustila ho po tom, čo tu pre ňu nebol, ako vysvetlila. v jednom z jej príspevkov na Twitteri.

Internetom kolujú klebety, že Linda je momentálne vo vzťahu s kulturistom, s ktorým sa zoznámila vo svojej posilňovni, a že spolu chodia už viac ako rok, no Linda tieto klebety neriešila.

Záľuby a iné záujmy

Lindiným hlavným „koníčkom“ je cvičenie a rada cvičí na strojoch, ale tiež rada trávi čas vonku a cvičí v lese, ako aj turistiku po kopcoch a horách. Miluje cestovanie, absolvovala niekoľko ciest po Francúzsku, pričom už videla niekoľko amerických štátov ako Arizona, New York či Kalifornia. Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku. Tiež sa zaujíma o pestovanie vlastného jedla vo svojej záhrade, s čím začala v júli 2019.

Rada pozerá filmy a jedáva popcorn neskoro v noci, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečky patria Tom Hanks, Heath Ledger a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Terminál, 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím a Čierna labuť. . Medzi jej obľúbené televízne seriály patria Friends a That '70s Show.

Vzhľad a čistý majetok

Linda má 41 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a zelené oči, meria 1,65 m (5 stôp), váži približne 68 kg a jej dôležité štatistiky sú 38-27-40. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.